Jak sledovat Disney Plus na kartě Samsung Galaxy

karta disney plus samsung galaxy

Začít bezplatnou zkušební verzi

Do boje vstoupila další streamovací služba, tentokrát streamující řadu živých a animovaných celovečerních filmů Disney. Disney+ je odpovědí produkční společnosti na trh streamování obsahu, což znamená, že je na čase se znovu vrátit k odvěké otázce, která se objevuje při každém spuštění nové služby-bude fungovat s vaším tabletem Samsung Galaxy? Ačkoli by bylo pro Disney nejpřínosnější uvolnit svou službu pro všechna zařízení, není tomu tak vždy. Pro vaše potřeby byste však jako uživatel Samsung Galaxy Tab neměli mít problém se stažením aplikace do tabletu.

Byly hlášeny problémy s aplikací, která se nestahuje v aplikacích Samsung Galaxy spuštěných na Jedno beta verze UI 2.0 , ale Disney+ by měl být v provozu pro všechny ostatní tablety Samsung.

Máte nějaké potíže s vyhledáním aplikace, abyste mohli začít streamovat hodiny obsahu Disney? Pokud chcete skočit a streamovat Frozen 2 a Kupředu na Disney Plus, máme pro vás rychlý krok za krokem, jak sledovat Disney Plus na tabletech Samsung.


Jak sledovat Disney Plus na tabletech Samsung

Disney Plus bylo relativně univerzální vydání, což znamená, že ve Spojených státech je málo zařízení, která v tuto chvíli nemají přístup k aplikaci. Ačkoli tablety Samsung běžící na beta uživatelském rozhraní mohly čelit problémům, Disney Plus byl spuštěn pro všechny tablety Samsung (stejně jako Apple TV, Xbox One, PS4, Roku a další). Chcete -li získat přístup ke knihovně obsahu Disney, postupujte takto:

 1. 1. Zaregistrujte si účet Disney+
 2. 2. Zapněte tablet Samsung Galaxy
 3. 3. Zajistěte připojení WiFi nebo mobilní sítě
 4. 4. Na domovské obrazovce vyhledejte Obchod Play
 5. 5. Ujistěte se, že jste na Aplikace kartu a najít Disney Plus nebo
 6. 6. Hledat Disney Plus v horním vyhledávacím panelu
 7. 7. Klikněte na Nainstalujte
 8. 8. Po stažení přihlásit se s vašimi přihlašovacími údaji
 9. 9. Najděte si jakýkoli pořad/film, který chcete sledovat
 10. 10. Klepněte na daný pořad/film
 11. 11. Klepněte na Hrát si knoflík

Je to rychlý a jednoduchý proces, který stojí mezi vámi a hodinami zábavného obsahu Disney.

jak vyhrát na raketballu

Kdy se Disney+ spouští na tabletech Samsung?

Aplikace Disney Plus byla spuštěna 12. listopadu 2019 v 6:00 EST. I když může trvat déle, než se aplikace aktivuje na konkrétních službách, nemělo by dojít k výraznému zpoždění, kdy se můžete přihlásit a užívat si streamování obsahu Disney.

Disney+ bude v Evropě k dispozici až 31. března 2020.


Kolik bude Disney Plus stát na Google Play?

Stejně jako většina těchto typů streamovacích aplikací dostupných na Google Play bude Disney Plus zdarma ke stažení . Budete si však muset zakoupit předplatné Disney Plus buď za 6,99 $/měsíc, nebo 69,99 $/rok. Existuje také a Balíček Disney Plus k dispozici, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc.

Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace Disney Plus na svém zařízení Android a začnete streamovat.


Jak stahovat pořady ke sledování později

Jednou další skvělou funkcí Disney Plus je, že si můžete stáhnout pořady a podívat se na ně později, takže pokud sedíte doma na wifi, můžete si pořady stahovat a sledovat je, i když nebudete mít připojení k internetu.

To znamená, že si můžete stahovat pořady přímo do Apple TV a mít je k dispozici na svém zařízení, místo abyste museli používat připojení k internetu pokaždé, když je chcete sledovat.

Toho je dobré využít, pokud si chcete své pořady stáhnout hned teď (když jste děti nehrají nebo nepoužíváte internet) a podívat se na ně později.

Chcete -li to provést, přejděte na libovolnou show, kterou chcete stáhnout, a vedle tlačítka Přehrát najdete ikonu šipky stahování. Klikněte na tuto ikonu a váš obsah se začne stahovat. Má kruhový ukazatel průběhu, takže si to hlídejte, než plánujete odebrat zařízení z internetového připojení. Před opuštěním domu se ujistěte, že je zcela staženo!

Zaregistrujte se zde


Populární Problémy

Velikost pasu vám pomůže vybrat perfektní džíny a sledovat vaši váhu a je opravdu snadné ji měřit. Váš pas začíná v horní části kyčelní kosti a postupuje až těsně pod hrudní koš, takže je snadno ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos sobotního basketbalového zápasu Kentucky vs Tennessee online bez kabelu.

Jak přestat s nadměrným pitím. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí je nárazové pití nejčastějším vzorem nadměrné konzumace alkoholu ve Spojených státech. Https://www.cdc.gov/alcohol/fact-sheets/binge-drinki ...

UNC, Gonzaga, Oregon a Seton Hall titulky bitvy 4 Atlantis 2019. Zde je návod, jak sledovat každou hru online bez kabelu.

Zde je kompletní průvodce, jak v roce 2019 sledovat každý Michiganský fotbalový zápas online bez kabelu.

Lob je podceňovaný tenisový úder, zřídka spojený s jakýmkoli tenisovým hrdinou - ale měl by být. Zde je několik ikonických hráčů, kteří jej efektivně využili.