Přímý přenos Inoue vs Rodriguez: Jak se dívat online

Přímý přenos Inoue vs Rodriguez

GettyNaoya Inoue a Emmanuel Rodriguez uvedou své tituly, když se v sobotu setkají v semifinále World Boxing Super Series v bantamové váze na SSE Hydro ve skotském Glasgowě.Na kartě jsou dva semifinálové souboje (Taylor vs Baranchyk v superlehké; Inoue vs Rodriguez v bantamové váze), které začínají ve 14 hodin. ET. Ve Spojených státech nebudou na běžné kabelové televizi, ale můžete sledovat přímý přenos obou bojů na DAZN , který má dvě možnosti přihlášení:Právě zde můžete zahájit měsíční předplatné DAZN za 19,99 $ . Je automaticky obnovován za tuto cenu každý měsíc, ale můžete jej kdykoli zrušit. S měsíčním předplatným získáte také Anthony Joshua vs Andy Ruiz Jr (1. června) a Gennady Golovkin vs Steve Rolls (8. června), které jsou oba výhradně na DAZN v USA.

Nebo zde můžete zahájit roční předplatné za 99,99 $ . Je zřejmé, že pokud plánujete udržet DAZN dlouhodobě, je to mnohem lepší hodnota a lepší dlouhodobá investice (zejména u Golovkin, Joshua a Canelo Alvarez výhradně na DAZN), protože vychází na přibližně 8,33 $ měsíčně.Jakmile se zaregistrujete do DAZN, můžete sledovat Taylor vs Baranchyk a Inoue vs Emmanuel Rodriguez naživo na svém počítači prostřednictvím DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím DAZN aplikace.
Náhled Inoue vs Rodriguez

Nepřekonaný Inoue, považovaný za jednoho z nejlepších boxerů na světě, v současnosti drží titul WBA (regulérní) v bantamové váze. V roce 2014 se stal šampiónem lehké mušky WBC, v letech 2014 až 2018 pak držel opasek WBO pro juniory a bantamové váhy.

tenisová hra ping pong

Patnáct z jeho 17 vítězství bylo vyřazeno.Mým cílem je KO v každém boji, řekl 26letý Japonec ESPN . Při mých posledních dvou soubojích v loňském roce ten okamžik náhodou přišel v prvním kole. Mým cílem není dokončit boj v prvním kole, ale [I] půjdu pro KO, až uvidím šanci.Inoue získal svůj opasek WBA vyřazením Jamieho McDonnella ani ne dvě minuty před zápasem v květnu 2018 v Japonsku. Na to navázal 70sekundovým KO Juana Carlose Payana ve čtvrtfinále World Boxing Super Series.

Monster uvedl, že 26letý Rodriguez, který nebyl poražen v 19 zápasech s 12 knockouty, bude jeho dosud nejsilnějším soupeřem.

Emmanuel Rodriguez je úžasný boxer s vynikajícími boxerskými schopnostmi a je to můj nejsilnější protivník v mém boxerském životě, řekl Inoue podle Boxerská scéna . Uznávám pugilistické vlastnosti Emmanuela Rodrigueze, a proto jsem velmi rád, že s ním mohu bojovat. Studoval jsem hodně z jeho boxu a teď jsem připraven a pozorný, abych ho porazil, abych si ověřil, že jsem lepší než Emmanuel Rodriguez.

Samozřejmě půjdu do boje při hledání KO bez nepozornosti během všech kol, dříve nebo později vyřadím Emmanuela Rodrígueze. Chápu, že jsem v kurzech oblíbený. Ale říkám vám, že můj boj s Emmanuelem Rodriguezem pro mě nebude jednoduchý, ani nebude jednostranně v můj prospěch, jako když jsem vyhrál KO v prvním kole proti Jamie McDonnell a Juan Carlos Payano.

Když se naše dvě oči setkaly, přesně v tu chvíli jsem cítil duchovní slabost Emmanuela Rodrigueze. Byl první, kdo odvrátil zrak, zatímco jsem na něj agresivně pohlédl.

Rodriguez z Portorika překonal Paula Butlera jednomyslným rozhodnutím o opasku. Ve čtvrtfinále WBSS překonal Jasona Moloneyho s rozděleným rozhodnutím.

jak se dívat na průvod macy

Nebe je limit pro mě a můj tým, řekl Rodriguez Boxerská scéna .

Jsem si dobře vědom toho, že bojuji s mužem, kterého reportéři a fanoušci považují za nejlepšího, ale na tuto chvíli jsem čekal celý život. Vždy jsem chtěl bojovat co nejlépe. Půjdeme dovnitř se všemi nástroji a mohu vám říci, že nezískáme nic jiného než vítězství a zavřeme ústa některých lidí. 18. května budu stále mistrem světa a pojedu celou cestu a odnesu si trofej domů do Portorika.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasů Chandler vs Pitbull, Lima vs MVP a všech bojů Bellator 221 online.

Pokud máte týden práce a chcete prozkoumat krásnou, historicky bohatou zemi, je Irsko skvělou volbou. Vzhledem ke své velikosti je snadné řídit z místa na místo, aniž byste trávili dny na cestách, jako byste mohli, kdybyste byli ...

Zajímá vás, jak přesně sledovat Sling TV online? Připravili jsme pro vás tohoto snadného průvodce krok za krokem.

Jak připravit hlívu ústřičnou. Divoké nebo pěstované hlívy ústřičné jsou skvělým doplňkem k jídlu, pokud je uvaříte způsobem, který zvýrazní jejich jemnou chuť. Hlívu dobře omyjte a odstřihněte tvrdou středovou stopku ....

Konference USA proti nepřátelům UTEP a FIU se střetne ve čtvrtek. Takto můžete hru sledovat.

Texas Tech se poprvé představí ve Final Four, když v sobotu večer nastoupí na Michigan State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.