Jak se stát lepším hráčem softbalu

Zlepšování vašich schopností, abyste se stali lepším softballovým hráčem, vyžaduje trénink, soustředění a další učení. Je to také o zachování dobrého přístupu ke svému trenérovi, týmu a ztrátám.Metoda 1 ze 6: Pochopení hry

 1. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 1

  1 Zjistěte, o čem hra je.
  • Softball je hra opakování a mentální odolnosti. Chcete -li být lepší, je to praxe, praxe, praxe.
  • Softball je o pravidlech. Ujistěte se, že znáte pravidla, protože s znalostí pravidel budou kroky, jak se stát lepším hráčem softbalu, mnohem jednodušší.


  reklama

Metoda 2 ze 6: Zlepšení vašich herních dovedností

 1. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 2

  1 Vylepšete svou přilnavost. Zvykněte si držet míč pevně v ruce a pevně jej uzavřete do rukavice. Softball samotný je mnohem větší než baseball. Pokud míč nebudete držet pevně, vypadne vám z rukavice. reklama

Určení vaší pozice

 1. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 3

  1 Zaměřte se na jednu hlavní pozici, když začínáte. Udělejte si s tím pohodlí, než budete přecházet mezi polohami.
  • Pokud máte dlouhý hod, jsou vaše nejlepší možnosti první základna a třetí základna spolu s chytačem.
  • Pokud je váš hod krátký, shortstop je vaše volání.
  • Pokud můžete chytit a mít dobrou paži, chytač je vaše pozice.
  • Pokud dokážete rychle běhat a chytat, spolu s dobrou paží byste měli myslet na pole.
  reklama

Metoda 3 ze 6: Vylepšování dovedností při stoupání

 1. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 4

  1 Získejte pomoc s učením se dobře hrát. Nadhazování je něco, co byste měli trénovat, a vyzkoušet si to na vlastní kůži. Pokud projevíte zájem, dejte to trenérovi a pracujte s džbánem a zkuste získat lekce.
 2. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 5

  2 Udržujte si kontrolu nad svou nadhazovací paží. Při nadhazování nehoupejte paží jako blázen. Otočte paží v rychlém kruhu, ale až poté, co se naučíte ovládat hřiště. Pokud právě začínáte, nezkoušejte žádné fantazie. Stačí si stoupnout a mít neustále na paměti, že váš bod uvolnění je u spodní části kyčle.
  • Když házíte míčem, odtrhněte jej od konce prstů. Dodá míči rychlost a můžete házet dál.
  • Při nadhazování se nezaměřujte na rychlost; zaměřte se na přesnost.
  reklama

Naučit se správně pálkovat

 1. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Step 6

  1 Prozkoumejte svůj styl pálkování. Odpalování je velmi důležité v baseballu i softbalu. Existuje mnoho technik, které fungují pro jednotlivá těsta. Neexistuje jeden velký univerzální přístup, přestože jsou si všichni podobní.
 2. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 7

  2 Při odpalování používejte dobrý postoj. Ujistěte se, že váš postoj je od sebe vzdálený po ramena, abyste získali stabilní základnu spolu s pokrčenými koleny. Ruce mějte za ramenem.
  • Měli byste řídit ruce a lokty k míči a přijít s úplným sledováním.
  • Hlavu sklopte k míči. Zvednutí hlavy může způsobit úplnou změnu vašeho odpalování.
  • Pokud potřebujete zvýšit sebevědomí, zvedněte ruku a vykročte z krabice, než nadhazovač nadhodí. Poté se můžete zhluboka nadechnout a soustředit se na svůj švih, na vteřinu sledovat ostatní hráče a vrátit se zpět do boxu.
 3. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 8

  3 Pevně ​​uchopte. Když pálíte, netopýra pevně uchopte. Noste odpalovací rukavice, takže pokud jej zasáhnete na konci pálky nebo příliš blízko prstů, nebude štípat.
  • Když odpalujete, dávejte pozor na kyčle. Toto je její bod uvolnění. Když pustí míč, tady to vychází, takže budete automaticky dávat pozor na míč, abyste jej trefili.
 4. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 9

