Jak složit papírovou krabici

Skládaná papírová krabice origami, nazývaná také krabička masu, je krásná ve své funkční jednoduchosti. Vše, co potřebujete, je hranatý papír. Hotová krabička je skvělým úkrytem pro malé poklady. S párem krabic můžete jednu použít jako krabici a druhou jako víko k zabalení drobných dárků. Pokračujte v čtení, abyste se dozvěděli, jak vyrobit skládanou papírovou krabici. Staňte se absolutním odborníkem. Vezměte si naše wikiHow Origami Bootcamp !

Část 1 ze 2: Vytváření strukturálních skladů

 1. Obrázek s názvem Fold a Paper Box Krok 1

  1 Začněte čtvercovým papírem. Můžete použít papír origami nebo libovolný kus papíru sklopit diagonálně od rohu k opačnému okraji a přebytečné množství oříznout. Je důležité, aby byl papír čtvercový, protože vytváříte krabici. Trik je složit papír jako plachtu na lodi a přebytečný materiál seříznout.
 2. 2 Přeložte papír na polovinu. Prstem přeložte záhyb a poté otevřete list papíru.
 3. 3 Přeložte papír na polovinu podél druhé strany. Prstem přeložte záhyb a poté papír znovu otevřete. Nyní byste měli mít dva záhyby, které se protínají ve středu náměstí.
 4. 4 Přeložte rohy do středu. Přesuňte každý roh do středu, aby se všechny body dotýkaly. Prsty vytvořte záhyby. Otočte papír tak, aby seděl přímo před vámi, ale tentokrát jej nerozkládejte.
 5. 5 Přeložte horní a dolní okraj do středu čtverce. Vytvořte okraje obou záhybů, abyste je zajistili.
 6. 6 Rozložte čtverec podél jedné strany. Rozložte poloviční záhyby a trojúhelníky pod těmito záhyby. Boční trojúhelníky nechte složené.
 7. 7 Přeložte dlouhé okraje do středu. Přeložte přes spodní část ještě složených trojúhelníků. Vytvořte spodní okraj. Měli byste mít něco, co vypadá jako kravata se dvěma body. reklama

Část 2 ze 2: Vytváření stěn krabice

 1. 1 Zpevněte záhyby. Pro účely průvodce bude diamant nejdále od vás tvořený záhyby „kravaty“ „hlavou“ a diamant nejblíže vám bude „nohou“. Srovnejte spodní špičku nožního diamantu se spodní částí hlavního diamantu. Poté přiřaďte horní špičku diamantu k horní části nožního diamantu. Mačkejte podél dlouhých stran, abyste zpevnili záhyby.
 2. 2 Vytvořte boční stěny krabice. Vytáhněte klapky podél dlouhé strany a vytvořte boční stěny krabice.
 3. 3 Když jsou boční stěny sestaveny, postavte hlavní stěnu. Při zvedání klapky na stěně hlavy by záhyby z předchozích záhybů měly tvořit dvě chlopně ve tvaru trojúhelníku, které budete chtít složit dovnitř. Než budete pokračovat, ujistěte se, že jsou tyto trojúhelníky složeny dovnitř. Hlavová stěna se přeloží přes tyto rohy trojúhelníku a horní trojúhelník hlavní stěny se úhledně vejde do spodní části krabice, kde ji budete chtít pohodlně pokrčit po stranách, aby krabice zůstala pohromadě. Po pomačkání byste měli na spodní straně krabice vidět trojúhelník.
 4. 4 Opakujte postup pro opačný konec nebo stěnu chodidla. Pokuste se zajistit, aby byly záhyby čisté a nehybné.
 5. Obrázek s názvem Fold a Paper Box Krok 12

