Jak se dívat na juniorské hokejové hráče USA vs. Kanada 2021 online

Getty Images Arthur Kaliyev, Drew Helleson a Jake Sanderson ze Spojených států.Severoameričtí archiválové se utkají o zlatou medaili na Mistrovství světa juniorů v hokeji 2021, protože Kanada se v úterý utká se Spojenými státy na Rogers Place v Edmontonu.

V USA hra začíná ve 21:30. ET a budou vysílány v síti NHL. Pokud ale nemáte kabel nebo tento kanál nemáte, můžete bezplatně sledovat živý přenos USA vs. Kanada online zde:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NHL Network a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, USA a Kanada můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.


Sling TV

Přímý přenos ze sítě NHL a dalších 45 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange plus Sports Extra od Sling TV nebo balíčku Sling Blue plus Sports Extra. Jedná se o nejlevnější streamovací službu v NHL Network, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, USA a Kanada můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

jak cvičit badminton sám

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled světových juniorů mezi Kanadou a USA

USA a Kanada se poprvé od roku 2017 utkají se zlatou medailí na mistrovství světa juniorů, která proti sobě staví nejlepší hráče do 20 let z celého světa.

Spojené státy nezískaly titul od zápasu 2017, který vyhrály 5: 4 v napínavé finálové přestřelce.

Vítězství dalo týmu USA čtvrtou zlatou medaili na mistrovství světa juniorů IIHF a desátou medaili všech dob. Program USA je 4-1 all-time ve hrách o zlaté medaile na World Juniors.

Spojené státy udeřily svou vstupenku do hry o titul vítězstvím nad Finskem. USA vedly většinu zápasu, ale Finsko to dokázalo srovnat pozdě, než Arthur Kalijev udeřil domácí vítězný gól a do konce zápasu zbývaly necelé dvě minuty.

sledujte hru steelers online zdarma

Byl to skvělý hokejový zápas a klobouk dolů před Finskem za skvělý tým, řekl hlavní trenér Nate Leaman. Ukázali jsme hodně mentální houževnatosti, když to svázali, naši tvůrci šli ven a předvedli skvělou hru, aby vyhráli. Jsme velmi rádi, že zítra budeme hrát o zlato.

Leaman si po vítězství připsal tvrdou snahu ze třetí řady týmu - John Farinacci, Bobby Brink a Brett Berard.

Vědí, jak zůstat na pucích, vědí, jak lovit, vědí, jak se dostat k síti, řekl Leaman. Je to jednoduchá hra. Nedělají hru tvrdou na sebe, dělají hru jednoduchou a tím, že ji udržují jednoduchou, jsou všichni na stejné stránce. … Mají dobrou chemii. Je zábavné sledovat.

Kanada prošla turnajem s 33 góly pro a pouhými čtyřmi góly proti. Kanada si své místo ve hře o titul vybojovala výhrou 5: 0 proti Rusku.

Způsob, jakým se vůdci a hráč vypořádávají s nepřízní pokaždé, když dojde k nepřízni osudu, to je pro mě rozdíl, řekl hlavní trenér Kanady Andre Tourigny. Je to opravdu těžký turnaj, stále se zde hraje hodně hokeje. … Zítra bude pekelná hra.

Kanada by se na turnaji opakovala jako vítězové s vítězstvím. Bylo by to poprvé, kdy se tým opakuje od doby, kdy Kanada v letech 2005-09 vyhrála čtyři v řadě.

Kanada je favoritem na zápas, na peněžní linii přichází na -400. Celkový součet je stanoven na šest gólů.

Rusko a Finsko se v dřívějším semifinálovém zápase utkají o bronzovém medailistovi.


Populární Problémy

Původně show DC Universe, „Swamp Thing“ se přesouvá do CW. Zde je návod, jak můžete streamovat epizody online, pokud nemáte kabel.

Seznam obsahuje některé z největších osobností tohoto sportu. .

Před střetem třetího kola J.J. Wolf mluví o tom, jak ho Roger Federer inspiroval k větší práci. Wolf věří, že švýcarská legenda je navzdory svému obrovskému úspěchu velmi pokorný jedinec.

Jste fanouškem Warriors od Erin Hunter? Chcete si vytvořit svůj vlastní svět koček válečníků? Pak pokračujte ve čtení, protože to bude epické! Prozkoumejte sérii válečníků. Na začátku každé knihy Warrior Cats je mapa čtyř ...

Pokud se snažíte zhubnout, můžete usilovat o vytvarované, zpevněné paže bez kudrlinek nebo kmitání. Snížení tuku v pažích jako ženy znamená cvičit posilování paží, zkoušet sporty nebo činnosti, které pomáhají budovat svaly paží, ...

Absolvování střední nebo vysoké školy je důležitým úspěchem. Ať už absolvujete sami sebe nebo oslavujete zvláštní úspěch člena rodiny, chcete naplánovat večírek hodný této příležitosti naplněný přáteli, ...