Jak se dívat na Undercover Boss Season 10 online zdarma

Colie Edison, hlavní ředitel pro zákazníky společnosti Bowlero Corp a generální ředitel Asociace profesionálních nadhazovačů, usiluje o to, aby zákazníci nemuseli příliš dlouho čekat, než je přihlásí do mísy, a snaží se o dokonalou hru a zároveň přijímají objednávky jídla jako server pro jízdní pruhy na serveru Undercover Boss sezóna 10.

CBS Colie Edison, hlavní ředitel pro zákazníky společnosti Bowlero Corp a generální ředitel Asociace profesionálních nadhazovačů, usiluje o to, aby zákazníci nemuseli příliš dlouho čekat, než je přihlásí do mísy, a snaží se o dokonalou hru a zároveň přijímají objednávky jídla jako server pro jízdní pruhy na serveru Undercover Boss sezóna 10.

Oblíbená reality show Tajný šéf vrací se do své 10. sezóny v pátek 2. října ve 21 hodin ET/PT na CBS.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Tajný šéf Streamování epizod online zdarma online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

nejlepší ortéza na zánět šlach

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžeš se dívat Tajný šéf živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Tajný šéf živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

jakou tenisovou raketu si mám koupit

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Tajný šéf žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

jak nasadit tenisové míčky na chodítka

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžeš se dívat Tajný šéf živě nebo na vyžádání v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webu CBS All Access .


Náhled „10 hry Undercover Boss“

Tajný šéf je dvojnásobná reality show oceněná cenou Emmy, která sleduje vedoucí pracovníky na vysoké úrovni, kteří anonymně vklouzávají do řadových řad svých vlastních organizací. Každý týden jiný vůdce obětuje pohodlí své rohové kanceláře tajné misi, aby prozkoumal vnitřní fungování jejich provozu.

band it arm arm

Desátá sezóna debutuje s pěti původními epizodami, všechny natočené před pandemií. Níže jsou uvedeny podrobnosti o prvních dvou epizodách:

TGI Pátky, Pátek 2. října - Ray Blanchette, generální ředitel společnosti TGI Fridays, který ve společnosti začínal jako manažer ve výcviku 2. října 1989, zjišťuje, zda ještě vydrží teplo v kuchyni a za barem, když se pokouší uvařit další podnikání na několika místech.

Od roku 1965 otevírá TGI Fridays své dveře, aby spojila lidi na každodenní oslavy. Že Fridays Feeling zažívají lidé, když se v pátek baví se svými přáteli a rodinou. Dnes, o více než 50 let později, pátky stále vytvářejí pocit pro lidi ve více než 850 restauracích v 55 zemích tím, že nabízejí vysoce kvalitní, autentické americké jídlo a oblíbené nápoje podporované skutečnými službami.

Bowlero, pátek 9. října - Colie Edison, hlavní ředitel pro zákazníky společnosti Bowlero Corp a generální ředitel Asociace profesionálních nadhazovačů, pracuje na tom, aby ušetřil zákazníky před příliš dlouhým čekáním při jejich kontrole do mísy, a snaží se o dokonalou hru, přičemž objednávky potravin přijímá jako server na dráze.

Společnost Bowlero Corp je světovým lídrem v oblasti bowlingové zábavy, médií a akcí a každoročně obsluhuje více než 28 milionů hostů na 300 místech po celé zemi prostřednictvím řady značek, mezi něž patří Bowlero, Bowlmor Lanes a AMF. Bowlero Corp je také novým majitelem Asociace profesionálních bowlerů (PBA), hlavní ligy bowlingu, která se pyšní tisíci členy a miliony fanoušků po celém světě.

Vysílací termíny dalších tří epizod budou brzy oznámeny. Podrobnosti o představených šéfech a jejich společnostech následují v abecedním pořadí podle názvu epizody:

Club Med - Xavier Mufraggi, prezident a generální ředitel, Club Med, Evropa, Afrika a Střední východ*.

(*Když byla tato epizoda natočena, titul Mufraggi byl prezident a generální ředitel Severní Ameriky a Karibiku.)

sportovní páska na tenisový loket

Club Med, založený v roce 1950, je průkopníkem a lídrem konceptu all inclusive a nabízí téměř 70 prémiových resortů v lokalitách po celé Severní a Jižní Americe, Karibiku, Asii, Africe, Evropě a Středomoří. Každý resort Club Med nabízí autentický místní styl, luxusní ubytování, sportovní aktivity, dětské programy, gurmánské stolování a vřelé a přátelské služby.

Starosta Shreveportu - Adrian Perkins, major ze Shreveportu, La.

29. prosince 2018, Adrian Perkins byl instalován jako druhý nejmladší starosta Shreveport, třetí největší město v Louisianě, s asi 200 000 obyvateli. Perkins dohlíží na 13 městských oddělení a přibližně 3 000 zaměstnanců města. Stal se starostou svého rodného města ve věku 33 let, poté, co absolvoval West Point, sloužil v Iráku a Afghánistánu a získal titul z Harvardské právnické fakulty.

Smoothie King - Wan Kim, předseda představenstva a generální ředitel, Smoothie King.

Smoothie King se specializuje na výživné smoothies na objednávku, které jsou vhodnou alternativou zdravého jídla k rychlému občerstvení. Společnost otevřela svůj první obchod v roce 1973. V roce 1989 se stala prvním franšízovým smoothie barem/obchodem se zdravou výživou ve Spojených státech. Od té doby se Smoothie King rozrostl na více než 1 200 obchodů na třech kontinentech - od USA po Korejskou republiku , Trinidad a Tobago a Kajmanské ostrovy.

Tajný šéf vysílá v pátek v 9 hodin ET/PT na CBS.


Populární Problémy

Jak vyrobit cihlovou troubu. Stavba cihlové pece může být časově náročný a nákladný domácí projekt. Za výborné jídlo a veselé ohniště to však stojí za to. Nejprve najděte plán cihlové trouby, který odpovídá vaší velikosti a rozpočtu ...

I když je snadné během svého volného času upadnout do usedlých návyků, jako je sledování televize, zdřímnutí nebo svačina, volný čas je také skvělou příležitostí ke zvýšení fyzické aktivity. Nemusíte se účastnit ...

Někdy je těžké zůstat oddaný sportu, abyste v něm mohli být dobří. Nechání vaší vášně řídit vaši oddanost vám však může skutečně pomoci zlepšit vaše dovednosti. Udržování cílů v nedohlednu je klíčové pro dlouhodobé ...

Jak vyrobit salát z mořských řas. Mnoho lidí váhá vyzkoušet mořské řasy, ale ve skutečnosti je to vynikající jídlo. Mořské řasy mají nízký obsah tuku a kalorií a jsou vynikajícím zdrojem minerálů, včetně vápníku a železa. Https://www.bbcgoodfood.com/howt ...

Pokud hledáte odlehlé místo pro hraní, odpočinek nebo posezení s přáteli, soukromá skrýš může být přesně to, co potřebujete. Když stavíte úkryt, můžete nechat svou představivost převzít kontrolu. Jakmile to nastavíte, pojmenujte a ...

Jak vyrobit lanový šíp. Lanová šipka je tradiční čínská flexibilní zbraň, která se používá již od starověku. Je podobný západnímu cepu a biči, ale na rozdíl od těchto zbraní se vyvinul vysoce specializovaný bojový styl, který ...