  5 Hotovo. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak dosáhnete vrcholu? Jednoduše postupujte podle stejných kroků jako výše, ale udělejte krabici zhruba o 1 'větší v každém směru. Tento vršek se bude hodit přesně na spodní díl, který jste vytvořili dříve.
 • Otázka Jak mohu vyrobit větší krabici? Použijte větší list papíru ve tvaru čtverce. Pokud je list obdélník, přeložte jej diagonálně od horního rohu k opačnému okraji, přeřízněte přebytek podél dna a postupujte podle článku. List plakátového papíru může fungovat, ale mějte na paměti, že čím je papír větší, tím bude práce s ním obtížnější.
 • Otázka Existují určitá měření pro čtvercový papír? Ne, ale velikost papíru určuje velikost krabice, takže pro větší krabici byste měli mít větší papír a pro menší krabičku menší papír.
 • Otázka Jak zjistím, jakou velikost papíru potřebuji pro svou krabici? Můžete si vybrat libovolný formát papíru! Ujistěte se, že je to čtverec, jinak by to nevyšlo.
 • Otázka Udělal jsem všechno správně. Proč dostávám tento podivný obdélník? Vím, že můj papír byl čtverec. Ujistěte se, že v kroku 3 přeložíte celou stranu, to může být problém.
 • Otázka Jak mohu vyrobit víko pro svou krabici? Jednoduše postupujte podle stejných kroků jako výše, ale udělejte krabici zhruba o 1 'větší v každém směru a hodně mělčí (protože bude sloužit jako víko, ne jako další krabice). Tento vršek se bude hodit přesně na spodní díl, který jste vytvořili dříve.
 • Otázka Proč můj box skončil obdélníkového tvaru? Možná proto, že jste použili špatnou velikost a tvar papíru origami. Pokud použijete obdélníkový tvar papíru origami, získáte obdélníkový box.
 • Otázka Jak to mohu zmenšit? Můžete použít menší kus papíru. Velikost vašeho boxu bude záviset na velikosti čtverce, se kterým začínáte.
 • Otázka Jak zajistím uzavření krabice? Můžete vyrobit další krabici, která je vyrobena z 1 '' většího čtvercového papíru, který lze použít jako víko.
 • Otázka Můžete jej obarvit lakem na nehty? Lak na nehty může být příliš těžký a deformovat váš box. Zkuste místo toho barevné tužky nebo fixy.


Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Proč neukázat lepší metody pro jednoduchý box? Také nejsou záhyby z nějakého důvodu provedeny dobře (slabé záhyby)?
 • Kdykoli sklopím hlavu své krabice, pak vyčnívá a když jsem se je pokoušel složit ve stěnách, přijde také. Proč je to?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Možná budete chtít na dno trojúhelníkových chlopní nanést trochu lepidla, aby zůstaly dole, nebo můžete použít pásku.
 • Pro dosažení nejlepších výsledků složit úhledně. U každého přehybu opatrně zarovnejte okraj nebo roh s jakoukoli hranou, záhybem nebo jinou funkcí, kterou by měl splňovat, a poté papír pevně pomačkejte.
 • Na začátku použijte diagonální záhyby spolu s rovnými záhyby. Na konci to hodně pomůže.
 • Pokud je váš papír na jedné straně barevný, složit tak, aby barevná strana směřovala nejprve dolů.
 • Vytvořte víko pomocí mírně většího papíru a stejným způsobem vytvořte druhou krabici.
 • Můžete také vytvořit mělké pole, které pomůže kategorizovat objekty, jako jsou malé oblázky nebo sbírky známek:
  • Získejte hranatý papír a přeložte na polovinu.
  • Otevřete a přeložte okraje doprostřed.
  • Nyní musíte získat okraje (vedle středové čáry) a trochu je přeložit, takže uprostřed je pouze jedna vrstva. Tento tenký proužek bude hranou krabice.
  • Rozbalte je. Získejte rohy a složte je podél záhybu, který jste právě vytvořili. V rozích by to měly být malé trojúhelníky.
  • Přeložte tenké proužky na okraj krabice. Vložte prsty a zatažením nahoru vytvořte tenčí a mělčí krabici.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nevkládejte do krabice nic příliš těžkého, jinak se zhroutí. Pamatuj si to je papír.
 • Dávejte si pozor na řezání papíru.
reklama

Populární Problémy

Filip DeWulf věří, že Velká 3 Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče ještě nekončí. Belgičan se však zmínil, že Federer by mohl v příštím roce bojovat s návratem na turné.

Jak nakupovat na Champs Elysees. Pařížské Champs Elysees je jednou z nejslavnějších nákupních čtvrtí na světě. Tato ulice je dlouhá 1,91 míle (1,91 km) a je ohraničena stromy, památkami, drahými obchody, restauracemi a ...

Jak si vyrobit luk a šíp. Kdysi zbraň volby pro každého od indiánských lovců po turecké armády, luk je jedním z nejstarších loveckých (a bojových) nástrojů na Zemi. I když to není vhodné pro moderní zbraně a nyní ...

Andy Murray se po delší odmlce vrátil na cvičiště, ale už vypadá v dobrém rytmu. Skot se plánuje vrátit k tenisu, jakmile se turné obnoví, v naději, že se naplno vrátí po operaci kyčle.

Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru seriálu Survivor CBS v roce 2019 online prostřednictvím živého přenosu, ať už s kabelem nebo bez něj. Řada 38 má název 'Edge of Extinction'.

Jak léčit zánět lokte. Zánět lokte může ztěžovat váš každodenní život, ale existuje mnoho možností, jak ho léčit. Odpočinek a zvednutí paže a namrzání lokte jsou nejlepší způsoby, jak zmírnit otoky. Protizánětlivé ...