Přímý přenos Pelicans vs Mavericks: Jak se dívat online bez kabelu

Zion Williamson

Getty Nováček Pelikánů Zion Williamson.

raquetteball

Dvě z nejjasnějších mladých hvězd NBA se postaví proti sobě jako hostitel Luky Doncic Dallas Mavericks Zion Williamson a New Orleans Pelicans.

Začátek hry je naplánován na 21:30. ET a budou vysílány na národní úrovni na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Pelicans vs Mavericks na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Pelicans vs Mavericks sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

pravidla tenisového skóre

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Pelicans vs Mavericks na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

nejprodávanější tenisové rakety

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Pelicans vs Mavericks na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Pelikáni vs Mavericks

Hodně se spekulovalo, že celkový výběr č. 1 Zion Williamson by v této sezóně nehrál zády k sobě, protože se zotavuje ze zranění kolena, které ho stálo první tři měsíce jeho nováčkovské sezóny. Zdá se však, že Williamson bude hrát, když se Pelikáni pokusí ulovit místo v play -off a velký muž bude i nadále tvořit místo v závodě Nováček roku.

Hlavní trenér Alvin Gentry řekl, že Williamson plánuje hrát proti Mavericks pouhou noc po prohře s Minnesotou 139-134.

Máme skvělý školící štáb, řekl Williamson v úterý novinářům. Další den uděláme věci na obnovu a oni mě připraví na zítra. … Musím se zotavit, pokud chci být schopen hrát tak, jak to dělám každou noc.

Každá další hra je pro Pelikány důležitá, takže přestat hrát proti 18ti výhernímu týmu z Minnesoty bylo méně než ideální. Všichni kromě jednoho startéra získali přes 20 bodů, v čele s 27 z Jrue Holiday.

Naštěstí je to hra, které rozumíme a ze které se učíme, protože si nemůžeme dovolit nebýt zavření, řekl trenér Pelicans Alvin Gentry. Jsme v situaci, kdy se snažíme vyhrát basketbalové zápasy, abychom zůstali relevantní.

Musíte umět hlídat. Nemůžete jen běhat nahoru a dolů, snažte se všechny přehodit.

Dallas prohrál v pondělí vlastní špatný zápas s pokorným Chicago Bulls, 109-107. Třetí čtvrtina, kdy Bulls outscore Mavs 33-17 byl nakonec pád pro Dallas.

wii sportovní areál tenis

Třetí čtvrtina byla evidentně náš pád, řekl trenér Rick Carlisle. Vyšli ze šatny s velkou intenzitou a my jsme nereagovali. Udělali jsme pár věcí, abychom se na ně vrhli. Líbil se mi způsob, jakým jsme hru dokončili, pokud jde o drzost a hledání způsobů, jak věci dosáhnout, a to pomocí kradení a vkládání bodů na hrací plochu. Lukův výstřel, stál jsem hned za ním, byl přímo na čáře.

Dallas odehrál zápas proti Bulls bez velkého muže Kristaps Porzingise, který má za posledních 10 her průměrně 26,3 bodu a 10,7 bodu.

Pořád se pohybuji jako velký chlap, řekl Porzingis pro Mavericks.com. Neběhám jen dolů a zůstávám v rohu nebo na periferii a čekám, až se něco stane. ... Takže takhle je to mnohem lepší. Rád hraji tímto způsobem mnohem lépe. Na to jsem víc zvyklý.


Populární Problémy

Aktivistka „pro-life“ údajně řekla, že Williamsová měla na Australian Open kvůli těhotenství „nespravedlivou výhodu“.

Jak načíst klíče zamčené uvnitř auta pomocí Pull Up Lock. Náhodné zamknutí klíčů uvnitř auta může být stresující zážitek. Naštěstí existuje celá řada různých způsobů, jak můžete získat klíče, pokud máte ...

Jak pokládat podlahu. Pokládka nové podlahy je skvělý způsob, jak zlepšit svůj obytný prostor. Ať už chcete předělat a přejít na vysoce módní vzhled, nebo pokud chcete omezit údržbu, toto domácí vylepšení zvládnete ...

Jak jít do Disney Worldu s rozpočtem. Disney World v Orlandu na Floridě je oblíbenou atrakcí s 5 zábavními parky: Magic Kingdom, Animal Kingdom, Epcot a Hollywood Studios. Cestování ve špičce může být drahé a ...

V úterý večer má premiéru sezóna 8 seriálu „7 malých Johnstonů“. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat online streamování nových epizod.