US Open 2021: Andrey Rublev vs Ivo Karlovic náhled, head-to-head & prediction

National Bank Open Toronto - 3. den

National Bank Open Toronto - 3. den

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (5) Andrey Rublev vs Ivo Karlovic

Datum: 30. srpna 2021

Turnaj : US Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

černé tenisky

Místo : New York, Spojené státy

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $

Načasování zápasu : Cca. 13:00 místního času, 17:00 GMT, 22:30 IST

aircast loketní ortéza

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Andrey Rublev vs Ivo Karlovic

Pátý nasazený Andrey Rublev se v pondělí na US Open 2021 v ošemetném prvním kole utká s dobře sloužícím Chorvatem Ivo Karlovicem.

Rublev, finalista Cincinnati, sestavil působivý rekord 20-7 na tvrdých hřištích v roce 2021. V Rotterdamu zachytil svůj jediný titul v sezóně a třikrát skončil druhý, včetně turnaje Western & Southern Open.

jak získat síť velkých deseti bez kabelu
Andrey Rublev skončil na druhém místě v Cincinnati Masters

Andrey Rublev skončil na druhém místě v Cincinnati Masters

Třiadvacetiletý Rus se při pěti předchozích návštěvách Flushing Meadows dvakrát dostal do čtvrtfinále a očekává se, že tak učiní ještě jednou.

Karlovic mezitím za posledních 18 měsíců výrazně klesl. Byl omezen na několik vystoupení na úrovni turné. Tyčící se Chorvat se dostal do hlavního slosování letošního US Open poté, co v kvalifikaci porazil Nikolu Molojeviče, Huga Delliena a Yuichi Sugitu.

Začátkem tohoto roku se Karlovic stal nejstarším hráčem, který vyhrál zápas ATP Tour za posledních 25 let, když na turnaji Delray Beach Open porazil Pabla Andujara. Pro bývalou světovou č. 14 to byl vzácný vrchol v bouřlivém roce.

Vzájemně proti sobě stojí Andrey Rublev vs Ivo Karlovic

Andrey Rublev a Ivo Karlovic spolu nehráli, takže jejich současný souboj stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Andrey Rublev vs Ivo Karlovic

Andrey Rublev může být daleko od hotového článku, ale je jedním ze uchazečů o zvednutí titulu US Open za čtrnáct dní.

Ivo Karlovic je naopak na sklonku své kariéry. Ve 42 letech je pro dobře sloužícího Chorvata stále obtížnější udržet si konkurenceschopnost v nejvyšší úrovni mužského tenisu.

Ivo Karlovic by mohl hrát svůj poslední profesionální tenisový zápas

Ivo Karlovic by mohl hrát svůj poslední profesionální tenisový zápas

aircast tenisový loketní ortéza

Historicky Rublev bojoval proti velkým serverům. Mnoho ruských porážek v této sezóně přišlo proti hráčům, kteří malovali lajny svými mocnými prvními podáními. John Isner (dvakrát), Jan-Lennard Struff a Alexander Zverev okusili úspěch v této sezóně proti Rusům.

V tomto smyslu by měl Karlovic pro Rubleva představovat obrovskou výzvu na papíře. Přestože je podání Chorvata stále obrovskou hrozbou, ostatní aspekty jeho hry drasticky poklesly.

Rublev nepochybně dostane několik šancí při podání Karlovic a dokud je bude moci využít, bude schopen tento zápas zvládnout.

Předpověď: Andrey Rublev vyhrát ve čtyřech setech

Populární Problémy

Jak se zbavit bolesti s artritidou. Bolest při artritidě trápí mnoho jednotlivců po celém světě. Existují dva typy artritidy: revmatoidní artritida a osteoartritida. Osteoartróza je nejčastější a je způsobena společným používáním nebo opotřebením ...

Patrioti vypadají, že zůstanou neporaženi, když se v zápase 5. týdne postaví Redskins. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak léčit bolest dolní části zad. Bolest dolní části zad je mezi Američany poměrně běžná, přičemž ji v určitém okamžiku svého života trpí asi 80% dospělých. Http://www.ninds.nih.gov/disorders/backpain/detail_backpain.htm Důvodem je. ..

Jak zapůsobit na dívku, která se dostala z vaší ligy. Všichni ji milují, ty ji miluješ a myslíš si, že jsi jen průměrný člověk, na kterého se nikdy nepodívá. Jinými slovy si myslíte, že je mimo vaši ligu. Ve skutečnosti je mimo ...

Jak vyrobit soupravu na přežití Tornado. Šance na přežití tornáda jsou vyšší, než si většina lidí myslí. S připravenou pěknou sadou budete připravenější. Najděte středně velkou nádobu (nejlépe plastovou k utěsnění vlhkosti/štěnic), která ...

Zopakuje Rafael Nadal letos své hrdinství z roku 2008 ve Wimbledonu ?.