Jak sledovat basketbal Duquesne vs Saint Louis na ESPN Plus

Hodinky Saint Louis v Duquesne Dukes

Getty Ve středu se proti Duquesne Dukes utkají Saint Louis Billikens. (Foto Ezra Shaw/Getty Images)

Dva týmy s téměř identickými rekordy se setkají v klíčovém konferenčním zápase, kdy Duquesne Dukes (16-5, 6-3 v A-10) zamíří do Chaifetz Areny, kde nastoupí proti Saint Louis Billikens (17-5, 6-3 v A-10) Středa.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 19:00 ET) bude vysílána na Fox Sports Midwest lokálně, ale pokud tento kanál nemáte nebo nemáte kabel, kdokoli v USA to může sledovat živě na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně mnoha her A-10), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah ( video i písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Duquesne vs Saint Louis v přímém přenosu na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Duquesne vs Saint Louis

Vévodové se právě odrazili od svého nejhoršího smyku v sezóně. Ztratili tři v řadě před porážkou La Salle, 71-69. Duquesne zahájil sezónu žhavě, vyhrál 10krát v řadě, ale v poslední době se ochladil a v posledních 11 zápasech šel 6–5.

Juniorský útočník Marcus Weathers vede vévody v bodování , v průměru 14,5 bodu na zápas. Je také vedoucím odrazovým můstkem v týmu a táhne 7,9 desky za hru. Guard Sincere Carry (11,4 ppg) a center Michael Hughes (10,1 ppg) také bodují ve dvouciferných hodnotách a vedou Dukesův přestupek, který je v průměru 70,7 bodů na soutěž.

Pokud jde o Billikeny, vyhráli tři postupky a porazili Saint Joseph’s v jejich posledním výletu, 78-73. Saint Louis má čtyři hráči v průměru ve dvouciferných číslech pod vedením strážce Jordana Goodwina, který za soutěž získává 14,8 bodu. Útočník Hasahn French byl také neocenitelným přispěvatelem, v průměru double-double, zaznamenal 12,2 bodu na zápas a zároveň vedl tým v doskakování s 10,9 na zápas.

Billikens získávají 71,5 bodu na zápas, což je jen o málo více než průměr Duquesna, ale Saint Louis může mít náskok v odskakujícím oddělení. Billikenové tahají 40,8 desek za hru, což je první na konferenci , zatímco Dukes chytili 35,4 hry, což je sedmé místo v A-10. Pokud by se však tato hra měla dostat ke střelbě z volného hodu, Dukes bude mít rozhodně výhodu. Duquesne dělá 72,9 procent svých výstřelů z charitativního pásu, zatímco Saint Louis je poslední na konferenci, což činí pouze 58,5 procenta jejich volných hodů.

Vévodové porazili Billikens, 73-59 v otvíráku A-10 2. ledna, a budou se snažit zamést sérii sezón vítězstvím zde. Pro oba týmy to bude obrovská hra, protože se dělí o třetí místo v konferenci vstupující do hry.


Populární Problémy

3. týden „Bakalář v ráji“ 2019 je tady. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody řady 6 BIP online, v přímém přenosu, prostřednictvím streamování bez kabelů.

Del Potro zakončil sezónu na turnaji ATP Tour.

Pokud si vaše přítelkyně myslí, že se chováte příliš normálně, možná budete někdy muset zkusit působit trochu bláznivě. Zde je několik způsobů, jak to můžete zkusit. Vyberte si místo, kde se nebudete stydět. Podle toho, jak ...

Alexej Popyrin prohlásil, že má hru na porážku Rafaela Nadala, když dva rohy zámku v prvním kole Roland Garros v roce 2021.

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat bezplatné streamování filmu „Vidím tvůj hlas“ online.

Při cestování je důležitá obuv. Chcete se ujistit, že jste si zabalili cestovní obuv, která funguje pro různé příležitosti a snadno se přepravuje. Při výběru cestovní obuvi přemýšlejte prakticky. Udržujte věci jako počasí ve vámi zvoleném ...