  4 Těžce a schválně švihněte s očima upřenýma na míč. Softball je třeba tvrdě zasáhnout. Mějte postoj, když stoupnete na talíř. Je to softball, na hlasitý pláč, ne soutěž krásy. Rozzuřte se, ale ne příliš, že je to nesportovní.
  • Svým švihem vždy projděte. Pokud pálku zastavíte v místě srážky, ve skutečnosti jste museli pálku výrazně zpomalit, než se dostanete k míči, což vám vezme spoustu energie.
  reklama

Metoda 4 ze 6: Pravidelně cvičit

 1. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 10

  1 Cvičte doma, tak často, jak můžete. Udělejte si míli navíc, uvidíte velké zlepšení.
  • Pouhé 15minutové házení s partnerem (y) bude mít tak velké zlepšení na vaší úrovni dovedností.
  • Spolu s házením pálkujte tak často, jak můžete. Mnoho profesionálních hráčů stále používá trička. Použijte odpaliště u zdi, plotu, sítě atd. Jen se ujistěte, že budete dostávat čas tak často, jak to jen bude možné.
  reklama

Metoda 5 ze 6: Zvýšení úrovně pohodlí a spolehlivosti

 1. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Step 11

  1 Vlasy mějte zapletené do copu nebo do culíku, aby byly od krku. Bude -li tomu tak, bude vám horko.
 2. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Step 12

  2 Zůstaňte mentálně odolní. Na hřišti musíte mít sebevědomí. Udržujte si pozitivní přístup. Výše je softball zmiňován jako mentální hra. Nemůžete dát druhému týmu svou mysl.
  • Ujistěte se, že vidíte, co děláte ve hře.
  • Zhluboka se nadechněte a nenechte se stresovat jednou chybou, protože z jedné se může stát šest atd.
  • Soustřeďte se, bez ohledu na to, kdo se dívá nebo co někdo říká.
  • Rozpoznejte, v čem je vaše chyba, když nehrajete nebo nehrajete dobře. Čím rychleji rozpoznáte a opravíte své chyby, aniž byste je zdůrazňovali, tím lepší budete. (pokud často cvičíte)
 3. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 13

  3 Zůstaň silný a nikdy se nevzdávej. Bez ohledu na to neztrácejte sebevědomí. Budete mít špatné dny, hry, hřiště a nálady. Žádný z nich není důvodem, proč zapomenout na všechny dobré dny, dobré hry, dobré hřiště a skvělou náladu! Zkuste zůstat klidní a prohry vnímejte jako zkušenosti s učením, které vám pomohou zlepšit se. reklama

Metoda 6 ze 6: Nechte svého trenéra, aby si vás všiml

 1. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Step 14

  1 Zeptejte se a učte se. Pokud nevíte, jak něco udělat, zeptejte se trenéra nebo člena týmu. Váš trenér vám pomůže, když se zeptáte, ale pravděpodobně bude opravdu naštvaný, pokud předpokládáte, že všechno víte, ale jen si to vymýšlíte.
  • Když se s vámi trenéři pokusí mluvit, nechte je. Mohou vás naučit něco, co by mohlo hodně pomoci. Určitě si všimnou, pokud nejste ochotni poslouchat a učit se; to může být známkou toho, že jste špatný týmový hráč.
 2. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 15

  2 Buďte připraveni hrát. Právě když vstoupíte na softbalové hřiště, nastal čas hry! Ruch na hřišti i mimo něj.
 3. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Step 16

