Jak sledovat show NFL Skills 2020 online bez kabeluGetty Russell Wilson #3 ze Seattle Seahawks.

Někteří z nejlepších NFL se vydají na pole, aby předvedli svůj světový talent v Show Pro Skl Skills Showdown 2020 v zařízení ESPN Wide World of Sports na Floridě.

Akce začíná ve 21 hodin. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Pro Bowl Skills Showdown na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu :

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T TV, můžete na svém počítači sledovat živý přenos 2020 Pro Bowl Skills Showdown na webu AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete 2020 Show Bowl Skills Showdown sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

rovnátka laterální epikondylitidy

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Show Pro Skl Skills 2020 Pro na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Můžete také sledovat aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled na ukázku dovedností Pro Bowl 2020

Přišly slavnosti Pro Bowl a zábava začíná předváděním dovedností, což dává hráčům šanci vyniknout v různých akcích podobných minihrám.

Zatímco se hra Pro Bowl snažila získat pozornost jako událost, kterou je třeba sledovat, Skills Challenge v posledních letech nabrala páru a dala hráčům i fanouškům nový způsob, jak si hru užít.

Zde jsou popsány události na oficiálních stránkách NFL:

Navlékněte jehlu: Nová výzva, která testuje obranné zády v soutěži proti sobě. DB se pokusí zastavit rozehrávače soupeřova týmu v dokončování průchodů přes cíle.

Gridiron Gauntlet: Pět hráčů z každého týmu se zúčastní štafetových závodů, které mají předvést sílu, rychlost a hbitost.

Nejlepší ruce: Dvě dvojice WR-QB z každé konference se utkají v časovaném štafetovém závodě, aby co nejrychleji chytily sérii přihrávek na posloupnost cílů dole.

Přesné přihrávky: Dva quarterbacks a jeden non-quarterback jmenovaný kapitánem budou bojovat v soutěži o přesnost jedné minuty, protože se pokusí zasáhnout co nejvíce cílů.

Epic Pro Bowl Dodgeball: V závěrečné události, která staví Pro Bowlery do klasické hry dodgeball, se účastní každý člen každého týmu. Nejlepší ze tří vyhrává tým s poslední osobou na hřišti.

Každý ze soupisek pro zúčtování je rozdělen na týmy po 10 spolu s kapitány legend. Zde jsou seznamy událostí.

AFC
Quenton Nelson (Colts), Von Miller (Broncos), Cameron Heyward (Steelers), Jarvis Landry (Browns), Mark Andrews (Ravens), Minkah Fitzpatrick (Steelers), Stephon Gilmore (Patriots), Nick Chubb (Browns), Lamar Jackson (Ravens), Deshaun Watson (Texans). Legendy: Bruce Smith (Bills), Terrell Davis (Broncos).

NFC
Shaquil Barrett (Buccaneers), Cam Jordan (Saints), Jaylon Smith (Cowboys), Davante Adams (Packers), Cordarrelle Patterson (Bears), Darius Slay (Lions), Eddie Jackson (Bears), Dalvin Cook (Vikings), Russell Wilson (Seahawks), Kirk Cousins ​​(Vikingové). Legendy: Darrell Green (Redskins), Michael Vick (Falcons, Eagles).

NFL musí v této sezóně provést řadu změn v soupiskách Pro Bowl, přičemž mnoho hráčů buď hraje v Super Bowlu, sedí venku se zraněním nebo se prostě rozhodli nehrát. Ve hře bude 17 náhradních hráčů, včetně quarterbacka Titans Ryana Tannehilla a nováčka Jaguara, nováčka Joshe Allena.


Populární Problémy

Jak podávat plnohodnotné jídlo. Plné jídlo je jídlo, které podává více než tři chody. Tato jídla jsou obvykle extravagantní akce na počest někoho nebo konkrétní události. Chcete -li pořádat vlastní plnohodnotné jídlo, začněte plánováním ...

Jak na zahradu, když máte psa. Ačkoli kopání, hulvátští psi mohou být nejhorším nepřítelem zahrady, nemusíte si nutně vybírat jednoho nebo druhého. Výběrem netoxických zahradnických chemikálií a rostlin vhodných pro domácí zvířata můžete ...

Zastavení šíření jednou nohou jsou techniky, které můžete použít, když zápasíte, abyste svého protivníka dostali na zem. Provedení takedownu vysoké jedné nohy je nejjednodušší pro začátečníky a zahrnuje popadnutí soupeře kolem kolena ....

V sobotu bitva ve státě staví č. 6 v Ohiu proti Miami OH. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Americká senzace Frances Tiafoe se ve čtvrtém kole na Australian Open utká s Grigorem Dimitrovem. Zde je návod, jak sledovat zápas online.