Jak streamovat Zenon: Dívka 21. století: Průvodce prohlížením vaší rodiny

DisneyStreamujte Zenon: Dívka 21. století hned teď

Zenon: Girl of the 21st Century (1999) je první díl trilogie o Zenon Kar (Kirsten Storms), 13leté dívce, která žije na vesmírné stanici a má schopnost dostat se do vážných potíží s lidmi s koho by si neměla pohrávat.Její rodiče ji poslali žít na Zemi se svou tetou Judy (Holly Fulger), aby ji potrestali po jednom takovém zhoršení způsobeném velitelem vesmírné stanice Edwardem Plankem (Stuart Plankin). Stejně jako každé jiné dítě poslané žít na jinou planetu, i ona měla problém zapadnout do školy. Většina dětí jí připadala divná a dotek otravný.

Přesto se jí podaří spřátelit se s dvojčaty Země, Andrewem a Gregem, které provazuje do svého úsilí o záchranu své vesmírné stanice. Tyto děti vědí, jak vyrobit přesný počítačový antivir, který potřebuje, aby zastavila potíže, které se rodí pro její domovskou vesmírnou stanici.

Tento film měl být pilotem televizního seriálu, nicméně myšlenka seriálu byla nakonec sešrotována ve prospěch následných akcí, Zenon: Zequel (2001) a Zenon: Z3 (2004). Zenon: Girl of the 21st Century můžete sledovat online.Zde je návod, jak streamovat Zenon: Dívka 21. století právě teď:

tenisové forhendové rukojeti

Jak streamovat „ZENON: DÍVKA 21. STOLETÍ“ - exkluzivně na Disney+

Zenon: Dívka 21. století je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Zenon: Dívka 21. století a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte Sněhurku a sedm trpaslíků
  5. 5. Klepněte na Sněhurku a sedm trpaslíků
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„ZENON: DÍVKA 21. STOLETÍ“: Přehled

Datum vydání: 23. ledna 1999
Tvůrci: Stu Krieger, Thom Colwell
Režie: Kenneth Johnson
Hrají: Kirsten Storms, Raven Symone, Stuart Pankin, Holly Fulger
Hodnocení: TV-G
Synopse:
Třináctiletá dívka je za trest poslána na Zemi, kde se spřátelí a pomůže zachránit svou vesmírnou stanici.


Jak dlouho je „ZENON: DÍVKA 21. STOLETÍ“?

Divadelní verze hry Zenon: Girl of the 21st Century je dlouhá 97 minut.


Děj „ZENON: DÍVKA 21. STOLETÍ“

V roce 2049 se na vesmírné stanici 13letá dívka Zenon Kar dostane do potíží se svými rodiči a za trest je poslána žít ke své tetě Judy na Zemi.

jak se zlepšit v raketbalu

Zjistí, že její spolužáci ve škole jsou žalostně mimo kontakt s popkulturou a připadají jí stejně divní. Navzdory rozdílům se Zenon spřátelí s dvojčaty Země Andrewem a Gregem a všichni tři se naučí spolupracovat na záchraně Zenonova domu před počítačovým virem, jehož autorem je Parker Wyndham, špičkový člověk zodpovědný za vesmírnou stanici.

Snaží se se svou tetou Judy dostat antivirus na vesmírnou stanici v sekvenci raketového startu, kde náhodou narazí na Proto Zoa, teenagerskou popovou senzaci, která ji a její tetu nedbale požádá, aby se k nim připojily, protože všichni odstřelit společně.

Po návratu na stanici je velitel Plank v šoku, když vidí Zenona, ale je velmi rád, že vidí tetu Judy, protože se do ní okamžitě zamiloval. Nikdo samozřejmě nevěří, že se Zenon ve skutečnosti snaží komukoli pomoci, a ona je obviněna ze skutečného pokusu o zničení vesmírné stanice.

Nějak se jí navzdory všemu, co v podstatě vybuchlo v Zenonově tváři, nějak podaří přelstít dospělé, kteří řídí vesmírnou stanici, a na konci toho všeho zachránit místo, kterému říká domů.


Obsazení filmu „ZENON: DÍVKA 21. STOLETÍ“

Obsazení hry Zenon: Girl of the 21st Century dosáhlo svého vrcholu v Zenonské trilogii. Kromě Raven-Symone, který vyrostl ve větší hvězdu Disney Channel.

KIRSTEN BOUŘKY jako ZENON KAR

Neohrožená teenagerka Zenon Kar se snaží zachránit svou vesmírnou stanici a je vyhoštěna zpět na planetu Zemi. Kirsten Storms od své role Zenon působila ve vedlejších rolích populárních telenovel Dny našich životů a Všeobecné nemocnice.

