Jak se stát bruslařkou

Chcete si osvojit život bruslařky? Můžeme pomoct! Oblékání jako bruslařka je spíše o pohodlí a stylu než o dodržování přísných pravidel. A mít postoj bruslařky je o získávání nových přátel a dělat to, co máte rádi. Co se nelíbí?

Metoda 1 ze 3: Oblékání jako bruslařka

 1. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 10

  1 Noste chladné, pohodlné oblečení. Skateboarding je cvičení, takže je pravděpodobné, že se dostanete do tepla. Oblečení, které vás udrží v pohodě, vám pomůže se při bruslení cítit pohodlně. Většina bruslařů nosí džíny a bavlněná trička. Pokud se počasí ochladí, můžete také pod tričko s krátkým rukávem vrstvit tričko s dlouhým rukávem.
  • Bavlna je dobrý, lehký a prodyšný materiál, který se nosí při bruslení. Na spodní polovinu noste těžší bavlnu pro případ, že byste spadli - jako džíny.


 2. Obrázek s názvem Koupit pohodlné skinny džíny, krok 14

  2 Vyhněte se těsnému oblečení, které omezuje váš pohyb. Chcete, aby vaše oblečení bylo trochu přizpůsobivé, většinou aby nepřekáželo při bruslení. Pokud ale nosíte něco příliš těsného, ​​nebudete se moci ohýbat a pohybovat tak, jak potřebujete.
  • Džíny, které si v 90. letech oblíbili bruslaři, byly obvykle široké. Nyní jsou stylem džíny, které nejsou příliš těsné. Buď je v pořádku, pokud se v nich můžete pohybovat.
  • Měli byste se také vyhnout příliš dlouhým kalhotám - mohly by vám uvíznout na kolečkách!
 3. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 12

  3 Noste grafická trička. Mnoho bruslařů nosí grafická trička. Pomáhají ukázat, kdo jste, velkým, jasným a těžko ignorovatelným způsobem. Na tričku si nemusíte vybírat konkrétní obrázky, stačí vám něco, co se vám bude hodit.
 4. Obrázek s názvem Túra Krok 12

  4 Noste mikiny. Část vzhledu bruslařky má na sobě mikinu s kapucí. Můžete si vybrat jakýkoli druh, který chcete, ale když se budete držet mikiny s logem značky skater, budete působit legitimněji.
 5. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 8

  5 Noste bruslařské boty. Skateboardové boty jsou boty s plochou podrážkou, které poskytují vašim nohám největší kontakt s vaší deskou, a proto vám poskytnou větší kontrolu. Když bruslíte, noste bruslařské boty, když můžete, a přinejmenším ploché boty s pohodlnou podrážkou. Podívejte se na boty, které jsou ploché a hladké na dně, jako jsou Converse nebo Vans.
 6. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 1

  6 Udržujte vlasy mimo obličej. Když bruslíte, musíte vidět, kam jdete. Vlasy můžete nosit do culíku, připnout si je nebo nosit klobouk.
 7. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 11

  7 Nakupujte boty a oblečení od ikonických značek bruslí. Velká část toho, že jsem bruslařka, vypadá jako jedna. To znamená nosit boty a oblečení od bruslařských značek. Ostatní bruslaři mají tendenci nosit toto oblečení a jsou také přizpůsobeny tak, aby umožňovaly pohyb bruslařů.
  • Některé skvělé značky bruslařů jsou Vans, DC, Nike (zejména jejich basketbalová řada) a Etnies.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Chovat se jako bruslařka

 1. Obrázek s názvem 180 na skateboardu, krok 13

  1 Navštivte skateparky. Existuje spousta skateparků s různými druhy překážek a ramp. Chcete -li se chovat jako dívka bruslařky, zůstaňte tam! Můžete si procvičit vlastní bruslení a sledovat lidi s většími zkušenostmi s bruslením. Je to dobrý způsob, jak se učit.
  • Mnoho měst má v sobě skateparky, proto si na webu svého města vyhledejte seznam skateparků. Můžete se také zeptat svých přátel, kteří již bruslí, ve kterých parcích se potloukají.
 2. Obrázek s názvem Vyhněte se obtěžování Krok 9

  2 Najděte si přátele, kteří bruslí. Když jste ve skate parku, začněte konverzovat s ostatními bruslaři. Řekněte jim, že právě začínáte a doufáte, že získáte nějaké rady. Je to dobrý způsob, jak se zlepšit v bruslení a najít si přátele.
 3. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 16

  3 Sledujte profesionální bruslaře. Když jste ve skate parku nebo si povídáte s přáteli bruslaře, pravděpodobně se objeví téma profesionálních bruslařů. Sledujte profi bruslaře, abyste mohli přispívat do konverzace, ale také abyste se mohli naučit nové triky. Sledování X-Games je skvělý způsob, jak začít u následujících profesionálních skateboardistů.
 4. Obrázek s názvem Posílení postavy Krok 3

