Victor Estrella Burgos tvoří svou výhrou v Quitu historiiVictor Estrella Burgos ve finále slaví vítězství nad Felicianem Lopezem

Victor Estrella Burgos vstoupil do historických knih, když překonal tvrdou výzvu Feliciana Lopeze, aby vyhrál Ecuador Open v neděli. S tímto vítězstvím se 34letý stal nejstarším prvním vítězem na World Tour ATP v otevřené éře.

Dominikánka porazila Lopeze 6: 2, 6: 7 (5), 7: 6 (5) za 2 hodiny a 18 minut.

41letý Pancho Gonzalez získal titul Los Angeles v roce 1969, ale tituly získal již před začátkem otevřené éry. Burgos se také stal teprve druhým hráčem zařazeným mimo Top 50, který letos získal titul. Minulý měsíc získal Auckland titul Jiří Veselý, který je na 63. místě na světě.

V další premiéře je Burgos také prvním dominikánem, který dosáhl finále ATP. Svět č. 73 Burgos za své rekordní úsilí vydělal 80 000 dolarů.

Zde je seznam hráčů, kteří získali svůj první titul ATP po 33 letech v otevřené éře:

Hráč Rok Turnaj Stáří
Wayne Arthurs 2005 Scottsdale 33 let, 11 měsíců
Tom Gullikson 1985 Newport 33 let, 10 měsíců
Richard Pancho Gonzalez* 1969 Andělé 41 let, 4 měsíce
Ken Rosewall* 1968 Bournemouth 33 let, 5 měsíců

Poznámka: Richard Pancho Gonzalez a Ken Rosewall získali mnoho titulů před začátkem otevřené éry v roce 1968.

Populární Problémy

Jak vyrobit vafle s příchutí slaniny. Nemůžete se rozhodnout mezi snídaní s vaflemi nebo slaninou? Proč dělat kompromisy, když se vaše slanina může setkat s vaflemi a připravit si mimořádně chutnou pochoutku? Vše, co budete potřebovat, jsou ingredience pro tradiční vafle ...

Živé sporty v USA jsou konečně zpět v podobě UFC 249, kde se představí Tony Ferguson vs Justin Gaethje. Zde je návod, jak sledovat celou kartu prostřednictvím ESPN+.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Lakers vs Wizards online bez kabelu, ať už jste ve Washingtonu DC, Los Angeles nebo mimo trh.

Jak odstranit barvivo z semišových bot. Semišové boty vypadají velmi chladně. Bohužel se však snadno barví. Odstranění skvrn, jako je barvivo, ze semišových bot může být obtížné. Riskujete nejen zhoršení skvrny, ale můžete poškodit ...

The Conners je zpět na premiéru Season 3 ve středu 21. října. Zde je návod, jak sledovat show online, pokud nemáte kabel.