Jak nosit konverzaci

Boty Converse jsou k dispozici v tolika barvách a střizích, že se mohou hodit téměř ke každému šatníku. Chcete -li nosit konverzaci, vyzkoušejte některé z následujících stylů.

Metoda 1 ze 4: Párování s kalhotami

 1. Obrázek s názvem Wear Your Converse Krok 1

  1 Noste Converse s džíny. Jedná se o univerzální vzhled s mnoha možnými možnostmi, jako například:
  • Oblečte si Converse s úzkými džíny, abyste získali moderní vzhled. Pokud máte vysoké topy, můžete dokonce zapnout lemy džínů do svršků Converse, abyste předvedli boční nášivky. Obrázek s názvem Wear Your Converse Krok 2

  • Pro jemnější vzhled je noste s bootcut džíny. Delší, širší džíny budou ukazovat pouze špičku Converse. Obrázek s názvem Noste konverzaci Krok 3

  • Noste je se starými džíny a získejte grunge vzhled staré školy. To je dobrá volba pro každodenní použití. Obrázek s názvem Wear Your Converse Krok 4

  • Noste je se světlými džíny a topem Free People. Jedná se o vzhled „hippy“ nebo svobodného ducha. Viset volně! Obrázek s názvem Wear Your Converse Krok 5

  • Noste je s pytlovitými džíny pro gangsterský styl. Abyste dosáhli vzhledu, který propagovala Lil ‘Wayne, zastrčte pytlovité džíny do červených bot v obuvi, které by neměly být šněrovány výše než po kotníky. Obrázek s názvem Wear Your Converse Krok 6 2. Obrázek s názvem 163470 7

  2 Noste Converse ke šortkám. Existuje několik způsobů, jak to udělat dobře:
  • S converskami noste šortky a stejně barevné ponožky. Například na sobě červené topy se středně dlouhými červenými ponožkami
  • Noste krátké džíny a konverzujte. K tomuto vzhledu se nejlépe hodí vysoké topy, ale dobře fungují i ​​nízké topy. Nějaké chytré šněrování může tomuto jednoduchému vzhledu také dodat šmrnc (viz níže) Obrázek s názvem 163470 8

  • Jen se ujistěte, že jsou vaše šortky dostatečně krátké. Nebude to vypadat dobře, pokud jsou příliš dlouhé. Obrázek s názvem 163470 9

 3. Obrázek s názvem 163470 10

  3 Noste své conversky s nízkými topy a vyhrnutými skinny pro letní vzhled.
 4. Obrázek s názvem Wear Your Converse Krok 7

  4 Noste své Converse s jakýmkoli topem. Oblečte si pěkný dlouhý nadměrný svetr a noste dlouhé punčocháče, které sahají až ke kotníkům. Tento vzhled funguje pro vysoké i nízké Converse. reklama

Metoda 2 ze 4: V šatech a sukních s converskami 1. 1 Šaty vypadají velmi pěkně s vysokými topy. Jen se ujistěte, že šaty jsou neformální a ne příliš šaty.


 2. 2 Pro ženský vzhled je noste s krátkou sukní (s barevnými legínami nebo bez nich). To je dobrá volba pro večírky nebo jakékoli jiné příležitosti, kdy chcete vypadat stylově.
  • Tímto způsobem lze také nosit šortky.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Na sobě conversky s kraťasy 1. 1 Vyberte si pár bílých nebo šedých conversek.


 2. 2 Najděte si pěkné šortky. Jakákoli barva funguje, protože je spojujete s neutrálně zbarvenými Converse.


 3. 3 Kupte si pohodlné dlouhé ponožky. Nepoužívejte fotbalové ponožky; používejte módní dlouhé ponožky, které sahají až do poloviny stehen nebo o něco níže.


