Jak sledovat fotbalové hry AAF online zdarma

Fotbal AAF

Getty Trevor Knight povede Arizona Hotshots v novém AAF.Fotbaloví fanoušci si nemusí dělat starosti s koncem sezóny NFL-pouhých šest dní po skončení Super Bowl LIII zahájí nově založená Aliance amerického fotbalu v sobotu svoji 10týdenní sezónu.Všechny hry AAF budou vysílány buď na CBS, CBS Sports Network, NFL Network, TNT nebo B/R Live, ale pokud nemáte kabel, můžete hry stále sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím libovolného z následujících možností:z čeho jsou tenisky vyrobeny

Digitální platformy AAF

Ačkoli tam byl nějaký zmatek ohledně toho, zda AAF bude nebo nebude streamovat hry, uvádí web že budete moci sledovat hry na počítači přes AAF.com, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AAF.PlayStation VuePlayStation Vue nabízí čtyři různé balíčky kanálů: Access, Core, Elite a Ultra. Všechny čtyři zahrnují CBS (dostupné na většině trhů naživo) a TNT, zatímco tři horní balíčky obsahují jak CBS Sports Network, tak NFL Network.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi jakéhokoli balíčku (k registraci nebo sledování nemusíte mít konzoli PlayStation) a poté můžete na svém počítači sledovat živý přenos her AAF na CBS, CBS Sports Network, NFL Network a TNT prostřednictvím webu PS Vue, popř. na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (dostupný živě na vybraných trzích, které najdete zde ), CBS Sports Network, NFL Network, TNT a celkem 75 kanálů prostřednictvím hlavního balíčku FuboTV, který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos AAF her na CBS, CBS Sports Network, NFL síti a TNT na vašem počítači přes webové stránky FuboTV, nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazonu Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru až tři dny po vysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ), CBS Sports Network a TNT. Síť NFL však není součástí dodávky.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos AAF her na CBS, CBS Sports Network a TNT na vašem počítači přes web Hulu, nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Amazon Prime

Pro hry na CBS - Pokud máte Amazon Prime nebo spusťte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím kanálu CBS All Access Amazon , který je dodáván také se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos AAF her na CBS na vašem počítači přes webové stránky Amazonu nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

B/R Živě

Počínaje 3. týdnem se bude hrát jeden zápas týdně B/R Živě , Vlastní streamovací služba Bleacher Report. Jakmile se zaregistrujete, můžete tyto AAF hry sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky B/R Live nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Bleacher Report Live.


Náhled AAF

Popsáno jako šance sledovat více fotbalu, AAF - kterou zahájili Charlie Ebersol a bývalý generální manažer NFL Bill Polian - si velmi dává záležet, aby se stala doplňkovým dílem vedle NFL spíše než konkurenčním. Natolik, že pokud bude hráči AAF nabídnuta smlouva NFL, bude schopen uzavřít dohodu s NFL.

Celý náš cíl je jen být komplementární, řekl bývalý široký přijímač Pittsburgh Steelers Hines Ward , který je jednatelem vztahů s hráči AAF. S naší ligou to bude jen lepší produkt pro NFL. Dáváme jim extra oči a film navíc.

Kdo přesně jsou tito hráči, kteří se zúčastní zahajovací sezóny AAF? Fanoušci univerzitního fotbalu poznají mnoho jmen, zatímco několik hráčů si v NFL dalo také šálek kávy. Zde je přehled osmi týmů a některých pozoruhodných hráčů v každém týmu:

Arizona Hotshots : QB Trevor Knight, RB Jhurell Pressley, WR Josh Huff, TE Thomas Duarte

Atlanta Legends : QB Aaron Murray, RB Denard Robinson, WR Seantavius ​​Jones, TE Garrett Hudson

Birminghamské železo : QB Luis Perz, RB Trent Richardson, WR Amba Etta-Tawo, TE Busta Anderson

Memphis Express : QB Christian Hackenberg, RB Zac Stacy, WR Fabian Guerra, WR Damore’ea Stringfellow, TE Adrien Robinson

Orlando apollos : QB Garrett Gilbert, RB Akeem Hunt, WR Charles Johnson, WR Ishmael Hyman, WR Jalin Marshall, TE Scott Orndoff

Salt Lake Stallions : QB Josh Woodrum, RB Joel Bouagnon, RB Matt Asiata, WR Kenny Bell, TE Tanner Balderree

Velitelé San Antonia : QB Dustin Vaughan, RB Kenneth Farrow, WR Mekale McKay, TE Stehly Reden

San Diego Fleet : QB Mike Bercovici, RB Ja’Quan Gardner, RB Bishop Sankey, WR Francis Owusu, WR Dontez Ford, TE Gavin Escobar

bodování tenisových zápasů

Samozřejmě bude na okraji také spousta rozpoznatelných jmen. Mezi hlavní trenéry patří Rick Neuheisel (Arizona), Brad Childress (Atlanta), Mike Singletary (Memphis), Dennis Erickson (Salt Lake), Mike Riley (San Antonio), Mike Martz (San Diego) a Steve Spurrier (Orlando).

Dalším pozoruhodným aspektem AAF jsou různá pravidla.

Aby byly hry pro fanoušky lépe sledovatelné, nebudou zde žádné časové limity pro televizi, odpadají výkopy a body navíc a hodiny hraní se zkrátí na 30 sekund. A místo kopanců na opačné straně, pokud chce tým získat míč zpět po skórování, získá držení na vlastní pěst 35 tváří v tvář převodu 4. a 10. a držení je jejich; selže a druhý tým má míč přímo mimo červenou zónu.

Dejte to všechno dohromady a tohle by měla být zábava. Hráči nemusí být nejlepší na světě, ale AAF bude určitě stačit na uhasení vaší fotbalové žízně.


Populární Problémy

Jak se mít rád Jednou z nejtěžších věcí, kterou můžeme udělat, je naučit se mít se rádi. To platí zejména v případě, že jsme toho dříve nebyli schopni dosáhnout. Je obtížné stanovit myšlenkový vzorec, ale dá se to zvládnout. Náš...

Novak Djokovic Srbsku za ta léta velmi pomohl a jeho úsilí bylo oceněno zvláštním oceněním. Novak Djokovic je dosud největším sportovcem Srbska a také pravděpodobně jeho největším vyslancem.

V pondělí večer má premiéru 4. sezóna seriálu Fox 9-1-1. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Kromě Venus a Sereny Williamsové existuje několik dalších sourozenců, kteří také skvěle předvedli tenis.

Ačkoli motokáry tradičně používají motory s horizontálním uložením, s malou úpravou můžete nainstalovat motor sekačky na trávu se svislým hřídelem, který bude hnací silou vašeho domácího závodního stroje. Ochutnejte znovu rychlost, svobodu a ...