Světlo na konci tunelu? - Murray sdílí povzbudivý příspěvek na Instagramu

Oříznutý AndyMurray

Bývalá světová jednička Andy Murray

Zdá se, že Andy Murray naznačil, že by se mohl blížit ke konci svých bojů o zranění příspěvkem na sociální média.

vysílací loketní pás

Bývalá světová jednička odehrála v roce 2018 pouhých šest turnajů, když se vracel z operace kyčle.

Odstoupil z China Open, aby označil konec sezóny, ve které se představil pouze na jednom grandslamu, když ve druhém kole US Open prohrál s Fernandem Verdascem.

Přestože Murrayovi evidentně stále chyběly ty nejlepší, které ho dovedly k zisku tří slamových titulů a dvou zlatých olympijských medailí, dokázal po návratu na ATP Tour vyhrát sedm ze svých 13 zápasů.

A zdálo se, že naznačil, že bylo dosaženo dalšího pokroku, zveřejněním obrázku světla na konci tunelu na Instagram ve středu.

Murray má jen něco málo přes dva měsíce na to, aby byl připraven na Australian Open, přičemž hlavní zahájení roku 2019 začíná 14. ledna.

jaký je rozdíl mezi tenisky a teniskami?
Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Andy Murrayem (@andymurray) 23. října 2018 v 19:31 PDT

Populární Problémy

Seahawks se v neděli utkají s Giants ve 13. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.

Oklahoma a LSU bojují v semifinále play -off univerzitního fotbalu v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos Peach Bowl online bez kabelu.

Naučit se dělat palačinku není tak důležité jako potápění a další základní dovednosti. Některé koule jsou však tak daleko před vámi, že je to vaše jediná možnost. Pro soutěžní hraní se vyplatí cvičit, ale pochopte, že jste ...

Zde je návod, jak sledovat živé online přenosy London Rugby Sevens zdarma, pokud žijete ve Spojených státech.

Andulky a další ptáci jsou peříčkoví přátelé, se kterými si rádi hrají. Snadno se pobaví a vytvoří si s vámi silný vztah. Věnujte trochu úsilí jejich zábavě a zůstanou zdraví a šťastní po celá léta ...