Přímý přenos Bivol vs Smith Jr: Jak sledovat online zdarma

Přímý přenos Bivol v Smith

Gettyskvělé tenisky

V sobotu večer Dmitrij Bivol uvede svůj titul WBA v polotěžké váze, když v Turning Stone Resort & Casino ve Veroně v New Yorku nastoupí do týmu Joe Smith Jr.Ve Spojených státech má karta začít v 19 hodin. ET. V USA se nebude vysílat na běžné kabelové televizi, ale na DAZN můžete sledovat živý přenos všech soubojů undercard a hlavních karet, včetně Bivol vs Smith Jr. .Přímo zde můžete zahájit bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat Bivol vs Smith Jr a všechny ostatní zápasy naživo na vašem počítači prostřednictvím DAZN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Bivol vs Smith Jr.

Osmadvacetiletý Bivol, vynikající amatér, pokračoval v tomto úspěchu do profesionálních řad. Od roku 2014, kdy se stal profesionálem, vyhrál všech 15 svých bojů, přičemž 11 jich přišlo přes KO. Pouhých sedm zápasů v kariéře se stal prozatímním mistrem světa, nakonec byl povýšen na šampiona na plný úvazek a už čtyřikrát obhájil opasek.divočejší zuřivost 2 jak se dívat

Bivolovy poslední dva souboje se vzdálily, ale to neznamená, že byly zvlášť těsné. V září důkladně ovládl Isaaca Chilembu, když vyhrál dvě shutoutové skóre 120–108 na dvou ze tří karet, a v listopadu to bylo stejné jako u Jean Pascala, když křižoval na 119–109, 117–111, 119– 109 oponování.Bivol rychle stoupá jako jeden z nejdominantnějších jedinců ve sportu. Patří mu třetí místo Pořadí BoxRec v lehké těžké váze (za šampionem WBC Oleksandrem Gvozdykem a šampiónem WBO Sergejem Kovalevem) a 21. v žebříčku libra za libru.

Jako takový Smith-který má 24-2-0, ale prohrál se Sullivanem Barrerou v jeho jediném dalším boji proti konkurenci, která se velmi podobá Bivolovým schopnostem-vstupuje jako velký smolař. Přesto je připraven na svůj první pokus o titul mistra světa.Tento boj pro mě znamená všechno. To je vše, na čem jsem pracoval po celou svou kariéru, a moc se na to těším, řekl 29letý . Chci všem ukázat, že budu novým šampionem. Kdybych neměl šanci bojovat o světový titul nebo šanci vyhrát, nebyl bych tu ani dnes a stále bojuji. Ale vím, že mám šanci tento boj vyhrát, a cítím, že tento boj vyhraji, a proto jsem tady. Znamená to pro mě všechno.čistič tenisových bot

Smith může být významným smolařem, ale existuje několik důvodů k optimismu.

Za prvé, když v roce 2017 podlehl jednomyslným rozhodnutím Barrera, dokázal, že může soutěžit, když v prvním kole Barrera srazil. Za druhé, rodák z Long Islandu by měl dostat značnou podporu od davu v New Yorku. A nakonec síla. I když nemá ani zdaleka technické dovednosti Bivola, Smith je mocný drtič, který dokáže okamžitě změnit boj jediným úderem.

Bude to všechno stačit? Stále to bude těžká bitva, protože Bivol dokáže rozeznat protivníky od těch nejlepších, ale i tak by to mělo být zábavné sledovat.

V noci na hlavní akci bude Maurice Hooker (25-0-3, 17 KO’s) bránit svůj světový superlehký titul WBO proti Mikkel LesPierre (21-0-1, 10 KO’s). Je to Hookerova druhá obhajoba titulu od získání opasku loni v červnu proti Terrymu Flanaganovi, zatímco to snadno znamená největší boj LesPierra v jeho kariéře.


Populární Problémy

Jak si vytvořit vlastní fantasy království. Vytvořit fantasy království může být příjemný zážitek, i když to nemusí být krátký úkol. Pokud si myslíte, že jste dostatečně kreativní, čtěte dále! Zamyslete se nad názvem a vlastnostmi svého království. Přichází s vaším ...

Váš průvodce streamováním Johnnyho Kapahaly: Zpátky na palubu online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Díky nedávným pokrokům v počítačové a video technologii je vytváření amatérských hudebních videí snazší než kdy dříve. Jako každé umělecké úsilí může být proces nahrávání hudebního videa odměnou, frustrací, zábavou, zkoušením, vyčerpáváním, ...

Chelsea nastoupí ve středu do přípravného klubu RB Salzburg. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste ve Spojených státech.