 4. 4 Spojte to všechno dohromady. Roztočte svůj nový styl. reklama

Metoda 4 ze 4: Hraní s krajkami 1. 1 Vyzkoušejte pro své Converse různé styly šněrování.
  • Chcete -li vypadat elegantně, zavažte uzel pod jazykem každé boty a zastrčte konce krajky do bot, abyste je skryli.
  • Pro ležérní vzhled šněrujte všechny kromě posledních dvou krajkových děr.
  • Pro nedbalý vzhled uvolněte všechny tkaničky a nechte je rozvázané, v případě potřeby zastrčte konce.
  • Chcete-li mít výstřední vzhled, krajky nahoře (nebo blízko vrcholu) obepněte konce tkaniček kolem nohou a zavažte je bez mašlí.
  • Chcete-li mít čistý vzhled, sundejte tkaničky úplně, prošijte jazyk do poloviny boků a proměňte své Converse v nazouvací boty.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vyčistím své Converse? U bílého converse je vybělte a vyhoďte do pračky. U jiných barev můžete vyzkoušet jen pračku za studena. Mnoho obchodů s obuví prodává výrobky k čištění obuvi podobným materiálem, jako je například Vans. Na gumovou část by měl fungovat trocha odlakovače ..
 • Otázka Co mám dělat, když mi při nošení conversek stále klouže pata? Vzadu byste měli dát gumovou podložku, aby vaše noha neklouzala. Ujistěte se, že podložka nepokrývá celou zadní část boty, ale je funkční. Jednoduše si můžete levně vybrat v Targetu nebo Walmartu.
 • Otázka Bude to vypadat dobře s capris? Ano.
 • Otázka Musím nosit dlouhé ponožky, když mám krátké kalhoty a Converse? Ne, můžete nosit jakýkoli druh ponožek, které se vám líbí.
 • Otázka Mohu nosit ponožky s botami Converse? Řekl bych, že ke všem botám byste měli nosit ponožky, abyste měli pohodlí a předešli se puchýřům. Pokud chcete vypadat, že nenosíte ponožky, jděte na ponožky, které nevystavujte.
 • Otázka Kde najdu dámskou tenkou podrážku Converse? Pravděpodobně byste je mohli najít na oficiálních stránkách Converse. Pokud ne, Kohl's a Amazon také prodávají některé odrůdy Converse.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud chcete vyčistit bílou část svých Converse, použijte Mr. Clean Magic Erasers, které na Converse fungují docela dobře.
 • Probíhá debata o tom, zda staré Converse vypadají dobře. Mnoho lidí souhlasí s tím, že Converse vypadají dobře „dobře milované“, ale někteří říkají, že mají rádi pěkný čistý ostrý pár. Nebojte se nosit starý pár Converse.
 • Vždy je dobré mít pro rozmanitost více párů Converse, a tak můžete mít opotřebované i nové Converse. Zkuste mít nějaké nízké topy a vysoké topy a také různé barvy!
 • Podpěry na nákup oblouků, pokud je budete nosit každý den; časté používání může vést k rozvoji bolestivé spadlé klenby.
 • Mnoho lidí rádo píše nebo zdobí své Converse permanentními fixami. Nedělejte to, pokud si nejste jisti, že chcete, aby to bylo trvalé.
 • Noste Converse, které odpovídají vašemu outfitu. Černé conversky vypadají skvěle, když k outfitu obléknete černou košili.
 • Někteří lidé nosí konverzaci se zastrčenými tkaničkami.
 • Pokud chcete dočasné nápisy nebo kresby, použijte omyvatelné fixy.
 • Existují různé způsoby, jak nosit konverzaci. Vyberte si způsob, který nejlépe odpovídá vašemu vzhledu nebo outfitu.
 • Pokud máte vysoké oblouky, kupujte vložky s podporou klenby.
 • Ujistěte se, že své Converse nenosíte příliš často, jinak to přeženete. Existuje něco jako příliš mnoho dobré věci!
 • Nikdy neperte boty. K čištění gumy použijte starý (nebo nový) zubní kartáček namočený ve směsi mycího prostředku na nádobí a vody. Můžete to také použít k čištění plátna.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nedovolte, aby vás ostatní tlačili do psaní nebo kreslení na vaše Converse. Pokud to dělat nechcete, tak ne. Nosíte je vy, ne vaši přátelé.
 • Buďte si naprosto jisti, že to chcete udělat, protože to bude s největší pravděpodobností trvalé!
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow usilovně pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravějším nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Od chvíle, kdy se Roger Federer stáhl z Australian Open, jeho fanoušci horečně spekulovali o tom, kde se vrátí.

Jak hrát sálový fotbal. Sálový fotbal může být zábavný, fyzicky náročný sport. Ačkoli sdílí základní koncept venkovního fotbalu, existuje mnoho rozdílů, včetně velikosti hřiště, určitých pravidel a herních technik ....

Zálohování oblíbených položek v aplikaci Internet Explorer je stejně snadné jako ruční zkopírování a vložení souboru jinam nebo jeho export do nového cíle. Tento článek se bude podrobně věnovat oběma metodám a zároveň bude diskutovat o některých variacích mezi ...

Jak se zbavit podsedlových brašen. Tuk, který se usazuje přes vaše boky, stehna a hýždě, tvoří to, čemu někteří říkají „sedlové brašny“ nebo „hranatá kořist“. I když geny určitě hrají roli, můžete se těchto otravných věcí zbavit dietou a ...

Pokud nemáte kabel, můžete se zdarma podívat na dokument o katedrále „Notre-Dame: Our Lady of Paris“ online.