  4 Chraňte se před kritikou. Někteří bruslaři se mohou cítit trochu ohrožení novými bruslaři a kritizují vás za to, že neumíte bruslit. V takové situaci je nejlepší si pamatovat, že každý bruslař měl bod, kdy nemohl bruslit, a přímo je konfrontovat s tím, co řekli.
  • Například můžete slyšet někoho říkat „Podívejte se na tohoto pozéra! Nemůže ani bruslit! ' ve skate parku. Otočte se a řekněte člověku: „Ach, neuvědomil jsem si, že jsi byl prvním bruslařem, když jsi to poprvé zkusil!“ K zamčení kritiků obvykle stačí dostat odpověď.
 5. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 14

  5 Vezměte s sebou kamaráda do skate parku. Pokud jste opravdu nervózní z toho, že půjdete do skateparku sami, požádejte kamaráda, aby šel s vámi. Měl by to být někdo, koho také zajímá naučit se bruslit, nebo kdo už ví jak. Při učení se můžete cítit pohodlněji.
  • Když požádáte přítele, aby šel s vámi, řekněte mu, proč. Můžete říci něco jako: „Opravdu chci začít bruslit, ale jsem trochu nervózní z toho, jít sám. Šel bys se mnou? '
  reklama

Metoda 3 ze 3: Naučit se skateboardovat

 1. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 15

  1 Uvolněte své tělo. K ovládání skateboardu musíte použít téměř celé tělo. Pokud jste příliš napjatí, nebudete mít tolik kontroly a můžete se zranit. Ruce mějte volně po stranách a kolena mírně pokrčená.
 2. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 2

  2 Položte levou nohu na přední stranu desky. Vaše noha by měla být na přední nápravě vaší desky - tomu se obvykle říká „sladké místo“ na skateboardu. Měla by být také zarovnána s deskou tak, aby vaše noha směřovala ke konci desky, nikoli k okraji.
  • Pokud jste levák, obraťte tyto pokyny tak, aby vaše pravá noha byla v přední části desky.
 3. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 3

  3 Jemně zatlačte zadní nohou (každý má jinou nohu, která jde vpředu na desku, vyberte si tu, která vám bude příjemná, což může chvíli trvat. ). Zadní nohou zatlačte na zem, abyste desku mírně posunuli dopředu. Jakmile získáte určitou rychlost, otočte přední nohu tak, aby byla v jízdním režimu bokem na vaší desce, a poté zvedněte zadní nohu a položte ji na boční stranu desky na zadní stranu desky, když jedete.
  • Naučit se, jak to udělat, může trvat dlouho, protože to vyžaduje velkou rovnováhu. Procvičujte to znovu a znovu, dokud vám nebude pohyb příjemný. Pak můžete přidat větší rychlost.
  • Pokud nemůžete dostat nohu zcela kolmo na desku, je to v pořádku! I když můžete trochu otočit nohu, je to krok správným směrem.
 4. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 4

  4 Pomocí nohou ovládejte svůj směr. Jakmile jsou obě vaše chodidla na vaší desce, můžete jimi ovládat směr desky. Mírně se předkloňte a zatlačte prsty dolů a posuňte desku doprava. Mírně se opřete a zatlačte paty dolů, abyste posunuli desku doleva.
 5. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 5

  5 Zastavte desku tažením za nohu. Pokud chcete zpomalit nebo zastavit prkno, můžete přetáhnout pravou nohu po zemi. Jakmile získáte více zkušeností, můžete také zatlačit pravou nohou na zadní stranu desky a tím desku převrátit a zastavit pohyb vpřed.
 6. Obrázek s názvem Be a Skater Girl Step 6