  3 Udržujte si pozitivní přístup. Pozitivní nebo negativní přístup ovlivní vás, tým a vašeho trenéra. Tím, že zůstanete pozitivní, i když jsou žetony mimo, pozitivně přispíváte svému týmu.
  • Pokud vás trenéři uvidí opravdu tvrdě pracovat, budou k vám mít pozitivní přístup.
  • Pokud uvidíte někoho jiného, ​​rozveselte ho a buďte někým, ke komu lidé vzhlížejí.
 4. Obrázek s názvem Be a Better Softball Player Krok 174 Neváhejte hledat perfektní hřiště! Přineste alespoň tři škrty a švihněte pálkou. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu být lepší v softbalu? Neustále na sobě tlačte. Nedělejte si den volna, protože vězte, že tam venku cvičí někdo jiný. Nezapomeňte si vzpomenout, proč jste vůbec začali hrát. Neztrácejte lásku ke hře.
 • Otázka Musím každý rok získat novou rukavici? Ne. Ve většině případů platí, že čím více je vaše rukavice opotřebovaná, tím je snazší ji chytit a uchopit.
 • Otázka Jak mám cvičit, pokud si chci vyzkoušet svůj školní tým? Procvičte si házení, chytání a klouzání a zkuste zvýšit rychlost běhu.
 • Otázka Jak získám větší jistotu a zůstanu pozitivní? Vždycky se mi chce plakat, když se dostanu ven. Donagan Nejlepší odpovídač Pamatujte, že každý stoper - i ten nejlepší na světě - je vyřazen více než polovinu času.
 • Otázka Jak dlouho mám cvičit? Měli byste cvičit, dokud nebudete mít pocit, že bylo dosaženo toho, na čem jste chtěli pracovat. Cvičení s přáteli je také užitečné, pokud chcete nějakou zpětnou vazbu.
 • Otázka Jak se mohu zlepšit natolik, abych mohl neustále hrát homerun? Jednou z chyb, kterých se mnoho hráčů dopouští, je pokus zabít míč, což obvykle vede k přeškrtnutí. Abyste dosáhli homerunu, musíte míček řídit rukama. Pomáhá také otáčet boky při švihu, takže budete míček mířit do outfieldu celým tělem.
 • Otázka Jak zpřesním hody? Zkuste nastavit cíl na dvorku nebo v místním parku. Při vhazování dávejte pozor na cíl a při chytání na míč. Zjistěte, jak daleko můžete házet míč. Vzdálenost a rychlost jsou také důležité s přesností.
 • Otázka Jak se mohu zlepšit v trefování míče? Soustřeďte se na míč a cvičte. Dávejte si také pozor na to, co děláte, když cvičíte údery. Neustále měníte svůj postoj, houpáte se brzy nebo pozdě. Uvědomte si, co děláte, a pokud najdete něco, co se probouzí, držte se toho. Neměňte vše, když jdete do pálky. Také se nehoupejte na každém hřišti. Pokud to uděláte, džbán a chytač si toho všimnou a mohou toho využít ve svůj prospěch.
 • Otázka Jak se mohu naučit klouzat domů? Když běžíte, běžte rychle a když se chystáte sklouznout, položte levou nohu pod pravou nohu, musíte běžet dostatečně rychle a silou, aby vás vaše hybnost přenesla na základnu nebo domácí metu.
 • Otázka Jak bych mohl zlepšit své softbalové nadhazování? Trénujte a procvičujte další. K dispozici je také mnoho skvělých výukových videí. Pokud jste opravdu odhodláni zlepšovat se, zkuste najít hráče, bývalého hráče nebo trenéra, který vám dá rady.

Populární Problémy

Č. 6 Houston začíná v úterý konferenční hrou domácím zápasem proti Temple. Zde je návod, jak hru sledovat.Málokterý hráč dokáže dobře zvládnout trikovou střelu - ale zde je několik skvělých !.Většina bund je náchylná k prolévání, ale tím to není o nic méně otravné! Naštěstí můžete minimalizovat prolévání správnou manipulací, praním a správným uložením bundy. Pomáhá také mít druhou bundu v rotaci, takže můžete ...Novak Djokovič-hrající poprvé od vítězství ve Wimbledonu-si v úterý připsal vítězství 7-5 6-1 nad Samem Querreyem.„Cribs“ televize MTV předpokládá návrat do nové sezóny v roce 2021, počínaje středou 11. srpna. Zde je několik způsobů, jak můžete show sledovat online.