Jak si tenisoví velikáni vedli po svatbě

2012 US Open - 5. den

NEW YORK, NY - 31. SRPNA: Kim Clijstersová z Belgie reaguje během prvního kola smíšené čtyřhry se svým partnerem Bobem Bryanem ze Spojených států proti Irině Falconi ze Spojených států a Steve Johnsonovi z USA v pátý den roku 2012 v USA Otevřeno v národním tenisovém centru USTA Billie Jean King 31. srpna 2012 ve Flushing neigborhood čtvrti Queens v New Yorku. (Foto: Al Bello/Getty Images)Kim Clijstersová - Clijstersová se stala profesionálkou v roce 1999. Bývalá jednička v žebříčku WTA nevyhrála žádný Grand Slams až do roku 2005, kdy porazila Mary Pierceovou a získala titul US Open.Během své kariéry, která trvala 14 let, získala celkem 4 samostatné grandslamové tituly a 2 deblové tituly. Clijstersová se zasnoubila s australským oblíbencem Lleytonem Hewittem v prosinci 2003. Jejich svazek ale nevydržel ani rok a skončil v říjnu 2004.Clijstersová se vdala za Briana Lynche v červenci 2007. V roce 2007 oznámila svůj odchod do důchodu, aby si založila rodinu, ale v roce 2009 se vrátila a vyhrála US Open, když porazila Caroline Wozniacki ve finále 7-5, 6-3. Svůj comeback oznámila na tiskové konferenci, když se připravovala na exhibiční zápas společně s Timem Henmanem, Steffi Graf a Andre Agassim ve Wimbledonu.

protisměrná vzpěra loket

Clijstersová opět vyhrála US Open v roce 2010 a Australian Open v roce 2011, když úctyhodně porazila Věru Zvonarevovou a Li Na. Ta poslední byla její poslední grandslamová výhra.Její poslední turnaj byl US Open v roce 2012, ve kterém byla vyloučena ve 2. kole Laurou Robsonovou, 6-7, 6-7.Kim Clijstersová odešla elegantně do důchodu vítězstvím nad Venus Williamsovou v zápase na rozloučenou v belgickém Antverpském sportovním paláci, přestože oficiálně odešla 2. září 2012.

Justine Henin - Justine Heninová, známá svým mimořádným talentem, se stala profesionálkou v roce 1999. Získala sedm grandslamových titulů ve dvouhře. Je široce známá pro svůj silný jednoruční bekhend a práci nohou. Hráči jako Andre Agassi ji označili za jednu z nejtalentovanějších hráček vůbec.Dne 16. listopadu 2002 se Henin oženil s Pierrem-Yvesem Hardennem. Poté, co se oženil, vyhrála několik grandslamových turnajů. Na druhou stranu před svatbou dosáhla pouze na jedno finále, a to ve Wimbledonu v roce 2001 (které prohrála). Svůj první grandslamový French Open vyhrála v roce 2003, když porazila Kim Clijstersovou 6: 0, 6: 4.V roce 2007 se Henin stáhl z Australian Open kvůli osobním problémům. O několik týdnů později potvrdila, že byla oficiálně oddělena od svého manžela. Později téhož roku vyhrála US Open, když přemohla Světlanu Kuzněcovovou 6-1, 6-3.

Henin odešel z WTA v roce 2008. John McEnroe řekl, že Henin je hráč, kterého nejraději sleduji. V roce 2010 se vrátila, prohrála ve finále Australian Open.

26. ledna 2011 Henin oznámila svůj odchod z profesionálního tenisu kvůli zranění lokte.

Lindsay Davenport - Davenport vstoupila do profesionální arény v roce 1991, ačkoli její oficiální profesionální kariéra údajně začala v roce 1993. Získala tři grandslamové singlové tituly a zlatou olympijskou medaili ve dvouhře.

vysvětlit tenisový bodovací systém

Na konci roku byla čtyřikrát číslem 1, v letech 1998, 2001, 2004 a 2005. Davenportová byla známá svým divokým obouručním bekhendem, solidními údery země a podáním, které bylo často považováno za dokonalé.

Davenport si vzala Jonathana Leache v roce 2003. Všechny tři grandslamy, které vyhrála, byly před tím. Tři roky po svatbě na konci roku 2006 si dala od profesionálního tenisu pauzu, aby porodila své dítě, a na okruh se vrátila až na konci roku 2007. Před tím rokem se stala osmou ženou v historii WTA, která vyhrála 700 zápasů ve dvouhře.

Davenport otěhotněla se svým třetím dítětem na konci roku 2011 a oznámila přestávku od závodního tenisu.

Populární Problémy

Jak ohřát palačinky. Není nic lepšího než nadýchaná hromádka palačinek ráno-nebo na oběd nebo večeři! Ačkoli palačinky jsou obvykle považovány za pochoutky určené pouze pro víkendy, mohou také udělat perfektní snídani ve všední den ....

Jak přestat mít nevhodnou zamilovanost. Možná jste slyšeli výraz: „Srdce chce to, co srdce chce.“ Ale co se stane, když vaše srdce chce někoho nevhodného - například malou sestru vaší manželky nebo vaši vysokou školu ...

Exotické zahrady používají nepůvodní a tropické rostliny k vytvoření dvorské oázy. Tyto rostliny přinášejí do zahrady barevný a svěží efekt a mohou působivě vizuálně působit. Pokud sníte o svém vlastním tropickém útočiště, pak ...