Přímý přenos z domova na prázdniny 2020: Jak se dívat online

Miranda Lambert vystupuje na 22. ročníku speciálu A Home for the Holidays

CBS Miranda Lambert vystupuje na 22. ročníku speciálu A Home for the Holidays

Prázdninové televizní speciály jsou letos hojné, včetně 22. ročníku Dům na prázdniny adopční speciální vysílání neděle 20. prosince ve 21:30 ET/21:00 PT na CBS.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat takto Dům na prázdniny speciální online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

jak začít s tenisem

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžeš se dívat Dům na prázdniny živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Dům na prázdniny živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

sledujte sladký život zacka a codyho

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Dům na prázdniny žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

tenisky a džíny

CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžeš se dívat Dům na prázdniny živě nebo na vyžádání v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webu CBS All Access .


Náhled „Dům na prázdniny“ 2020

Tato sváteční tradice, kterou pořádá Gayle King, oslavuje rodiny, jejichž život byl změněn z pěstounské péče nebo adopce. Zvláštní rysy povznášející příběhy o adopci z pěstounské péče a zvyšují povědomí o tomto důležitém sociálním problému. Inspirativní příběhy těchto amerických rodin jsou umocněny výkony mimořádných umělců, jako jsou Josh Groban, Miranda Lambert, Meghan Trainor, Leslie Odom, Jr. a Andrea Bocelli, čte se v tiskové zprávě CBS.

Více než 20 let tento oceněný speciál představil tisíce dětí v pěstounské péči, což zase inspirovalo desítky tisíc adopcí, když se tyto pěstounské děti stěhují do svých navždy rodin. V roce 2020 několik rodin adoptuje své děti během speciálu. Podle tiskové zprávy CBS rodiny zahrnují:

Petersova rodina

Poté, co Sharis a Thomas Peters zažili neplodnost, se obrátili na adopci pěstounské péče. V roce 2010 jim zavolali asi 3letý Miles a jeho 4měsíční sestra Jasmine. Děti žily na ulici a byly samy, když je našli sociální služby. Miles měl největší úsměv, ale bylo těžké komunikovat, protože s ním nikdo nemluvil natolik, aby se naučil jazyk ... to bylo těžké. Brzy vyšel ze své ulity a slova se začala objevovat, říká Thomas. O deset měsíců později byla dětská sestra Jade umístěna do pěstounské péče. Cítil jsem, že moje srdce je plné a měl jsem všechno, co jsem si mohl přát ... a pak jsme dostali Jade !, řekla Sharis. Dnes se sourozencům ve škole daří, Thomas trénuje své děti ve sportu a Sharis je vedoucí skautek v oddíle jejich dcer.

badmintonové bodování

Rodina Salmeron-Meneses

V roce 2018 se Gerry a Kristi Salmeron-Meneses spojili s 13letou Cierrou a jejím 8letým bratrem Anthonym. Byli téměř pět let v pěstounské péči, stěhovali se z domova do domu, ze školy do školy a žili jeden v druhém bez sebe. Loni mohli manželé sdílet Vánoce s dětmi, ale museli si nechat dárky a později ten den vrátit děti do svých oddělených dětských domovů. Letos bude rodina sdílet své první Vánoce jako navždy rodina. Moje rodina pro mě znamená všechno. Nikdy za milion let jsem si nemyslel, že budeme s touto rodinou, a teď budeme mít více štěstí, řekla Cierra.

Rodina Marca Kapetanakos

Anna Kapetanakos a Matthew Marca se vzali a měli dvě dcery, Kiki a Athenu. Rádi jsme vychovávali naše dívky. Když byli starší, moje žena řekla, že toho máme víc než dost, abychom se mohli podělit s dalším dítětem, a zeptala se mě na adopci z pěstounské péče. Souhlasil jsem, říká Matthew. V loňském roce se Marcas spojili s Alicí ve věku 7 let a její 4letou sestrou Amelií. Dívky byly dlouhou dobu v pěstounské péči a stěhovaly se z domova do domova. Ameliina řeč byla těžko srozumitelná a Alice byla ve škole pozadu. Žádná dívka nikdy neměla přečtenou knihu. Dnes Amelia našla svůj hlas a Alice dohnala školu. Naše starší dcery opravdu milují své malé sestry, říká Anna. Bez nich si naši rodinu nedokážu představit, říká nejstarší sestra Kiki.

Watkinsova rodina

Jason a Chad Watkins se potkali před 20 lety a vzali se v roce 2015. Tehdy jsme opravdu začali uvažovat o adopci dítěte z pěstounské péče, říká Jason. Pár řekl ano, když se dozvěděl o 2letém Nicholasovi, který potřeboval okamžité umístění. Když se k nám nastěhoval Nicholas, bylo mu na očích vidět, jak je vděčný, že má před sebou jídlo, říká Jason. Nyní je mu 5 a tolik se učí. Nemůže dostat dost knih, říká Chad, učitel dějepisu na střední škole. Nicholas má v očích jiskru - podle toho vypadá šťastný, říká Jason.

V současné době je ve Spojených státech v pěstounské péči téměř půl milionu dětí. Tento speciál je představen ve spolupráci s Nadací Davea Thomase pro adopci. Dave Thomas, zakladatel Wendy’s, byl adoptován a založil nadaci ve snaze dramaticky zvýšit adopce dětí v severoamerických systémech pěstounské péče. Speciál je také představen ve spolupráci se sítí Children’s Action Network, která byla založena v roce 1990 jako způsob, jak využít sílu zábavních médií k pomoci dětem.

Speciál se koná v neděli 20. prosince ve 21:30. ET/21:00 PT na CBS.


Populární Problémy

Epstein tvrdí, že Roger Federer byl vystaven více sportům, než se soustředil na tenis, a byl klíčem k jeho úspěchu. Gates, který se spojil s Federerem na výstavě Match for Africa, zopakoval Epsteinovy ​​myšlenky ve svém nejnovějším blogu.

5 nejnervóznějších tenistů a jejich nejzlobenější momenty na hřišti.

Robin Soderling hovořil o svém myšlení a herním plánu, když stál proti Rafaelovi Nadalovi na Roland Garros 2009. Švéd na turnaji odtrhl Španělovu porážku 31: 0 a pokračoval ve svém prvním grandslamovém finále.

Španěl Pablo Carreno Busta zahajuje svou kampaň US Open 2020 proti japonské Yasutaka Uchiyama. Carreno Busta postoupil do semifinále US Open v roce 2017 a začne jako favorit.

Základní karate punč v Shotokan. Je tak přímý, lineární a silný, že dokáže někoho vyrazit jediným úderem. Takto to děláte správně a mocně. Postavte se do pohodlného postoje. Můžete být v přirozeném postoji, ...

Jak chodit potichu. Přáli jste si někdy, abyste se mohli procházet lesem, aniž byste byli vyslyšeni, nebo se k někomu připlížit, aniž byste se vzdali? Tichá chůze je umění, jehož osvojení si vyžaduje trochu času. Další informace najdete v kroku jedna a dále ...