Proč byla svatba Andyho Murraye tenisovou událostí roku mimo hřištěAndy Murray a Kim Sears spolu chodili devět let, než se 11. dubna 2015 vzali

velikost tenisové rakety pro 10 let

Tenisová sezóna 2015 přinesla spoustu pikantní akce mimo kurt. Od rozpadu nejslavnějšího tenisového páru v Maria Sharapova a Grigor Dimitrov až po Sereninu aféru s rapperem „Drakeem“ (ti dva byli chyceni v restauraci Cincinnati), tenis zažil mnoho novinek mimo kurt.

Svatba Andyho Murraye s dlouholetou přítelkyní Kim Searsovou však byla letos snadno největší událostí mimo kurt.

Andy Murray: The Burden of Expectations and Love-Hate affair with British media

Andy Murray už dlouho nese na svých bedrech břemeno historie. Dokázal ukončit sucho ve Velké Británii na grandslamových turnajích, když vyhrál US Open v roce 2012, a dokonce se mu to v následujícím roce podařilo zvýšit a stal se prvním Britem po 77 letech, který vyhrál Wimbledon.

Jeho vztah s britskými médii byl bouřlivý od té doby, co byl zatěžován očekáváními vítězství na Grand Slamu. Vysmívali se mu, že není dostatečně důsledný na hlavních událostech, a dokonce ho pravidelně prohrávali, když prohrával, i když na něj udělali spoustu chvály, kdykoli získal vítězství.

Díky tomu všemu tam a zpět z médií to téměř vypadá, že: Když Andy vyhraje, je Brit, a když prohraje, je Skot.

Ať už to bylo jakkoli, Andy byla vždy poslední desetiletí největší zprávou v britských médiích, pokud jde o tenis. Byl diskutován, chválen, zesměšňován a analyzován více než kterákoli britská sportovní hvězda v nedávné historii.

Jeho svatba tedy podle očekávání byla velká novinka v celé Británii . Všechny velké mediální domy a noviny také psaly příběhy o této události.

Svatba: Andy Murray nebo skotský princ?

The zdálo se, že si celé Skotsko užívá a slaví svatbu svého milovaného syna. To nejlepší, co Skotsko mohlo nabídnout, bylo na svatbě, pokud jde o jídlo a pití. Murrayovi fanoušci zveřejnili svá přání na sociálních sítích a gratulace jí také skotská první ministryně.

Nicola Sturgeon řekla: „Posílám Andymu a Kim srdečné blahopřání k jejich velkému dni a přeji jim vše nejlepší pro dlouhý a šťastný společný život.

Svatba se konala v katedrále Dunblane v Andyho rodném městě. Ženich měl na sobě tradiční skotský modro -zelený tartanový kilt, zatímco jeho nevěsta oslňovala bílými šaty, které navrhla slavná britská návrhářka Jenny Packham.

Pár se rozhodl mít pro svou svatební službu pouze blízké přátele a příbuzné. Mezi shromážděnými byli Andyho hrdí rodiče Judy a Will Murrayovi, přičemž posledně jmenovaného doprovázela jeho snoubenka Sam Watson. Jeho starší bratr Jamie Murray, který působil jako jeden ze tří nejlepších sedmadvacetiletého muže, byl také na svatbě se svou manželkou Alejandrou Gutierrez.

Z Kimovy strany se akce zúčastnili její bratr Scott, matka Leonore a otec Nigel.

Ex-britský hráč Tim Henman byl jedním z mála vybraných tenistů, kteří byli pozváni na akci. Henman hrál roli mentora pro Murraye dříve v Scotově kariéře.

Jakmile byl svatební obřad u konce, hosté se vydali do hotelu Cromlix House, který byl místem pro příjem novomanželů. Poté si host sedl s párem na bohatou večeři připravenou některými z nejlepších kuchařů ve Skotsku.

Andy se osobně staral o přípravu jídla. 'Jediná věc, kterou jsem opravdu chtěl udělat, bylo zapojit se do jídla,' řekl Andy Valící se kámen časopis . „Protože mám rád své jídlo, mám rád dobré jídlo.

jak se stát certifikovaným tenisovým instruktorem

Šel jsem a ochutnával jídlo a také jsem ochutnával dorty. Takže to je věc, o které bych řekl, že jsem se na ní nejvíce podílel. '

Kolegové tenisové hvězdy Roger Federer a Novak Djokovic byli pár zvučných jmen, která překvapivě nebyla zařazena na seznam hostů. Po svatbě však manželům poslali všechno nejlepší.

Andymu nabídl časopis Hello 1 milion dolarů za práva na obrázky z akce, ale nabídku dále odmítl s odkazem na to, že událost odmítl Murray, který chtěl, aby byla událost soukromá.

Zde je video, které ukazuje pár v katedrále Dunblane ve svatební den:Zveřejněte výsledky svatby a výhled do budoucna pro Andyho

Murray měl velký úspěch hned po svatbě. Získal svůj první antukový titul na Munich Open a poté porazil Rafaela Nadala ve finále Masters 1000 na stejném povrchu v Římě.

Poté následovaly dobré show na turnajích na trávě a slušné běhy ve Wimbledonu a na US Open. On také porazil Djokoviče ve finále Montrealu Masters , čímž ukončil svou osmizápasovou sérii porážek proti Djokovičovi.

Navzdory veškeré své hrdinství v této sezóně však nedokázal přidat ke svému grandslamovému součtu.

Murray a jeho fanoušci by doufali, že mu manželství přinese ještě více štěstí, a než se jim někdy příští rok narodí první dítě, Andy opět vyhraje ty velké. Ať se stane cokoli, přejeme Andymu šťastný manželský život a to nejlepší pro jeho budoucí úsilí.

Populární Problémy

Kraft Macaroni and Cheese je rychlé a snadné jídlo, jehož příprava zabere jen pár minut! Často si ji můžete vychutnat bez přidání dalších přísad, protože je hladká, krémová a chutná sama o sobě. Pokud chcete, můžete ...

Rafael Nadal si ve středu připsal 1000. vítězství v kariéře, když ve druhém kole Paris Masters porazil Feliciana Lopeze. Při této historické příležitosti ATP zveřejnilo video, na kterém Španěl znovu prožívá svých 6 oblíbených zápasů všech dob.

Jak nosit bundu Puffer. Bundy Puffer jsou vyrobeny tak, aby vás chránily před velmi nízkými teplotami. Prošívaný design vytváří `` nafouklý`` vzhled bundy. Puffer bundy tenkých střihů a tmavých barev vám mohou pomoci zefektivnit ...

Jak olíznout loket. Ne každý si může olíznout loket. Pokud jste však byli obdařeni obzvláště krátkou paží, v kombinaci s neobvykle dlouhým jazykem vám osvojení správné techniky dosahování může pomoci to údajně udělat ...

Světová jednička Novak Djokovič se v pátečním finále ATP utká s Alexandrem Zverevem ve střetu do-or-die. Oba hráči se letos museli vypořádat s vážnou kritikou a budou muset utopit vnější hluk, aby tento zápas vyhráli.