Novak Djokovič a Aryna Sabalenka používají rakety se vzorem výpletu 18x20 – a možná to budete chtít zvážit také

Pokud hledáte větší kontrolu, těchto šest modelů je skvělými představiteli kategorie s užšími rozestupy.Novak Djokovič jeden používá. Stejně tak Aryna Sabalenka. Spolu se současnými světovými jedničkami mnoho dalších profesionálů a náročných hráčů preferuje rakety se vzory výpletu 18x20. Užší konfigurace výpletu nabízí předvídatelnější odezvu a lepší spojení kuliček pro vyšší úroveň kontroly. I když mají často nižší výkon a potenciál rotace, nabízejí větší jistotu při hře ve stísněných prostorech.Nejnovější modely, které jsou tradičně náročnější a nacházejí se v rukou zkušených hráčů, jsou stále uživatelsky přívětivější pro širší spektrum hráčů. To jsou jedny z nejlepších v okolí.

základy tenisu pro začátečníky

Dunlop CX 200 Tour (18x20)

Dunlop CX 200 Tour (18x20)

S hlavou ze staré školy o velikosti 95 čtverečních palců a koženou rukojetí je CX 200 Tour pravděpodobně nejpřesnější a nejnáročnější z této skupiny. Malá velikost hlavy, tenký paprsek a vyvážení předního světla dělají z rakety rozmazanou zónu úderu – což se cení, protože nemá velkou vlastní sílu. Je to typ rakety, který je téměř čistě rozšířením toho, co hráč přináší na kurt. Pokud máte hru, tato raketa to může předvést.proč je tenis 15 30 40

Head Gravity Pro 2023

Head Gravity Pro 2023

Head staví Gravity jako modernější Prestige. Rakety Pro jsou jednou z nejpohodlnějších raket na světě, přesto neobětují stabilitu. Jeho hlava ve tvaru slzy zvedá a rozšiřuje sweet spot v horní části obruče, kde se moderní hráč nejčastěji dotýká. Heft a Auxetic konstrukce ve třmenu poskytuje rámu robustní a pohodlný pocit, zejména při nárazech mimo střed. Má jedinou velikost hlavy 100 čtverečních palců v této skupině, což mu dává odpuštění, které se v této kategorii často nenachází.

Solinco Whiteout Xtd (18x20)Solinco Whiteout 305 Xtd (18x20)

  • Cena: 220 dolarů

Nejnovějším přírůstkem do rodiny Solinco’s Whiteout je něco jako jednorožec v klubu 18x20. Za všechny ty roky testování raket věřím, že je to první s prodlouženou délkou. Delší rakety obecně zvyšují hlasitost úderů, což může také způsobit, že jejich ovládání je složitější. Pevnější vzorek tětivy zmírňuje divokost, aniž by omezoval přidanou průchodnost pluhem a hmotnost střely. A přidaná tlačenka má jen malý dopad na manipulaci, protože dobře skrývá svou větší velikost (27,5 palce). Stejně jako u ostatních rámů Whiteout poskytuje obruč vyplněná pěnou čistý pocit při kontaktu a je zde možnost výměnných základních desek pro zvýšení statické hmotnosti.

Tecnifibre TF40 305 (18x20)

rozdíl mezi stolním tenisem a ping pongem

Tecnifibre TF40 305 (18x20)

Řada TF40 byla původně představena na oslavu 40. výročí Tecnifibre. Byl zaměřen na hlavní publikum značky – seriózní hráče se seriózní hrou. Rámy byly tak dobře přijaty, že pokračovaly do druhé generace. Tato nejnovější má část nosníku ve tvaru R v hrdle pro lepší stabilitu, která doprovází pěnovou výplň, která odfiltruje vibrace a podporuje čistou, ostrou a klasickou odezvu s dobrým spojením s míčem při kontaktu. Díky nižší hmotnosti je atraktivní pro hráče, kteří hledají lehčí rám, a pro ty, kteří si ho rádi přizpůsobují. Výrazná kosmetika je bonus navíc.

Wilson Shift 99 Pro

Wilson Shift 99 Pro

Modely 18x20 mají obvykle spíše tenké nosníky a měkčí ohyby, ale nedávno představená franšíza Shift tomuto trendu brání. Jeho poměrně tuhý a robustnější profil je konstruován s inovativními vlastnostmi bočního ohybu, aby produkoval živější střely plné rotace. Působí ostřeji a je určeno pro moderní hráče, kteří dělají velké řezy a chtějí zasáhnout těžký míč. Ve srovnání s těmito jinými modely je Shift pravděpodobně nejvýkonnější a zaměřený na základní linii.

Yonex Percept 97D

co dělá dobrého tenistu

Yonex Percept 97D

Percept navazuje na odcházející rodinu rámů VCORE Pro. Má nové jméno, více grafitu v hlavě a aktualizovanou technologii tlumení, ale zachovává designové zaměření rakety na špičkové ovládání a propojený pocit. 97D je jediný 18x20 v celé řadě Yonex a poskytuje přesnost a předvídatelnou odezvu, kterou vyhledávají hráči na vysoké úrovni. S 320 g bez výpletu má nejtěžší statickou hmotnost v této kolekci, ale je docela ovladatelný ve vzduchu. Má skvělý nádech, zejména na síti, takže je spolehlivým všestranným aktivem.

Populární Problémy

Jak házet v Blitzball. Blitzball je zábavná baseballová verze na dvorku. Svou hru můžete rychle zlepšit tím, že se naučíte různé druhy hodů. Jezdec je jedním z nejjednodušších hodů, které lze provést, a je dobrým prvním hodem, který se můžete naučit. ...

Pomocný válec je součástí systému hydraulické spojky u vozidel s manuální převodovkou. Když z hlavního nebo podřízeného válce začne unikat kapalina, je nutné ji vyměnit společně s kapalinou. Přidání nových dílů představuje ...

Obhájce titulu Roger Federer byl v letošním turnaji Shanghai Masters 1000 předveden těžký los. .

Pokud nemáte kabel, stále existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Daytona Duels a Daytona 500 online. Zde je přehled toho, jak to udělat.

Hry

Jak bojovat s vodní zbraní. Ach, boje s vodní pistolí: možná nejzábavnější způsob, jak vyhlásit totální válku svým přátelům a rodině. Nebo alespoň do té doby začne někdo křičet: „Nespravedlivé!“ Ale s trochou ...