Jak se dívat na Louisville vs Indiana Basketball online bez kabeluGetty Romeo Langford a Indiana Hoosiers budou v sobotu hostit Louisville Cardinals ve sněmovně.

kolik her v nastaveném tenisu

Louisville Cardinals se pokusí prodloužit svou sérii vítězných zápasů na tři zápasy, když v sobotu navštíví Indiana Hoosiers v Assembly Hall.

Začátek hry je naplánován na 14:30. ET a bude vysílán na Foxu. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete stále sledovat živý přenos hry (nebo jej DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících bezplatných , služby streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox (live na většině trhů) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje více než 75 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflixu nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox (na většině trhů). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí balíčku Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete živý přenos hry sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Fox Sports Go

Kromě toho můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím Web Fox Sports Go nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports Go. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách Fox.


Náhled

Poté, co Cardinals utrpěli pár ztrát na Tip-Off NIT Season, jedou na sérii tří her, která začala vítězstvím 82-78 po prodloužení nad č. 9 Michigan State Spartans.

Junior Guard Ryan McMahon dokončil tento zápas s 24 body. Sedm z nich přišlo v prodloužení, všichni z čáry trestného hodu.

Řekl bych, že je to agresivní, řekl McMahon Associated Press . Opravdu to pomáhá, když také srazím výstřely, protože pak mě musí kluci hrát trochu těsněji, musí na mě vyběhnout o něco déle a já na ně můžu udělat krok a způsobit pomoc nebo mě ten chlap na mě musí faulovat.

Louisville pak jednoho vytáhl při návštěvě Seton Hall Pirates a doma rozdrtil medvědy Central Arkansas.

Po sestupu z lavičky v prvních pěti zápasech týmu zahájil útočník Jordan Nwora každý zápas série Louisville.

Druhák, který měl v prváku průměrně jen 12 minut na hru, si užívá odpočinkovou kampaň. Jeho 17 bodů a 6,9 doskoků na zápas vedou tým.

Hoosierové vědí, že pokud chtějí zpomalit 6’8 ″ domorodce z Buffala, mají práci pro ně připravenou.

jak vyhrát tenisový zápas proti lepšímu hráči

Nemyslím si, že to bude tak jednoduché, jako nasadit na něj jednoho chlapa a zajistit, aby se zastavil, řekl starší útočník Hoosiers Juwan Morgan. Indiana denní student . A myslím si, že jen být v mezerách, dělat pro něj každý úlovek, každou ránu, každou přihrávku těžkou.

Poté, co ho vyhodili č. 3 Duke Blue Devils na krytém stadionu Cameron, Indiana zahájila sezónu Big Ten vítězstvím nad Northwestern Wildcats a Penn State Nittany Lions.

Strážce prváku Romeo Langford vede tým v bodování, 17,9 bodu na zápas. Na Penn State upustil 17 týmů, aby pomohl Hoosierům překonat počáteční deficit 9: 0 na silnici.

Když jste na cestách, víte, že se budete zabývat, zejména prvních čtyř až osmi minut, nějakým typem úderu, řekl hlavní trenér Indiany Archie Miller. Associated Press . V současné době to neděláme příliš dobře, abychom to zvládli. Jsme měkcí, když vycházíme z bran.

Louisville a Indiana hrály téměř o rok dříve, dne 9. prosince 2017. Cardinals, poté trenér David Padgett, vyhrál 71-62.

Louisville je opravdu dobrý tým, řekl Miller Indiana denní student . [Hlavní trenér New Cardinals Chris Mack] odvedl dobrou práci při převzetí. Skutečně můžete zjistit identitu za poslední tři, čtyři hry, jak se zlepšily s úrovní soutěže, na které šli. Teď hrají velmi sebevědomě.


Populární Problémy

Jak rozepnout nerv v lokti. Přiskřípnuté nervy, i když jsou běžné, jsou bolest! Sevřený nebo uvězněný nerv v lokti nebo „syndrom kubitálního tunelu“ může být nepříjemný a způsobit necitlivost a brnění v ruce. Je to proto, že vaše ...

Ceny Billboard Music Awards 2020 se budou vysílat ve středu večer. Zde můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu, pokud nemáte kabel.

Jak udělat očistnou polévku. Když procházíte očistou, ať už jde o očistu jater a žlučníku nebo stále oblíbenější očistu tlustého střeva, to, co jíte, má hodně do činění s tím, jak úspěšná (nebo neúspěšná) je vaše očista. Polévky ...

Jak cvičit venku. Slunce svítí, počasí je ideální a vy vůbec nevíte, jak si tyto fantastické dny užít? Nebojte se, tady je pár nápadů, kam si jít zacvičit venku. Túra. Pěší turistika je skvělá ...

Vše, co potřebujete vědět o hře That So So Raven, včetně toho, jak ji streamovat, nejlepších epizod, na které se můžete dívat, herců a zábavných faktů!

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Greg Hardy vs. Volkov, Zabit vs. Kattar a všechny zápasy UFC Fight Night Moskva online v USA.