Jak sledovat film „The Sims Spark’d“ online bez kabelu

The Sims Sparkd, nová herní show přicházející na TBS

TBS The Sims Sparkd, nová herní show přicházející na TBS

V pátek 17. července ve 23 hodin vás čeká nová letní herní show. Volal ET/PT na TBS The Sims Spark’d , kterou síťová tisková zpráva označuje za jedinečnou, načasovanou soutěž příběhů.

tenisová raketa pro ženy

Pokud nemáte kabel, postupujte takto The Sims Spark’d na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TBS na Hulu pomocí živé televize

TBS je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat The Sims Spark’d živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte TBS na Sling TV

Balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TBS. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ měsíčně), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s TBS, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat The Sims Spark’d živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

podpora mueller tenisového loktu

Náhled „The Sims Spark’d“Hrát si

The Sims ™ Spark’d | oficiální trailer Předefinujte soutěže reality s The Sims ™ Spark’d, novou show, kde jediným limitem toho, co mohou soutěžící vytvořit, je jejich představivost! Nenechte si ujít premiéru epizody 1 pro americké diváky na TBS 17. července. Více se dozvíte zde: x.ea.com/63871 Po celá desetiletí různí vypravěči vyprávěli v The Sims miliony příběhů, inspirovaných… 2020-07-08T17: 10: 53Z

Letos v létě se Turner Sports, Electronic Arts Inc., ELEAGUE a Buzzfeed Multiplyer spojily, aby přinesly televizním a online divákům zbrusu novou, první soutěžní sérii reality svého druhu založenou na populární franšíze her EA The Sims .

Podle tiskové zprávy TBS, od jejího vydání v roce 2000, The Sims nově definuje, co to znamená být hráčem, což umožňuje hráčům vytvářet a ovládat postavy ve virtuálním světě, kde se mohou vyjadřovat způsobem, který je pro ně nejautentičtější a nejsmysluplnější. The Sims Spark’d předefinuje soutěž reality tím, že zábavnou formou spojí kreativitu, vyprávění příběhů a komunitu. Soutěžící budou čelit kreativním výzvám při stavbě těch nejunikátnějších postav, světů a příběhů. The Sims 4 .

Moderátorem Rayvon Owen je show 12 hráčů soutěžících o 100 000 $, které závodí s časem, aby zapůsobily na porotce celebrit. Mezi porotce patří osobnost YouTube Kelsey Impicciche, písničkářka Tayla Parx a herní vývojář Maxis Dave Miotke.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

OMGGGG! MÁM VELKÉ VYHLÁŠENÍ! #SponsoredByEA Jsem tak nadšený, že se s vámi konečně mohu podělit, kluci, že jsem soudcem na ZOBRAZENÍ O @TheSims ✨🥳 CO ?! A když přejedete prstem doprava, uvidíte PRVNÍ TRAILER (pokud máte orlí oči, můžete mě v něm chytit 👀) Nemůžu se dočkat, až všichni uvidíte #TheSimsSparkd !!

Příspěvek sdílený uživatelem Kelsey, počkej (@kelseydangerous) 8. července 2020 v 10:03 PDT

Od svého vzniku je The Sims převratným zážitkem, který umožňuje hráčům vytvářet a virtuálně prožívat příběhy, které vytvářejí ve hře. To je to, co je tak zvláštní, řekl Lyndsay Pearson, GM z The Sims franšíza. Také proto je tato show tak vzrušující. Pokračujeme v tomto inovativním duchu a sdružujeme naši komunitu, abychom soutěžili a předvedli své herní vyprávění na reality show zcela novým způsobem.

ELEAGUE se stala destinací pro prémiový herní obsah a The Sims Spark’d se perfektně hodí k našemu zaměření na herní životní styl a programování kultury, řekl Craig Barry, Chief Content Officer, Turner Sports. Těšíme se na tuto další fázi našeho partnerství s EA, protože na TBS představíme její populární franšízu Sims.

Jsme nadšeni, že můžeme představit vysoce angažovanou komunitu BuzzFeed Multiplayer s vynalézavou novou formou vyprávění příběhů v imaginativním světě The Sims , řekl Branden Smith, výkonný producent BuzzFeed Multiplayer. Partnerství s EA a TBS nám umožňuje nabídnout fanouškům nové zážitky a rozšířit naše základní hodnoty šířením inkluzivního přístupu k hraní her napříč platformami a obrazovkami.

Čtyřdílná série se bude vysílat v pátek-17., 24., 31., a 7. srpna-s přídavnými televizními přenosy v sobotu v 8 hodin na TBS. BuzzFeed Multiplayer bude přední digitální destinací, každá bude streamovat The Sims Spark’d epizoda v pondělí poté, co je odvysílána v televizi (20., 27. července a 3. srpna, 10).


Populární Problémy

Jak vyrobit stojan na lustrový košíček. Lustrový stojan na košíčky je elegantní způsob, jak vystavit své dekadentní lahůdky! Tyto stojany jsou oblíbené pro svatby, večírky a svátky, takže je hezké mít jeden kolem. Místo nákupu jednoho ...

Federer se s těmito 5 hráči setkal téměř ve všech typech podmínek.

Jak podávat Foie Gras. Foie gras je francouzština pro „tučná játra“ a normálně označuje játra kachny nebo husy. Podávat toto jídlo poprvé se může zdát zastrašující, ale tento proces je ve skutečnosti docela jednoduchý. Vše, co musíte udělat, je ...

Jak zabalit. Efektivní a efektivní balení je umělecká forma. Vyžaduje nadhled, sebeovládání a velmi specializovanou sadu dovedností. Naštěstí se každý může naučit být mistrem balírny, pokud bude dodržovat několik jednoduchých pravidel a pokynů. Tento...

Zamčené dveře odvrátí většinu potenciálních vetřelců. Většina zámků zasune šroub ze dveří do zárubně, čímž zakotví dveře k jejich základu. Chcete -li zamknout dveře, obvykle potřebujete vědět, jak tento šroub posunout. Pokud jste...

Jak začít s horskou cyklistikou. Přiblížení stromů na dvou kolech je návykový zážitek a právě proto je horská cyklistika oblíbeným extrémním sportem. Pokud vás zajímá, jaké to je, můžete se připravit ...