Živý přenos Clippers vs Lakers: Jak se dívat online bez kabelu

Kawhi Leonard, Clippers; Dwight Howard, Lakers

Getty Kawhi Leonard, Clippers; Dwight Howard, Lakers

Uchazeči o Západní konferenci a obyvatelé kolonie Staples Center se chystají bojovat na Štědrý den, když se střetnou Los Angeles Lakers a Los Angeles Clippers.

co je v tenise výhoda

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Clippers vs Lakers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ABC (živé na vybraných trzích) je jeden z více než 60 živých televizních kanálů zahrnutých v Hulu With Live TV , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání společnosti Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

dámské boty na hraní tenisu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Clippers vs Lakers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete, můžete pak Clippers vs Lakers sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace YouTube. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

Digitální platformy ESPN

Hra je také na ESPN3, kterou můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

kde se dívat na show eric andre

K tomu, abyste mohli sledovat tento způsob, se nebudete muset přihlašovat, pokud jste přihlášeni k zúčastněnému poskytovateli internetových služeb (ISP). Pokud však žádnou z nich nemáte, můžete se také zaregistrovat k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now, Hulu nebo YouTube TV přihlásit a sledovat hru na digitálních platformách ESPN.


Náhled Clippers vs Lakers

Bitva o LA se dostává do centra pozornosti na Štědrý den, kdy se střetnou Lakers a Clippers. Týmy naposledy stály před zahájením sezóny, když Paul George-less Clips vyhrál 112-102.

Byl to jen první zápas v sezóně, všichni se jen snažili dostat do svého rytmu, řekl Leonard o odvetě. Myslím, že dostali [Kyle] Kuzmu zpět do hry a teď máme Paula [George], takže to budou dva různé týmy.

Prošli jsme si cestu až do Vánoc. Je to jiný zápas.

hraji tenis

Lakers toužili po odvetě.

Určitě jsou to dva divoké týmy. Jsou to dva konkurenční týmy. Dva konkurenční trenérské štáby. Můžete tedy očekávat velkou konkurenci. A ať ten nejlepší tým té noci vyhraje. Nevíte, jak se míč dostane dovnitř, nevíte, co se stane, pokud jde o to, kdo bude hrát dobře, a podobné věci, ale oba týmy chtějí vyhrát, řekl dříve LeBron James novinářům. tento měsíc. Tím ale sezóna nekončí. Neznamená to, čím bude tým po zbytek sezóny ve hře Štědrý den.

Ale navzdory vychloubacím právům se Lakers snaží nepřikládat příliš velkou váhu zápasu.

Šampionát se vyhrává v červnu - nevyhrává se o Vánocích, řekl v neděli Dwight Howard. Toto pro nás není test ega. Nesnažíme se zjistit, kdo je teď lepší. Chceme se ujistit, že po play -off budeme nejlepším týmem, který postoupí do play -off, a na konci play -off, že budeme nejlepším týmem na světě. To je cíl. To by mělo být naše myšlení.

Nemůžeme dovolit, aby emoce překážely tomu, čeho se snažíme dosáhnout. Myslím, že jsme byli v první hře super emocionální, a to se ukázalo. Nemůžeme si tedy hrát s emocemi. Musíme si pohrát s naší vůlí a naším cílem. A pokud to uděláme, měli bychom vyhrát.

Jak James, tak kolega hvězdy Lakers Anthony Davis jsou považováni za diskutabilní, ale očekává se, že oba budou hrát. Lakers prohráli poslední tři zápasy.

Lakers jsou domácími favority této hry. Celková částka je stanovena na 222,5.


Populární Problémy

Leander Paes bude titulkem Bengaluru Open, které začíná 10. února.

Zde je návod, jak sledovat nejnovější epizodu Ricka a Mortyho online, i když nemáte kabel.

Šněrování bot je podobné šněrování obuvi, ale extra pokoj umožňuje více možností, pokud jde o styl a funkci. Různé metody šněrování nejen dodávají vašim botám jedinečný vzhled, ale díky určitým stylům mohou vaše nohy být ...

Jak používat Kong. Kong je značka, která vyrábí super robustní hračky pro psy, které vydrží i ty nejostřejší zuby. Hračky Kong jsou uprostřed duté, takže je můžete naplnit pamlsky a potravinami, které má váš pes nejraději ....

Č. 8 Gonzaga čeká v pátek večer významný test na silnici proti 2: 0 Texas A&M. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.