Jak se dívat na Super Bowl 2021 na FuboTV

Patrick Mahomes Chiefs

Getty Šéfové QB Patrick Mahomes

Sledujte Super Bowl na FuboTV

Nastala největší hra roku, kdy Patrick Mahomes vedl náčelníky Kansas City na stadion Raymonda Jamese, aby v neděli nastoupil proti Tomu Bradymu a Tampa Bay Buccaneers v Super Bowl LV.

tenisové hry pro začátečníky

Hra začíná v 18:30. ET a bude vysílán na CBS. Pokud nemáte kabel a chcete sledovat živý přenos hry online, existují mnoho možností, které máte k dispozici . Jedním z nejlepších z nich je FuboTV , který zahrnuje CBS mezi více než 100 kanály, má DVR pro případ, že hru nemůžete sledovat naživo, a přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat Super Bowl LV na FuboTV prostřednictvím různých streamovacích zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na Super Bowl na FuboTV: Roku nebo Roku TV

 1. 1) Zaregistrujte se k bezplatné zkušební verzi FuboTV
 2. 2) Zapněte zařízení Roku nebo Roku TV
 3. 3a) Pokud již máte kanál FuboTV, přejděte ke kroku 6
 4. 3b) Pokud kanál FuboTV nemáte, vyberte Hledat
 5. 4) Začněte psát FuboTV, dokud jej nenajdete
 6. 5a) Vyberte Přidat kanál
 7. 5b) Pokud jste se při nastavování zařízení rozhodli vytvořit PIN účtu Roku, budete jej muset zadat
 8. 6) Otevřete kanál FuboTV
 9. 7) Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které jste použili při registraci na FuboTV
 10. 8) V průvodci najděte CBS a začněte sledovat pokrytí hry nebo před zápasem

Jak se dívat na Super Bowl na FuboTV: Firestick nebo Fire TV

 1. 1) Zaregistrujte se k bezplatné zkušební verzi FuboTV
 2. 2) Zapněte FireStick nebo Fire TV
 3. 3a) Pokud již aplikaci FuboTV máte, přejděte ke kroku 6
 4. 3b) Pokud aplikaci FuboTV nemáte, přejděte na kartu Hledat (ikona lupy) vlevo nahoře
 5. 4a) Začněte psát FuboTV, dokud jej nenajdete
 6. 4b) Pokud je váš Firestick kompatibilní s hlasovým vyhledáváním, můžete jej také použít k vyhledání aplikace FuboTV
 7. 5) Vyberte aplikaci FuboTV a poté ji vyberte Nainstalovat
 8. 6) Otevřete aplikaci FuboTV
 9. 7) Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které jste použili při registraci na FuboTV
 10. 8) V průvodci najděte CBS a začněte sledovat pokrytí hry nebo před zápasem

Jak se dívat na Super Bowl na FuboTV: Xbox

Poznámka: Aplikace FuboTV je k dispozici pro Xbox One a Xbox Series X/S

 1. 1) Zaregistrujte se k bezplatné zkušební verzi FuboTV
 2. 2) Zapněte Xbox One nebo Series X/S
 3. 3a) Pokud již aplikaci FuboTV máte, přejděte ke kroku 6
 4. 3b) Pokud aplikaci FuboTV nemáte, vyhledejte ji stisknutím tlačítka Y na domovské obrazovce
 5. 4) Začněte psát FuboTV, dokud jej nenajdete
 6. 5) Vyberte aplikaci FuboTV a poté ji vyberte Nainstalovat
 7. 6) Otevřete aplikaci FuboTV
 8. 7) Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které jste použili při registraci na FuboTV
 9. 8) V průvodci najděte CBS a začněte sledovat pokrytí hry nebo před zápasem

Další zařízení ke sledování Super Bowl na FuboTV

Pokud nemáte jedno z výše uvedených dostupných zařízení, stále existuje spousta dalších způsobů, jak můžete Super Bowl sledovat na FuboTV.

Aplikace FuboTV je také k dispozici na zařízeních Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, Android nebo Google TV, iPhones, telefonech Android, iPadech a tabletech Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete najít další informace o Zařízení kompatibilní s FuboTV zde .


