Jak se dívat na Undercover Boss Season 10 online zdarma

CBS Colie Edison, hlavní ředitel pro zákazníky společnosti Bowlero Corp a generální ředitel Asociace profesionálních nadhazovačů, usiluje o to, aby zákazníci nemuseli příliš dlouho čekat, než je přihlásí do mísy, a snaží se o dokonalou hru a zároveň přijímají objednávky jídla jako server pro jízdní pruhy na serveru Undercover Boss sezóna 10.Oblíbená reality show Tajný šéf vrací se do své 10. sezóny v pátek 2. října ve 21 hodin ET/PT na CBS.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Tajný šéf Streamování epizod online zdarma online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

nejlepší počítač pro hraní her a streamování

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžeš se dívat Tajný šéf živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Tajný šéf živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

jak myješ tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Tajný šéf žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

nejlepší wii tenisová hra

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžeš se dívat Tajný šéf živě nebo na vyžádání v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webu CBS All Access .


Náhled „10 hry Undercover Boss“

Tajný šéf je dvojnásobná reality show oceněná cenou Emmy, která sleduje vedoucí pracovníky na vysoké úrovni, kteří anonymně vklouzávají do řadových řad svých vlastních organizací. Každý týden jiný vůdce obětuje pohodlí své rohové kanceláře tajné misi, aby prozkoumal vnitřní fungování jejich provozu.

sledujte poslední dny rytíře online zdarma

Desátá sezóna debutuje s pěti původními epizodami, všechny natočené před pandemií. Níže jsou uvedeny podrobnosti o prvních dvou epizodách:

TGI Pátky, Pátek 2. října - Ray Blanchette, generální ředitel společnosti TGI Fridays, který ve společnosti začínal jako manažer ve výcviku 2. října 1989, zjišťuje, zda ještě vydrží teplo v kuchyni a za barem, když se pokouší uvařit další podnikání na několika místech.

Od roku 1965 otevírá TGI Fridays své dveře, aby spojila lidi na každodenní oslavy. Že Fridays Feeling zažívají lidé, když se v pátek baví se svými přáteli a rodinou. Dnes, o více než 50 let později, pátky stále vytvářejí pocit pro lidi ve více než 850 restauracích v 55 zemích tím, že nabízejí vysoce kvalitní, autentické americké jídlo a oblíbené nápoje podporované skutečnými službami.

Bowlero, pátek 9. října - Colie Edison, hlavní ředitel pro zákazníky společnosti Bowlero Corp a generální ředitel Asociace profesionálních nadhazovačů, pracuje na tom, aby ušetřil zákazníky před příliš dlouhým čekáním při jejich kontrole do mísy, a snaží se o dokonalou hru, přičemž objednávky potravin přijímá jako server na dráze.

Společnost Bowlero Corp je světovým lídrem v oblasti bowlingové zábavy, médií a akcí a každoročně obsluhuje více než 28 milionů hostů na 300 místech po celé zemi prostřednictvím řady značek, mezi něž patří Bowlero, Bowlmor Lanes a AMF. Bowlero Corp je také novým majitelem Asociace profesionálních bowlerů (PBA), hlavní ligy bowlingu, která se pyšní tisíci členy a miliony fanoušků po celém světě.

Vysílací termíny dalších tří epizod budou brzy oznámeny. Podrobnosti o představených šéfech a jejich společnostech následují v abecedním pořadí podle názvu epizody:

Club Med - Xavier Mufraggi, prezident a generální ředitel, Club Med, Evropa, Afrika a Střední východ*.

(*Když byla tato epizoda natočena, titul Mufraggi byl prezident a generální ředitel Severní Ameriky a Karibiku.)

westernové tenisové gripy

Club Med, založený v roce 1950, je průkopníkem a lídrem konceptu all inclusive a nabízí téměř 70 prémiových resortů v lokalitách po celé Severní a Jižní Americe, Karibiku, Asii, Africe, Evropě a Středomoří. Každý resort Club Med nabízí autentický místní styl, luxusní ubytování, sportovní aktivity, dětské programy, gurmánské stolování a vřelé a přátelské služby.

Starosta Shreveportu - Adrian Perkins, major ze Shreveportu, La.

29. prosince 2018, Adrian Perkins byl instalován jako druhý nejmladší starosta Shreveport, třetí největší město v Louisianě, s asi 200 000 obyvateli. Perkins dohlíží na 13 městských oddělení a přibližně 3 000 zaměstnanců města. Stal se starostou svého rodného města ve věku 33 let, poté, co absolvoval West Point, sloužil v Iráku a Afghánistánu a získal titul z Harvardské právnické fakulty.

Smoothie King - Wan Kim, předseda představenstva a generální ředitel, Smoothie King.

Smoothie King se specializuje na výživné smoothies na objednávku, které jsou vhodnou alternativou zdravého jídla k rychlému občerstvení. Společnost otevřela svůj první obchod v roce 1973. V roce 1989 se stala prvním franšízovým smoothie barem/obchodem se zdravou výživou ve Spojených státech. Od té doby se Smoothie King rozrostl na více než 1 200 obchodů na třech kontinentech - od USA po Korejskou republiku , Trinidad a Tobago a Kajmanské ostrovy.

Tajný šéf vysílá v pátek v 9 hodin ET/PT na CBS.


Populární Problémy

Jak nalepit baseballovou pálku. Je důležité se o baseballovou pálku starat, pokud chcete, aby dlouho vydržela. Nezapomeňte vyměnit rukojeť, jakmile se začne opotřebovávat. Nahrávání netopýra trvá jen několik minut, ale ...

Cítíte se často nervózní a myslíte si, že to nemůžete ovládat? Je něco, co byste chtěli udělat, ale znervóznět při každém pokusu? Nervozitu lze účinně řešit pomocí zvládání dovedností, cvičením relaxačních technik, ...

Bez ohledu na to, kde žijete, může silný déšť změnit váš dvůr na nepořádek bláta a vodních kaluží, které nevyschnou. Mokré yardy se vyskytují z mnoha důvodů, ale obvykle pocházejí ze špatných půdních a drenážních systémů. Chcete -li vysušit vodu, zkontrolujte ...

Chovat se přirozeně kolem své tlačenice se může zdát jako nemožná výzva. Jak bys měl být zábavný a sebevědomý, když máš v žaludku armádu motýlů? Začněte tím, že uznáte své pocity a uvědomíte si, že jste zamilovaní ...