Jak se dívat na americký hororový příběh Season 9 Episode 3 Online

americký hororový příběh

FX „American Horror Story: 1984“ má premiéru ve středu 18. září v 10/9c na FX.

Merican Horror Story: 1984 vysílá dnes večer v 10/9c na FX. Synopse k sezóně 9 epizoda 3 s názvem Slashdance , zní, Imitace je nejlepší forma tragédie. Čištění může být pěkně špinavé.

Tato sezóna hororové antologie byla inspirována klasickými slasherovými filmy 80. let, jako např Pátek 13 a Noční můra v Elm street, takže má perfektní halloweenskou atmosféru pro kohokoli, kdo se těší na dovolenou koncem tohoto měsíce. Pokud doufáte, že se podíváte na nejnovější epizodu, ale nemáte kabelové předplatné nebo FX přidané do vašeho kabelového balíčku, stále existuje spousta způsobů, jak sledovat show online. Podrobnosti čtěte dále.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos FX na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

nejlepší rekreační tenisová raketa

FX je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos FX na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje FX.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos FX na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně FX.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos FX na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Dnešní epizoda slibuje Gore & Guts Galore jako Mr. Jingles pokračuje v terorizování táborníků (Varování: Některé spoilery dopředu!)

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Zlo nikdy nepřestane #AHS1984 je zítra zcela nový.

Příspěvek sdílený uživatelem americký hororový příběh (@ahsfx) 1. října 2019 v 13:42 PDT

Dnešní epizoda umožní panu Jinglesovi, aby se pomstil Margaret, která přežila svůj první útok na tábor před několika lety. Vzhledem k tomu, že Margaret odmítla uzavřít tábor, jsou nyní životy všech na majetku v ohrožení, protože pan Jingles pokračuje ve své hrůzovládě. Epizoda 3 slibuje ještě více krveprolití a krveprolití, stejně jako děsivou vražednou past na zabití a některá překvapivá nová odhalení zahrnující pana Jinglese, Margaret a Campa Redwooda.

Rick and Morty sezóna 4 epizoda 2 online zdarma

V epizodě z minulého týdne se doktor Hopple pokusil varovat Margaret, že pan Jingles utekl a pravděpodobně se chystal dokončit práci, kterou začal, když byla teenagerkou. Navzdory radám doktora Hoppla odmítla Margaret tábor zavřít a ohrozila všechny ostatní.

Těmito dveřmi prochází karma a my nemůžeme udělat nic, abychom to zastavili, říká vyděšený Xavier v promo nahoře, zatímco pan Jingles bije dveřmi kabiny. Další klip ukazuje doktora Hoppla, který říká, že si rádi myslíme, že za šílenstvím je vždy nějaká metoda, ale někteří lidé jsou prostě zlí, jasně se odkazují na pana Jinglese.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Máme trochu jinou definici „šťastného dne“. #AHS1984 je všechno nové dnes večer v 10p na FX.

Příspěvek sdílený uživatelem americký hororový příběh (@ahsfx) 2. října 2019 v 10:26 PDT

Klip také ukazuje, jak pan Jingles sekl mačetou na nějakou ubohou oběť a pronásledoval ostatní lesem, zatímco na jiné scéně je vidět Xavier a skupina, jak narazí na osobu, která spadla do díry plné obrovských hrotů. Xavier se ptá toho člověka, co tam dole dělají, a on odpověděl, že umírám, takže diváci mají určitě krev, odvahu a krev, na kterou se mohou těšit na dnešní epizodu show.

Nalaďte ve středu v 10/9c, abyste chytili American Horror Story: 1984 na FX.


Populární Problémy

Napájecí jednotka (PSU) je jednou z mála položek v elektrickém zařízení, která ovlivní spolehlivost celého vašeho systému. Je to často nejvíce podhodnocená a podceňovaná součást jakéhokoli zařízení, přesto jedna z prvních ...

Kompletní přehled všech vašich různých možností sledování dnešního přímého přenosu fotbalu Nebraska vs Fordham. Obsahuje několik bezplatných možností.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Namajunas vs Andrade, Anderson Silva vs Cannonier a všechny hlavní karty PPV UFC 237.

Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru seriálu Survivor CBS v roce 2019 online prostřednictvím živého přenosu, ať už s kabelem nebo bez něj. Řada 38 má název 'Edge of Extinction'.

Ping pong nebo stolní tenis je zábavná hra, kterou můžete hrát se svými přáteli nebo soutěžit. Bohužel mezi přírodním olejem na vašich rukou a špinavou koulí se vaše pádlo může dost zašpinit. Pokud guma na vašem pádle není čistá, ...

Jak se tenis za ta léta změnil.