Náhled sázek ATP Finals: Kurz na výhru, Zverevova hodnota v Turíně, nejlepší sázka

Zde je návod, jak utratit své dolary za hazardní hry během šampionátů končících sezónu.8 nejlepších mužských hráčů na světě je v italském Turíně na finále ATP od 12. listopadu do 19. listopadu. Kdykoli tam dostanete tuto skupinu hráčů, máte zaručenou akci na vysoké úrovni. Ale je to Novak Djokovič, který bude středem zájmu této akce. Je to obhájce titulu, je téměř jisté, že si zajistí první místo na konci roku – a všichni po něm budou bojovat.

Formát: osm hráčů je rozděleno do dvou skupin po čtyřech. Potom uvidíme hru mezi dvěma skupinami, kde se každý hráč utká s každým dalším člověkem ve skupině. Dva hráči s nejlepšími výsledky z každé skupiny postoupí do semifinále, kde se pak turnaj přesune do standardního formátu single-elimination.S ohledem na to pokračujte ve čtení, abyste viděli, kdo si myslím, že se dostane z každé skupiny, a ujistěte se, že jdete až na dno, abyste vsadili na to, abych vyhrál celý turnaj. (Šance na zisk titulu v závorce.)

Zelená skupina

  • Novak Djokovič (+140)
  • Jannik Sinner (+500)
  • Stefanos Tsitsipas (+1400)
  • Holger Rune (+2000)

Je těžké si představit scénář, ve kterém by Djokovič z této skupiny nevyšel. Do tohoto turnaje vstupuje na 18zápasové vítězné sérii, z nichž všechny se odehrály na tvrdých kurtech. I když se vnitřní a venkovní podmínky mohou výrazně lišit, Djokovič minulý týden vítězstvím na Rolex Paris Masters ukázal světu, že na něm nezáleží. Ve skutečnosti teď vyhrál 80 % jeho halových zápasů pro něj kariéra .

Kromě toho je Djokovič proti ostatním hráčům v této skupině dohromady 17-5. Nikdy neprohrál se Sinnerem a vyhrál devět v řadě proti Tsitsipasovi poté, co svou kariéru zahájil 2-3 proti Řekovi. Rune je ve skutečnosti 2-2 proti Djokovičovi, ale Srb právě vyhrál těsný třísetový zápas proti 20letému hráči v Paříži.Pokud jde o druhé místo, líbí se mi šance Tsitsipase dostat se do semifinále. Sinner byl po většinu sezóny nejlepším hráčem ze zbývajících tří, ale Tsitsipas vede proti Italovi 5:2 v jejich vzájemné historii. A zatímco Sinner vyhrál svůj poslední zápas, v Rotterdamu se Tsitsipas v posledních několika měsících blýskl působivou formou. Myslím si, že jeho kombinace velkého podání a obrovského forhendu mu dává náskok před ostatními dvěma. Sinner udělal mnoho kupředu, pokud jde o prokázání toho, že může letos vyhrávat velké zápasy, ale finále ATP je tak velké, jak to jen může být mimo velké turnaje. Jen by mě nepřekvapilo, kdyby zahrál jednu nebo dvě volné hry při vlastním podání, a to ho nakonec postaví proti Tsitsipasovi. Ostatně tlak na Sinnera bude těžko představitelný, protože to pro něj bude domácí turnaj.

Pokud jde o Rune, teď mu moc nevěřím. V posledních týdnech vypadal mnohem lépe, ale je hodně daleko od hráče, kterým byl na konci roku 2022 a na začátku roku 2023.

Novak Djokovič je nejstarším hráčem v poli, ale nikdo možná není soustředěnější než on.Červená skupina

  • Carlos Alcaraz (+350)
  • Daniil Medveděv (+550)
  • Andrey Rublev (+1400)
  • Alexander Zverev (+2000)

Tato skupina má potenciál být trochu chaotická, protože Alcaraz nebyl dominantní silou, kterou byl na začátku roku. Na tento turnaj přichází poté, co prohrál dva zápasy v řadě: s Grigorem Dimitrovem v Šanghaji a poté v Paříži prohrál ve dvou setech Romana Safiullina. Alcaraz jej samozřejmě může kdykoli zapnout. Přijít na tento konkrétní turnaj ve špatné formě ale není ideální, zvláště když na US Open prohrál s Medveděvem. Nakonec si myslím, že Španěl se sem dostane, protože jen těžko uvěřím, že prohraje dva ze tří zápasů. Nemám z toho, že Alcaraz prošel, tak dobrý pocit jako Djokovič.

Sledujte hru válečníci online

Za druhé místo v této skupině se mi líbí, že ho chytil Medveděv. Nejen, že nyní ví, že může porazit Alcaraz, ale v minulosti byl proti Rublevovi i Zverevovi poněkud dominantní. Ale myslím, že stojí za to hodit poloviční jednotku na Zvereva, aby vyhrál skupinu na +500. Vím, že jsem si ho nevybral, aby postoupil, ale to je skvělá hodnota pro hráče s velkým podáním a silnými údery od základní čáry. Myslím, že Zverev pravděpodobně porazí Rubleva v jejich vzájemném souboji a jeho setkání s Medveděvem je blízko k přehazování. Není tedy pobuřující si myslet, že zde vyhraje dva nebo tři zápasy, zvláště za tuto cenu.

Alexander Zverev je na dlouhou trať k zisku titulu v Turíně, ale možná ho budete chtít považovat za překvapivého vítěze skupiny.

Nejlepší sázka

Turnaje na konci roku mohou být obecně trochu divoké, ale právě jsme viděli Igu Swiatekovou dominovat na její cestě k vítězství ve finále WTA – něco Dal jsem s kurzem +260 . A i když je to trochu nudné jít s křídou v obou akcích, myslím, že Djokovič tady bude běhat polem. O 24násobném grandslamovém šampionovi bych měl určité pochybnosti, než získal titul v Paříži, ale nyní přichází do této akce s formou a motivací. Djokovič otevřeně mluvil o své touze pokračovat v získávání titulů a utvářet svou stopu v tomto sportu. Nikdo v tomto oboru to nechce tak zlé jako on, a to bude těžké popírat.

Populární Problémy

Kolem světa je basketbalová hra, která prověří vaši přesnost a přesnost při střelbě. Každý hráč musí provést sérii výstřelů za sebou, aby mohl vyhrát. Chybí však dva výstřely a musíte začít znovu. Ať už je to na cvičení, nebo ...

Sportovní chování je tak důležité v jakýchkoli sportech, do kterých se váš teenager zapojuje. Ale to, jaké chování budete modelovat, bude mít na vaše dospívající největší vliv a bude mít největší dopad. Naučte se, jak u svého teenagera vybudovat sportovní chování v ...