Jak se dívat na mistrovství Jižní Afriky proti Austrálii v rugby v USA

Sledujte Jižní Afrika vs Austrálie Rugby v USA

Getty

Austrálie a Jižní Afrika se v sobotu setkají v Johannesburgu Emirates Airline Park v prvním zápase ragbyového šampionátu 2019.

Utkání začíná v 11:05 ET. Ve Spojených státech to nebude v běžné televizi, ale můžete sledovat Jižní Afrika vs Austrálie Rugby na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí každého zápasu Rugby Championship 2019, dalších živých sportů, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího původního obsahu za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Springboks vs Wallabies na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled na mistrovství Jižní Afriky proti Austrálii v ragby

Austrálie nezískala turnajový titul od roku 2015; Nový Zéland vyhrál dalších šest edic od vstupu Argentiny v roce 2012, což byl krok, který přeměnil sérii Tri-Nations na mistrovství v ragby. Stejně jako v roce 2015 bude letošní turnaj zkrácen - s týmy hrajícími tři zápasy po sobě - ​​kvůli blížícímu se mistrovství světa.

Wallabies za poslední čtyři roky zaznamenali jen malý úspěch - od doby, kdy na mistrovství světa 2015 skončili druzí za Novým Zélandem, zaznamenali pouhých 42 vítězství ve 42 zápasech.

Možná spolu souvisí, Jižní Afrika zvolila odpočinek některých klíčových zubů pro sobotní zápas, jako jsou Faf de Klerk, Malcolm Marx a Handre Pollard.

Ačkoli tam venku může být trochu hluku, je za námi spousta lidí, řekl hlavní trenér Wallabies Michael Cheika podle Sydney Morning Herald . Chceme se ujistit, že na ně budeme o víkendu hrdí.

Víme, že přicházíme z dobré zpět. Za posledních šest měsíců bylo o australském ragby řečeno hodně a na hřišti je to, kde chceme ukázat, o čem australské ragby je. Dáme tam všechno.

Ačkoli po jeho boku sedí několik hvězd, hlavní trenér Springboks Rassie Erasmus tvrdil, že Wallabies jsou v roce mistrovství světa vždy nebezpeční.

Podle Heralda to každého znervózňuje, řekl Erasmus. Historie ukazuje, že to pochopili správně. Byli v předchozím finále. Znervózňuje vás to, protože mají tendenci správně to pochopit. Proto je to pro nás obrovská hra.

Za ty roky, co jsem se účastnil světových pohárů, si to uvědomují hned v úvodu. Když sem přijedeme dva týdny [před testem] a zvykneme si na nadmořskou výšku, budeme mít větší tým a pošleme pár chlapců zpět, bude to mít pocit, že jsou opravdu dobře naplánovaní a organizovaní, a připadá si, jako by opravdu dosáhli vrcholu na mistrovství světa.

Scrum-half Herschel Jantjies bude debutovat ve Springboks. Třiadvacetiletý mladík letos v klubu Super Rugby zapůsobil na Stormers z Kapského Města poté, co veterán Jano Vermaak sestoupil se zraněním.

Když Herschel v této sezóně narazil na některé z nejlepších skrumáží v Super Rugby, postavil se, řekl Erasmus podle SuperSport .

Letos byl trvale dobrý a když se připojil k našemu výcvikovému táboru, měl opravdu dobré místo.

Pomohlo také to, že měl kolem sebe řadu svých spoluhráčů ze Stormers a nyní dostal příležitost ukázat nám, co dokáže na testovací úrovni.


Populární Problémy

Vše, co potřebujete vědět o tom, jak streamovat The Nightmare Before Christmas právě teď, stejně jako konečný průvodce prohlížením se zábavnými fakty, informacemi a dalšími.

Jak přežít základní vstupné. Pokud si kupujete lístky na hudební festivaly nebo koncerty s významnými kapelami, můžete se ocitnout v držení vstupenky na základní vstupné. Obecné vstupné je ...

Ať už vás zajímá stoická filozofie nebo chcete být stoický, jak je definováno ve slovníku, zkuste zapracovat na sebeovládání a sebeuvědomění. Pamatujte, že můžete ovládat své činy a úsudky, ale většina věcí je mimo váš ...

Podívejte se na plat a výdělky Rafaela Nadala z tenisu a několik doporučení. Podíváme se také na to, jak Nadal utrácí své peníze.

Od Rogera Federera po Pat Cash, legendy přinesly svůj vlastní styl do Wimbledonu prostřednictvím svých doplňků.

Č. 15 Cornell se v pátek večer postaví na Harvard ve velkém střetu ECAC. Zde je návod, jak hru sledovat.