Halle Open 2019 finále: Roger Federer vs David Goffin, náhled a předpověď

David Goffin (L) a Roger FedererDevítinásobný šampión Halle Roger Federer vtrhl do finále na Noventi Open po ohromující 13. čas s dominantní výhrou 6-3, 6-3 nad Pierrem-Huguesem Herbertem za pouhou hodinu.

Švýcarský maestro se nyní ve finále setká s oživujícím se Davidem Goffinem. Po přísném testu proti domácímu favoritovi Alexandru Zverevovi ve čtvrtfinále sestřelil Belgičan Matteo Berrettiniho, který byl sám senzačním příběhem, ve dvou setech 7-6 (7-4), 6-3.jak položíte tenisové míčky na chodítko

NOVENTI OPEN 2019 -Roger Federer

Federer bude hrát své 4. finále v tomto roce poté, co vyhrál v Dubaji a Miami a skončil jako vicemistr v Indian Wells. Na druhou stranu Goffin naposledy získal titul v roce 2017 a toto je jeho vůbec první finále na úrovni ATP 500 nebo vyšší na trávě.

hrát sám raketbal

Federer na svých osmi dosavadních setkáních na turné ovládl svého belgického protivníka s výsledkem 7: 1 ve prospěch švýcarského maestra. K jejich jedinému setkání na trávě došlo na stejném místě před třemi lety, kdy se tehdejší osminásobný šampion Halle prosadil ze svého belgického vyzyvatele ve dvou setech 6-1, 7-6 (12-10).NOVENTI OPEN 2019 - David Goffin

Goffin se poprvé proslavil po svém monumentálním běhu na finále Nitto ATP 2017, kde skončil na druhém místě a kdysi byl na turné zařazen až na 7. místo. Ale od začátku roku 2018 se snižoval a rok 2019 následoval podobný příběh o zklamání. Toto první finálové vystoupení v Halle je pro Belgičana krokem správným směrem.

Goffin by si po svém tvrdém vítězství nad Zverevem druhý den ve čtvrtinách byl jistý, ale ve finále bude proti nejlepšímu hráči na trávě. Oživení Belgičana by stálo monumentální úsilí, aby bylo Federera sundáno ve vlastní pevnosti.je prvořadé plus na roku

Dvacetinásobný grandslamový šampion se v semifinále po dvou těžkých dnech v kanceláři proti Jo-Wilfried Tsonga a Roberto Bautista Agut podíval na své imperiální maximum proti Herbertovi. Bude se snažit pokračovat ve své formě ve finále, aby položil ruce na pozoruhodnou 10. Halle korunu.

Triumf proti Goffinovi by mu nejen pomohl dohnat prohru, kterou loni utrpěl proti Borna Coricovi, ale také by znamenal pozitivní start jeho pátrání po 9. wimbledonském titulu v All England Clubu později na trávníku sezóna.

Zdá se, že Federer je hladový jako vždy a rád by předvedl svou nejlepší show ve střetu na vrchol. Bude se finále vyvíjet tak, jak většina z nás předpokládá, nebo si může Belgičan troufnout ohromit Federera a získat dosud svůj vůbec největší titul na trávě?

Předpověď: Roger Federer vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Jak vyrobit ananasové lívance. Ananasové lívance se hodí k většině jídel. Lze je také použít jako speciální dezert nebo rychlý oběd. Jsou jednoduché na přípravu a dají se připravit dopředu a smažit, když jsou připravené k jídlu. Mohou být také ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos premiéry The 100 Season 6 online, i když nemáte kabel.

Poté, co byl její zákaz zkrácen na 15 měsíců, mluvila Šarapovová s ostříleným tazatelem Charlie Rose.