Žádné těžké pocity, když se Hewitt loučí s bývalou láskou Kim

NEW YORK (AFP) -

pingpong na stolní tenis
Kim Clijstersová, čtyřnásobná hlavní vítězka, odešla do důchodu poté, co tento týden prohrála ve druhém kole na US Open

Souborná fotografie belgické tenistky Kim Clijstersové (L) a jejího tehdejšího australského přítele Lleytona Hewitta v roce 2004. Hewitt popsal bývalou milenku Clijstersovou jako jednu z největších tenisových hráček, která měla vyhrát více grandslamových titulů než ona.

Lleyton Hewitt popsala bývalou milenku Kim Clijstersovou jako jednu z největších tenisových hráček, která měla vyhrát více grandslamových titulů než ona.

Clijstersová, čtyřnásobná hlavní vítězka, která odešla do penze po své prohře ve druhém kole na US Open tento týden, byla kdysi zasnoubená s Hewittem, dvojnásobným grandslamovým vítězem titulu a bývalou světovou jedničkou.

Ale rozešli se v říjnu 2004, pouhé čtyři měsíce před svatbou po pětiletém vztahu, kdy se stali nejvýraznějším párem tohoto sportu.

Byla to skvělá hráčka, víte, jedna z nejlepších v ženské hře, řekl Hewitt, který má nyní tři děti s manželkou, australskou herečkou Bec Cartwright.

Clijstersová má dceru Jadu s basketbalovým manželem Brianem Lynchem.

Pravděpodobně měla vyhrát mnohem více Slamů, než dokonce čtyři, které vyhrála. Klidně mohla vyhrát ve Wimbledonu. Myslím, že její hra vyhovovala Wimbledonu The French Open, několikrát se přiblížila.

Jo, byla jednou z největších.

výuka tenisového podání

Hewitt předvedl v pátek úsilí bojovníka o ochrannou známku, aby se dostal do třetího kola US Open, vyhrál čtyř a půl hodinový maraton 3-6, 7-6 (7/5), 6-7 (5/7), 7 -5, 6-4 proti lucemburskému Gilles Mullerovi.

Byl to jeho 49. zápas s pěti sety v kariéře, z nichž 31 vyhrál.

Jednatřicetiletý Australan, který byl v roce 2001 mistrem v New Yorku a druhým v roce 2004, se opět vzpíral problémům s nohou, které jej letos omezily na 11 akcí.

Po poškození nehtů na nohou ale stále potřeboval pozornost, takže se mu do bot vlila krev.

Nevím, jestli bych to nazval zraněním. Bylo to spíše tím, že mi nehty na nohou dělaly nějaké problémy, řekl Hewitt, který podstoupil radikální operaci v únoru tohoto roku, kdy mu byla odříznuta kost od velkého prstu na noze a dva šrouby a kovová deska byla trvale uzamčena.

dobré boty na tenis

Jen naplnění ponožky trochou krve. Stačilo je zalepit a trochu polstrování, aby to trochu ulevilo. Právě jsem to vyřešil.

Jednatřicetiletý Hewitt, jehož žebříček ve světě sklouzl na 125 poté, co ho kvůli problémům s nohou a třísly držely mimo turné, potřeboval zástupné znaky pro vstup do všech čtyř grandslamových akcí v roce 2012.

Navzdory problémům se zraněním bojující Australan řekl, že nemá v úmyslu následovat do důchodu ani Clijstersovou, ani Andyho Roddicka, bývalého bývalého mistra světa a US Open 2003.

Andy očividně cítil, že nastal ten správný čas. Každý je jiný. Pro mě mám pocit, že jsem udělal všechny tvrdé yardy, které se vracely z operace. Trochu se chci trochu více vyjádřit, řekl Hewitt.

V pátečním zápase vypálil Muller 35 es a 95 vítězů, ale také se dopustil 69 nevynucených chyb v zápase na horské dráze na hřišti 11, kde Hewitt ukončil střetnutí s 60 vítězi, 30 nevynucenými chybami a 18 esy.

Hewitt pokračuje v boji o čtvrté místo ze Španělska Davida Ferrera o místo v posledních 16.

Populární Problémy

Zjistěte, jak sledovat 3. sérii seriálu Love & Hip Hop Miami, pokud nemáte kabel nebo přístup k televizi.

Ivan Ljubicic, který má za sebou mnoho úspěchů při koučování Rogera Federera, nenabídne své služby žádnému jinému hráči. Ljubicic ale potvrdil, že se Švýcarům plně věnuje právě teď.

Jak vycvičit dominantní psa. Popis psa jako „dominantního“ začal znamenat psa, který se vidí jako „špičkový pes“, „šéf“ a hlava domácnosti. Ve skutečnosti je tato motivace pro tento typ chování mimořádně vzácná. Skutečný...

Kompletní přehled toho, jak v roce 2020 sledovat každý fotbalový zápas státu Iowa naživo online bez kabelu.

Roger Federer vs Taylor Fritz není v USA v televizi, ale tady je návod, jak sledovat přímý přenos zápasu na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

Jak udržet sovy mimo kuřata. Stejně jako jestřábi jsou sovy draví ptáci, kteří mohou představovat značnou hrozbu pro váš kurník - zejména sovy rohaté. Naštěstí existuje spousta způsobů, jak můžete udržet svá kuřata v bezpečí, ...