US Open 2020: Serena Williams vs Tsvetana Pironkova náhled, souboj a předpověď

Serena Williamsová na US Open 2020

Serena Williamsová na US Open 2020

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Serena Williamsová vs Tsvetana Pironkova

Datum: 9. září 2020

Turnaj: US Open 2020

Kolo: Čtvrtfinále

koupit tenisovou raketu online

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 39 024 000 $

Načasování zápasu: 12:00 EDT, 21:30 IS

základní tenisové pravidlo

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

streamování wreck it ralph 2

Serena Williams vs Tsvetana Pironkova náhled

Tsvetana Pironkova na US Open 2020

Tsvetana Pironkova na US Open 2020

Třetí nasazená Serena Williamsová letos zřejmě posílí svou nabídku na rekordní 24. grandslamový titul na US Open, když ve středu ve čtvrtfinále nastoupí proti Tsvetaně Pironkové.

Po začátku roku 2020 v Aucklandu, který získal titul, si Williamsová nedokázala zcela udržet úroveň hry, když se předčasně uklonila z Australian Open. Dokonce i po obnovení turné minulý měsíc Američan utrpěl šokové porážky na Western & Southern Open v New Yorku a Top Seed Open v Lexingtonu.

Ale zatím na US Open vypadala Williams jako její staré já. Po rutinních výhrách v raném kole, kdy její palebná síla byla příliš velká na to, aby ji zvládly její soupeřky, překonala Williamsová obtížnou shodu proti Sloane Stephensové a Marii Sakkari svou drtivostí a odhodláním.

Williams se ve čtvrtfinále utká s Bulharkou Tsvetanou Pironkovou, která nemá na turné žádné zkušenosti. Bývalá wimbledonská semifinalistka byla doposud příběhem turnaje, vzhledem k tomu, že je to poprvé po třech letech, kdy vstoupila na kurt.

kompresní ortéza pro tendonitidu lokte

Poté, co si vzala volno k porodu v roce 2017, se Pironkova vrátila do soutěže ve Flushing Meadows a vypadala lépe než kdy předtím. Bez větších potíží proletěla kolem svých raných soupeřek a vstoupila do čtvrtfinále v důsledku těžce vybojované výhry nad Alize Cornetovou.

Serena Williamsová vs Tsvetana Pironkova proti sobě

Serena Williams na French Open 2007

Serena Williams na French Open 2007

Čtvrtfinálové utkání je pátým setkáním obou zkušených veteránů na turné; Serena Williamsová momentálně vede 4: 0 nad Tsvetanou Pironkovou.

Williams vyhrál svá poslední dvě setkání, na Western & Southern Open v roce 2015 a China Open v roce 2014, bez ztráty setu. Američanka však byla nucena pracovat mnohem tvrději na svých dvou dřívějších setkáních v Eastbourne v roce 2011 a French Open v roce 2007, přičemž obě vyhrála po převrácení jednoho setového deficitu.

Serena Williams vs Tsvetana Pironkova predikce

Tsvetana Pironkova na US Open 2020

Tsvetana Pironkova na US Open 2020

Vzhledem k jejich předchozí historii na turné přichází Serena Williamsová do zápasu s výrazným náskokem před svým soupeřem. Inspirativní návrat Tsvetany Pironkovové jí však dodá spoustu sebevědomí, aby mohla zírat na všechny soupeře.

tenisová raketa pro začátečníky i dospělé

Williamsová byla tento týden ve slušné porci a její použití silných úderů v průběhu turnaje přineslo dobré výsledky. Ale proti velkému podání Pironkovy si bude muset Američanka po návratu rychle najít oporu - střela, se kterou se v poslední době potýká.

Pironkova byla na rychlých kurtech vždy velmi pohodlná a povrch ve Flushing Meadows letos fungoval v její prospěch. Pokud dokáže Bulharka pravidelně brát míč na vzestupu a pomocí široké palety střel vyvést Williamsovou z rovnováhy, může 23násobnou grandslamovou šampionku utéct o peníze.

Předpověď : Tsvetana Pironkova vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Kyle Edmund a Kevin Anderson se v sobotu setkají v prvním kole Cincinnati Masters v New Yorku. Setkání je třetím mezi dvojicí, přičemž každý z nich v minulosti vyhrál jeden zápas.

Jak opravit popraskané kožené boty. Když kožené boty vyschnou, začnou se tvořit praskliny. Tyto praskliny nejsou technicky opravitelné, protože poškození nelze vrátit zpět, ale kůži můžete repasovat. Než se pokusíte ošetřit prasklinu, ...

Rafael Nadal nedávno vysvětlil, proč hraje tenis a fotbal levou stranou, ale golf a basketbal pravou. Nadal také hovořil o svém založení a o tom, proč si myslí, že je důležité vrátit se společnosti.

Plavání je aerobní aktivita, která procvičuje téměř každý sval v těle a zajišťuje kardiovaskulární cvičení. Naučit se plavat kola může pomoci zlepšit sílu a vytrvalost těla. Je to aktivita, kterou téměř každá věková skupina a úroveň ...

Dominic Thiem a Diego Schwartzman odehráli čtvrtfinále na Roland Garros 2020, který trval přes 5 hodin. Thiem prokázal velkou odvahu zůstat v zápase, přestože nebyl v nejlepším, ale to nestačilo.

„Cursed Films“ je nový dokumentární seriál, který se zaměřuje na Poltergeist, The Exorcist a další slavné „prokleté“ filmy. Zde to můžete sledovat.