  6 Přistupte k základním trikům. Pokud chcete, aby vás jako bruslaře brali vážně, dovede vám pár základních triků dát vážný kredit.
  • Kickturning je dobrý způsob, jak otočit prkno, pokud nemáte prostor nebo čas se otočit změnou rozložení hmotnosti. Mírně zatlačte na zadní kolečka, abyste tam vyvažovali, a pomocí přední nohy zatlačte přední část desky doleva nebo doprava. To docela rychle změní váš směr.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak udělám dobrého Ollieho? Jon Depoian
  Instruktor skateboardingu Jon Depoian je instruktorem skateboardingu a majitelem Intro2Skateboarding, organizace se sídlem v Orange County v Kalifornii, která poskytuje profesionální soukromé, domácí, mimoškolní, narozeninové a letní lekce skateboardu pro začátečníky i zkušené skateboardisty. Jon má více než 21 let zkušeností se skateboardingem, má více než 10 let zkušeností s výukou skateboardu a zaměřuje se převážně na produkci videí ze skateboardingu a bruslařských soutěží. Jon Depoian Instruktor pro skateboarding Expertní odpověď Chcete -li udělat Ollie, zatlačte na zadní část skateboardu zadní nohou, aby se kola zvedla ze země. Když sestoupíte na desku, posuňte přední nohu k přední části desky, čímž se deska vyrovná a zcela se zvedne ze země.
 • Otázka Jak se stanete bruslařem? Jon Depoian
  Instruktor skateboardingu Jon Depoian je instruktorem skateboardingu a majitelem Intro2Skateboarding, organizace se sídlem v Orange County v Kalifornii, která poskytuje profesionální soukromé, domácí, mimoškolní, narozeninové a letní lekce skateboardu pro začátečníky i zkušené skateboardisty. Jon má více než 21 let zkušeností se skateboardingem, má více než 10 let zkušeností s výukou skateboardu a zaměřuje se převážně na produkci videí ze skateboardingu a bruslařských soutěží. Jon Depoian Instruktor pro skateboarding Expertní odpověď Začněte cvičením rovnováhy, abyste se na desce cítili pohodlně. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je dát skateboard někam do trávy a nacvičit si nastupování a vystupování z prkna. Jakmile se budete cítit pohodlně na trávě, přesuňte se na koberec. To vám dá pocit, jaké to je být na palubě. Potom trénujte rozjezd na rovném, hladkém povrchu, jako je tenisový kurt. Je klíčové, abyste si zvykli balancovat na desce, než se pokusíte udělat nějaké triky nebo vyrazit do skate parku.
 • Otázka Zajímalo by mě, co mám dělat, když si ze mě všichni dělají legraci a říkají, že jsem ten nejhorší bruslař vůbec? Berte to jako výzvu ke zlepšení. Takže nenávidí vaše bruslení? Ukažte jim, že na to máte, tím, že budete často cvičit, být odhodlaní a dát jasně najevo, že nedovolíte, aby jejich posměšky zakrněly váš styl. Ignorujte je, jste schopni se neustále zlepšovat. Buďte dostatečně odvážní a požádejte je také o radu, protože jim to ukáže, jak jste ochotni se zlepšit.
 • Otázka Je v pořádku zranit se při bruslení? Každý bruslař se někdy trochu poškrábe. Je úplně normální, když se při učení nebo zkoušení nového triku trochu poškrábete, ale není dobré, pokud jde o vážné zranění. Pokud je to vážné, navštivte lékaře.
 • Otázka Mám přestat skateboardovat, protože všichni říkají, že dívky by neměly skateboardovat? „Každý“ to rozhodně neříká. Zní to, jako byste potřebovali obejít více lidí, kteří se zajímají o váš koníček, možná se dokonce pokusíte spojit tým dívek a vytvořit skateboardový klub. Přečtěte si webové stránky a blogy online o skateboardistkách, abyste se povzbudily. V životě se vždy najdou lidé, kteří vám z různých důvodů řeknou, že byste neměli dělat to či ono. Ignorujte je - pokud ovšem nemají pravdu.
 • Otázka Jsou skateboardy zakoupené na eBay dobré? Může existovat několik dobrých, ale ujistěte se, že nedostanete levné dětské desky. Zkuste si koupit desku v místním skate shopu. Pokud ho nemáte poblíž, kupte si ho v online skate shopu.
 • Otázka Je v pořádku jezdit po drsných dehtových cestách, pokud kolem nejsou žádné chodníky? Dokud máte jistotu a nejdete příliš rychle, budete v pořádku.
 • Otázka Jak se dostanu ze skateboardu? Skateboard můžete zastavit tak, že zadním chodidlem stoupnete na ocas nebo zadní část prkna tak, aby byl přitlačen k podlaze, nebo jej můžete zastavit položením nohy na podlahu.
 • Otázka Co mám dělat, když jsou moje skateboardové kamiony příliš volné? Kupte si nástroj pro skateboard v místním skate shopu (nebo online) a zkuste si je utáhnout sami, nebo se obraťte na odborníka o pomoc. Určitě to moc neutahujte, nebo se vám bude hůře otáčet a dělat triky.
 • Otázka Je skateboarding podobný jízdě na koloběžce? Ne. Na koloběžce se jezdí snáze, protože máte rukojeti pro podporu a rovnováhu. Skateboard a skútr mají stejné techniky pohybu (kopání a obě nohy na palubě), ale liší se.

Populární Problémy

Bývalá světová jednička Venus Williamsová se v neděli v prvním kole French Open utká s Annou Karolinou Schmiedlovou. Schmiedlova má v heads-upu náskok 2: 1 nad Williamsem, včetně vítězství na French Open 2014.

Jak nosit vysoké boty. Vysoké vrcholy způsobily oživení. Nejlépe známá jako trend z 80. let, vysoká špičková teniska se vrátila s širokou škálou barev, stylů a značek - bota se dokonce stala upscale se štítky jako ...

Sezóna 2019 Biancy Andreescuové byla jednou z historických knih. Vyhrála sérii akcí na hardcourt, včetně Indian Wells a Canadian Open, když porazila několik nejlepších 10 hráčů na cestě.

Jak vyrobit okurkovou vodu. Pravidelná hydratace je životně důležitou součástí udržení dobrého zdraví, ale mnoho lidí se snaží vypít dostatek vody denně. Okurková voda je vynikajícím řešením tohoto problému a dodává chuť bez kalorií ...

Je Wimbledonova představa o celé bílé bolest v krku?

Německo se na olympijských hrách 2020 postaví Španělsku v házené mužů. Pokud žijete v USA, můžete zápas sledovat živě.