Jak sledovat iHeartRadio Jingle Ball online bez kabelu

CWIHeartRadio Jingle Ball je každoroční koncert (nebo turné) pořádané společností iHeartMedia, který pomáhá prstenu v prázdninovém období od svého úvodního koncertu v roce 1995, na kterém se představili Alanis Morissette, Blues Traveler a Dave Matthews Band. V roce 2019 se představí Taylor Swift, Jonas Brothers, Lizzo a další a bude se vysílat ve čtvrtek 19. prosince ve 20 hodin. ET/PT na CW.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CW na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:rozdíl mezi stolním tenisem a ping pongem
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CW (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos iHeartRadio Jingle Ball na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových epizod a událostí až tři dny poté, co se vysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Součástí je CW (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos iHeartRadio Jingle Ball ve svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových pořadů a speciálních nabídek) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

sledujte westworld online epizodu 1

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují CW (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos iHeartRadio Jingle Ball na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.


Náhled iHeartRadio Jingle Ball 2019

Koncert iHeartRadio Jingle Ball 2019 byl natočen v pátek 13. prosince v Madison Square Garden a představil vystoupení Taylor Swift, Jonas Brothers, Camila Cabello, Halsey, 5 Seconds of Summer, Niall Horan, Lizzo, Dan + Shay, Monsta X, Lewis Capaldi, Fletcher, Billie Eilish, Katy Perry a BTS.

Ve skutečnosti, Swift oslavila své 30. narozeniny na nahrávání Jingle Ball. Rádiová osobnost Z100 Elvis Duran a celý koncert jí proměnili přání k narozeninám po jejích vystoupeních Christmas Tree Farm, Blank Space, Lover, ME !, You Need to Calm Down a akustické verzi Welcome to New York, a poté Duran představil Swift s obřím dortem.

Swift nebyla jedinou celebritou, která měla velkou noc. Toto je první vystoupení Jonas Brothers na Jingle Ball od roku 2007.

Na této scéně jsme byli naposledy před více než 12 lety, řekl Nick Jonas davu Jingle Ball. Čas rychle letí, ale vy jste i nadále projevovali lásku a podporu, takže vám děkuji.

Trio předvedlo své oblíbené fanoušky: Only Human, Cool, Burnin ‘Up, Sucker a novou prázdninovou píseň Like That's Christmas.

Toto je Lizzův první Jingle Ball. Předvedla několik hitů: Good as Hell, Cuz I Love You, Water Me a Tempo, přičemž davu řekla, že je na tak obrovském místě znamená pro ni hodně .

boty pro tenisty

Vždycky jsem snil o vystoupení v Madison Square Garden. Dnes v noci jsi mi splnil sen. Dodala, že nikdy předtím jsem pro tolik lidí nevystupovala.

Komik/herečka Tina Fey zahajuje přehlídku a mezi další hostující celebrity patří Drew Barrymore, Olivia Wilde, Katie Holmes, Melissa Gorga, Teresa Giudice a další.

Kromě toho, že přináší tisíce fanoušků prázdninové povzbuzení, každoročně se Jingle Ball Tour vrací na charitu. V roce 2019 je oficiální charitativní organizací Nadace Ryana Seacresta , což je organizace, která si klade za cíl inspirovat děti prostřednictvím zábavních a vzdělávacích iniciativ. Jeden dolar z každého prodaného lístku na turné putoval na charitu.


Populární Problémy

Jak poskytnout první pomoc koni. Byl váš kůň zraněn? Potřebuje první pomoc? Přestože jsou nehody s koňmi neobvyklé, může nastat chvíle, kdy se budete muset ponořit a poskytnout první pomoc, když to nejméně čekáte. Vědět ...

Pro dvojici, která se vzala v roce 2015, to bude první dítě.

Získejte podrobnosti o střetu mezi Stanem Wawrinkou a Grigorem Dimitrovem na Mexican Open 2020.

Jak vypadat starší. Abyste vypadali starší, budete se muset oblékat jako starší osoba a také se tak chovat. Ačkoli ne každý člověk starší než vy bude mít stejný smysl pro styl nebo stejné chování a návyky, existuje několik ...