RAVEN-SYMONE jako NEBULA WADE

Raven-Symone, hrající nejlepšího přítele Zenona Kara, Nebula Wadeho, vázaného na vesmírnou stanici, je dobře známou dětskou hvězdou, která nadále získává klíčové role v televizních produkcích.

STUART BANK jako velitel EDWARD PLANK

Poté, co si Stuart Pankin zahrál ve hře Zenon: Girl of the Future velitele vesmírné stanice, velitele Edwarda Planka, pokračuje ve své oceněné sérii představení v televizních filmech pro tweeny.

jak sloužit ve stolním tenise

HOLLY FULGER jako TETA JUDY CLING

Hraje tetu Judy na Zemi Zenona Kara, Fulger pomáhá Stormsovi, když se snaží zachránit vesmírnou stanici a hraje milostný zájem velitele Planksa. Od své role v Zenonu: Dívka 21. století se znovu objevila v pokračování a v Zenonu: Z3 a také v řadě televizních seriálů a krátkých filmů.


Písně a soundtrack k písni ‘ZENON: GIRL OF THE 21ST CENTURY’

Minimální soundtrack hry Zenon: Girl of the 21st Century se skládá ze dívky Supernova, kterou ve filmu ztvárnila postava Proto Zoa. K dispozici je pozadí syntetizovaných ručních tleskání a podivná funk-y bicí linka doprovázená živě znějícími davy. Podivně to připomíná Talking Heads, jen zcela bez jakéhokoli špetky emocí. Je to upřímně skvělá píseň, ale vydaná bez kritické recenze. Čeká na objevení.


„ZENON: DÍVKA 21. STOLETÍ“ u pokladny

První film Zenon měl premiéru na Disney Channel 23. ledna 1999. Walt Disney Home Video jej vydalo na VHS v září 2000.


Recenze „ZENON: DÍVKA 21. STOLETÍ“ - Co řekli kritici

Podle zpráv o recenzích, které v té době existovaly, kritici řekli, že tento film byl vynikající.

tejpování tenisového lokte sami

Kde se „Zenon: Dívka 21. století“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Zenon: Girl of the 21st Century je film, který dívky na univerzitě objevují v časovém okamžiku, kdy je ironie stále věcí a kde si lidé mohou pamatovat, co má kazeta VHS dělat. Zenon: Girl of the 21st Century měl původně být pilotem televizního seriálu, který nikdy nebyl. Je to rozhodně kultovní favorit mezi lidmi o něco staršími, než je zamýšlené publikum, které si pamatuje, jaký byl život před mobilem.


Upoutávka „ZENON: DÍVKA 21. STOLETÍ“Hrát si

Zenonská dívka 21. století | Disney Channel | Promo | 2004 Zenonská dívka 21. století | Disney Channel | Promo | 2004 Zenon: Dívka 21. století je originální film Disney Channel z roku 1999, v němž hraje Kirsten Storms jako stejnojmennou hrdinku a režíruje Kenneth Johnson. [1] Film byl natočen podle knihy Zenon: Dívka 21. století, kterou napsala Marilyn Sadler… 2017-01-11T12: 27: 46 000Z

Streamujte Zenon: Dívka 21. století hned teď


Drobnosti „ZENON: DÍVKA 21. STOLETÍ“: 5 rychlých faktů

Co je neznámé o Zenonu: Dívka 21. století nemusí být nikdy známé. O filmu je ale pár překvapivých detailů.

1. Narozen v budoucnosti

Zenon Kar se narodil v roce 2036, film se odehrává v dubnu 2049.

2. Zadejte svůj PIN

Na dveřích vesmírné stanice jsou hry Vtech Mini Wizard použity jako špendlíky.

3. Chyba synchronizace

Na začátku filmu Zenonův budík říká pondělí 18. dubna 2049. To datum bude ve skutečnosti neděle.

4. Kde na Zemi?

Většina filmu byla natočena ve Vancouveru, Britská Kolumbie a scény ze skály byly natočeny na náměstí národů.

5. Pohled dovnitř, ale ne ven

Když je zobrazena vnější strana vesmírné stanice, má mnohem více oken než vnitřek vesmírné stanice, která má okna pouze v několika místnostech.

Streamujte Zenon: Dívka 21. století hned teď


Populární Problémy

Monterrey se ve středu utká s Necaxou v prvním zápase semifinále Liga MX Apertura. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Byla to Naomi Osaka, která držela nervy v bitvě 20letých ve finále Indian Wells Masters.

Jak palmovat basketbal. Palming basketbal vyžaduje silné prsty a velkou sílu úchopu. Chcete -li se dopracovat k palmingu basketbalu, cvičte prsty různými strečinkem. Posilněte svůj úchop cviky, jako jsou přítahy ...