Kids Choice Awards 2021 Živý přenos: Jak se dívat online zdarma

KENAN THOMPSON, hostitel ocenění Kids ‘Choice Awards 2021 na Nickelodeonu.

Nickelodeon KENAN THOMPSON, hostitel ocenění Kids ‘Choice Awards 2021 na Nickelodeonu.

Připravte si sliz, protože ceny 2021 Kids ’Choice Awards se budou vysílat živě v sobotu 13. března v 19:30. ET/PT na Nickelodeonu.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos cen 2021 Kids ’Choice Awards online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

tenisové skóre lásky

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžete 2021 Kids ’Choice Awards sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete 2021 Kids ’Choice Awards sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

hřiště na stolní tenis

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. Nickelodeon je součástí každého balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček si můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

flexibilní tenisové rakety

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete 2021 Kids ’Choice Awards sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

správná velikost tenisového gripu

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete 2021 Kids ’Choice Awards sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Náhled ocenění Kids ‘Choice Awards 2021Hrát si

Brent Rivera oznamuje kandidáty na KCA 2021! | Kids 'Choice Awards Brent. Balónky. A BUĎ nominovaných! Podívejte se, kdo z vašich oblíbených byl nominován na letošní Kids 'Choice Awards, plus nějaká bonusová překvapení s Brentem Riverou! Zjistěte, kdo vyhrává v KCA 2021 pořádaném Kenanem Thompsonem v sobotu 13. března pouze na Nickelodeonu! ►► Přihlaste se k odběru pro více: at.nick.com/Přihlaste se ►► Sledujte více od… 2021-02-09T17: 59: 54Z

Pořádané Kenanem Thompsonem se Kids’s Choice Awards stávají druhým rokem po sobě virtuální kvůli probíhající pandemii. Justin Bieber je hlavní hvězdou letošního premiéra.

Podle tiskové zprávy společnosti Nickelodeon se Bieber dostane na hlavní scénu KCA a vydá se na epické, show-zastavující představení jeho hitů 'Intentions', které doplňuje hitparáda, ke kterým se přidal Quavo a jeho nejnovější singl 'Anyone'.

Kids ‘Choice Awards byla moje první přehlídka cen a návrat ke sdílení mé nové hudby je momentem celého kruhu, uvedl Bieber v prohlášení. Ačkoli show může letos vypadat jinak, KCA's jsou vždy spoustou zábavy a o sliz rozhodně nebude nouze!

Tisková zpráva pokračuje:

Vůbec poprvé Nickelodeon’s Orange Blimp opustí místo KCA a vezme fanoušky na divokou jízdu po celém světě i mimo něj. Plní slizu a nepořádných kousků, diváci budou cestovat do vesmíru, Bikini Bottom a přímo do domovů celebrit pomocí technologie XR. Letošní show bude také obsahovat živé a interaktivní stěny fanoušků, které přivedou celebrity a rodiny domů na hlavní scénu; druhá obrazovka živé hlasování po celou noc, kde fanoušci zůstávají pod kontrolou; a cenu KCA, kterou předala jedna šťastná rodina vybraná během show.

Bieber vede všechny nominované s pěti: tři v kategorii Favorite Music Collaboration, jeden pro Favorite Song a jeden pro Favorite Male Artist. Podivnější věci je na druhém místě se čtyřmi nominacemi, za ním následuje Ariana Grande, The Croods: New Age, Henry Danger, High School Musical: The Musical: The Series, Soul, Trolls World Tour a Wonder Woman 1984 Všichni remizovali se třemi nominacemi.

Ceny 2021 Kids ‘Choice Awards se konají v sobotu 13. března v 19:30. ET/PT na Nickelodeon, simultánní přes Nickelodeon, TeenNick, Nicktoons a kanál Nick Jr.

aircast loketní ortéza

Populární Problémy

Jako každý jiný sport, bowling vyžaduje čas a trénink. Ale pokud zvládnete tyto kroky a uděláte si čas na to, abyste si z nich vytvořili návyky, budete rychle na cestě ke své nejlepší hře vůbec. Mnoho lidí nezná jednoduché nástroje, jako jsou šipky a ...

Pokud nemáte kabel, je zde několik různých možností, jak sledovat streamování cen 2021 Critics Choice Awards online zdarma.

Tento wikiHow vás naučí, jak přidat nového člena do vaší rodinné skupiny Nintendo Switch Online. Dokud má kterýkoli člen vaší rodinné skupiny Nintendo Switch Online rodinné členství, všichni členové vaší rodiny mohou používat Switch Online. ...

Okruh ATP pokračuje závratnou rychlostí, protože se turné tento týden přesouvá do Francie na turnaj Open 13 v Marseille.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat novou minisérii Showtime 'Escape at Dannemora', i když nemáte kabel.

Kardinálové jsou nádherný druh, který můžete vidět na svém dvoře, zejména v zimě, když jejich jasně červená barva tak pěkně kontrastuje s bílým sněhem. Pokud žijete ve východní části Severní Ameriky a na svém dvoře nevidíte dostatek kardinálů, ...