Náhled Super Bowl LV

Tom Brady má legendární životopis, o kterém by někteří tvrdili, že je nejlepší ze všech. To, co Brady letos udělal, může být zatím jeho nejpůsobivější výkon, změnit týmy mimo sezónu a přivést Buccaneers - tým, který před rokem postoupil do play off - do Super Bowlu.

Bradymu je 43, ale stále má pocit, že mu v nádrži ještě něco zbylo.

Je to fyzický sport a můj pohled na to je, že nikdy nevíte, kdy ten okamžik nastane, řekl Brady. Je to kontaktní sport, trénuje se na něm hodně. Musí to být stoprocentní závazek, abych v tom pokračoval. Za ta léta jsem měl velké štěstí. (Trenér) Alex (Guerrero) a já tvrdě pracujeme na tom, abychom se fyzicky ujistili, že mohu stále podávat to nejlepší. Budete mít různé zásahy, v průběhu roku se vypořádat s různými nárazy a pohmožděninami, různými zraněními. Budu to i nadále, abych se zavázal učinit součást svého celoročního procesu hrát fotbal a pokračovat v kariéře.

Brady by mohl být aktuální GOAT-největší ze všech-ale Mahomes se snaží, aby ho chytil, a dostal se tak do svého druhého Super Bowlu, než si připíše 10. ztrátu v NFL. Ale to by mohla být Mahomesova poslední šance čelit Bradymu v Super Bowlu.

na jakém kanálu je boj canelo

Myslím, že jsem na Pat jako mladý hráč tak ohromen, řekl Brady. Jedna věc je o fyzických schopnostech, ale je tu také to, jak je milý ke svým spoluhráčům. Vidím, že je o něm zvláštní kvalita, která k němu přitahuje spoluhráče. Je to skvělý vůdce. Má velké charisma. Má prostě všechno, co je potřeba.

Tampa Bay má domácí pole pro Super Bowl - poprvé, co se stalo v historii NFL. Brady’s Bucs jsou však pro Mahomese a náčelníky pro zápas Super Bowl 3bodoví smolaři.

Zatímco o souboji mezi dvěma vysoce létajícími přestupky je zábavné mluvit, v pátek se objevily některé nešťastné zprávy, kdy bylo oznámeno, že Britt Reid, trenér náčelníků mimo linebackers a syn hlavního trenéra Andyho Reida, byl účastníkem autonehody . Policista městské policie v Kansas řekl, že Reidovy oči byly podlité krví a policista cítil mírný zápach alkoholických nápojů.

Organizace byla informována o nehodě více vozidel, které se účastní trenér mimo linebackers Britt Reid, uvedli v pátek šéfové. Probíhá shromažďování informací a v tuto chvíli nebudeme mít žádné další komentáře. Naše myšlenky a modlitby jsou se všemi zúčastněnými.


Populární Problémy

Jak naplánovat aljašskou plavbu. Plánování plavby na Aljašku se může zdát jako skličující úkol, zvláště pokud jste nikdy necestovali na Aljašku nebo jste nebyli na plavbě. Naštěstí výletní balíčky často zahrnují různé výlety a aktivity, ...

Návrat Rogera Federera k tenisu na trávě nevyšel podle představ, protože podlehl ve druhém kole Noventi Open 2021 v Halle Felixu Augerovi-Aliassimeovi.

Jak odstranit skvrny od inkoustu ze semiše. Semiš je druh kůže známý pro svou měkkost a výraznou texturu. Protože semiš je choulostivý a náchylný k poškození vodou, mnoho lidí neví, jak se zbavit semiše odolných inkoustových skvrn doma. Namísto,...

Diagnóza diabetu je pro mnohé budíček. Diagnózu můžete získat v každém věku a je důležité vědět, co můžete udělat, abyste si pomohli žít normální život s diabetem. Řízení případu diabetu je obvykle otázkou ...

Islanders ve čtvrtek otevírají sezónu NHL 2019-20 proti Capitals. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Státní nepřátelé Ohio State a Cincinnati se ve středu setkávají s otvíráky basketbalové sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.