Proč je Basel Open nejlepší šancí Rogera Federera na 'třetí' příchod

Roger Federer

Roger Federer

jak hrát badmintonové video

Rok 2018 Rogera Federera nebyl zdaleka ideální, pouze 3 tituly z pouhých 6 finálových vystoupení. Když se podíváme jen na grandslamy, vyhrál v Austrálii jediný titul ze svého jediného finále. Z jeho turnajových odchodů přišlo 5 do rukou hráčů, kteří nebyli podpořeni vítězstvím vůbec. Zdálo se, že každá ztráta zasáhla naděje fanoušků a góly samotného Rogera. To mu ale nezabránilo v vytváření magie na hřišti, i když ne tak důsledně jako dříve.

V Miami Masters byl Federer poražen kvalifikací v 32. kole. I na Shanghai Masters se objevovaly známky, když na hřišti vypadal otráveně, což byl výraz, na který nebyl zvyklý ani jeho obličej, ani jeho fanoušci. Ale bude rád, že se vrátí do své domovské země na další turnaj. Hlavní losování Swiss Indoors v Basileji začíná v pondělí a poskytne švýcarskému maestrovi příležitost získat zpět ztracenou formu.

Domov Sladký domov

Federer předtím hrál v Basileji

Federer předtím hrál v Basileji

Často jsme viděli Rogera Federera, jak se krmí z davu, aby se pod tlakem napumpoval. Cum Jetze ! (Pojď teď), ikonický pokřik ve švýcarsko-němčině, se pro něj téměř stal synonymem. Nyní, když bude hrát ve své domovské zemi, bude dav ještě hlasitější a jeho hra bude s největší pravděpodobností prospěšná.

raquetball míč

Podmínky také zvýhodní švýcarského maestra, protože turnaj se hraje na krytých kurtech. V téměř 320 zápasech na takových kurtech má procento vítězství těsně nad 80. Roger má také vynikající výsledky v Basileji, když získal titul 7krát, přičemž 5 z nich přišlo poté, co událost získala status ATP 500. Ze 40 zápasů, které tam odehrál, vyhrál 37 a do finále se dostal pokaždé, když se od roku 2006 objevil.

Každá cesta začíná doma

Federer na tomto turnaji začínal jako ballboy

Federer na tomto turnaji začínal jako ballboy

jak čistit semišové tenisky

To byl Rogere Federer, nováček ve Švýcarsku, který se vydal na profesionální tenisovou premiéru na turnaji ATP Gstaad v roce 1998. Byl to výchozí bod cesty, která z něj udělala dvacetinásobného grandslamového šampiona a neuvěřitelně oblíbeného a vysoce ceněného hráče. sportovec. Je to přesně to místo, kde bude v úterý, o více než 20 let později, a bude se snažit posunout svou kariéru směrem k další stanici, v té velké.

Federer má velkou šanci získat svůj 99. titul, protože dostal skvělé losování na turnaj Swiss Indoors. Svou obhajobu titulu začíná proti Filipu Krajinovičovi a pokud vyhraje, v 16. kole bude hrát buď Jan Lennard Struff nebo John Millman. Je třeba zmínit, že Australan právě porazil Federera na US Open. Bývalá světová jednička by chtěla čelit Millmanovi, aby pomstil bolestivou ztrátu, i když by mohl být těžkým soupeřem.

Roger Federer, který má jedno z největších fanoušků na světě, je tak dlouho pilířem tenisu. Takže nejen on, nejen jeho zaměstnanci a příznivci, hra potřebuje svého nejdéle stojícího ambasadora.

Populární Problémy

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu 90denní snoubenec: Před 90 dny online bez kabelu. Epizoda 15 s názvem „Nekonečný příběh“ se koná ve 20 hodin. ET.

Rafael Nadal nedávno vysvětlil, proč hraje tenis a fotbal levou stranou, ale golf a basketbal pravou. Nadal také hovořil o svém založení a o tom, proč si myslí, že je důležité vrátit se společnosti.

Vedoucí představitelé Horizon League Wright State se ve čtvrtek zúčastní Detroit Mercy. Zde je návod, jak hru sledovat.

Po porážce Richarda Gasqueta je čtrnáctý nasazený Tomáš Berdych mimo Madrid Open.

Vysoce uznávaný temný komediální televizní seriál „Barry“ se vrací pro 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat epizody online, pokud nemáte HBO.