Jak sledovat obnovu polévky bez kabelu

Polévka

Youtube Jade Catta-Preta, hostitel polévky na E!

Polévka premiéry na A ! v 10 hodin Eastern dnes v noci, 12. února 2020. Hostitelka Jade Catta-Preta se vydává za Kylie Jennerovou, Cardi B a poskytuje komediální rekapitulaci týdne v popkultuře při restartu Talk polévka .

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

E! je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují E !. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

E! je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „polévky“Hrát si

„Polévka“ se vrací 12. února na E! | E! Jade Catta-Preta je připravena rozdmýchat smíchy na úkor popkultury. Polévka má premiéru ve středu 12. února v 10 | 9c na E! Přihlaste se k odběru POLÉVKY: bit.ly/Soupsub Polévka se vrací do E! s hostitelkou Jade Catta-Preta 12. února v 10/9c #TheSoup #EEntertainment #JadeCattaPreta O polévce: Polévka je zpět! Od nejžhavějších… 2020-01-08T01: 49: 40 000Z

A! přináší Polévka zpět do vzduchu ve středu v 10 hodin Hostitelem Eastern je komik Jade Catta-Preta. The série začala tak jako Talk polévka v roce 1991 a byl restartován jako Polévka v roce 2004 a poté zrušen v roce 2014. Polévka je rekapitulací největších celebritových a televizních momentů týdne, ve kterých Catta-Preta poskytuje popkulturní analýzu předstírání identity a komentářů. Původní série byla nominována na cenu Cena Emmy v roce 2014 a diváci milovali jeho skandální pohled na pop kulturu.

Catta-Preta slibuje, že zachytí humor, díky němuž byl originál tak úspěšný, a zároveň zmírní snark, rčení „Jsem fanouškem všech těchto věcí a myslím, že je to jiný rytmus, než jaký jsme viděli. Oživení je velkou novinkou pro síť i pro Catta-Preta. Polévka rozšiřuje svou práci komika ve velkých televizních produkcích nad rámec MTV Dívčí kód a Comedy Central’s @Půlnoc .

Propagační videa série ukázala, že Catta-Preta ztvárnila výkon Jennifer Beal v Flashdance , ale místo toho, aby na sebe sypala vodu, používá kbelík kuřecí nudlové polévky. V náhled Catta-Preta říká, že show drží krok s paparazzi, streamovacími válkami, společenským tleskáním, bočním boobem a zároveň rozebíráním dějových linií, vznikajících trendů a chování hvězd reality.

Ona následuje několik dalších známých tváří kteří vedli show. Původní díl hrál Greg Kinnear, dále John Henson, Hal Sparks a Aisha Tyler. McHale, nesporný král sarkasmu, hostil všech 618 epizod obrození 2004 až 2015.

Polévka zůstal věrný původnímu formátu, říká Catta-Preta Zábava . Myslím, že to lidé milují. Nemůže se cítit nadprodukce. Stále tedy máme zelenou obrazovku. Je to taková druhá postava v seriálu.

Původně se představení jmenovalo Talk polévka protože to pokrylo talk show. Nyní Polévka pokrývá talk show, scénáře, reality soutěže a TikTok, což je jeho vlastní kategorie. Polévka rozvětvené tak, aby zahrnovalo Hallmark, Lifetime a CW, ohlásila Entertainment .

Catta-Preta předváděla stand-up v Los Angeles, New Yorku a její domovské zemi Brazílie a měla role v televizních pořadech, včetně Kalifornie , Moderní rodina a Show Jim Gaffigan . Přitáhla E! po loňském natáčení pilota se sítí (panelová show na sociálních sítích s Nickem Cannonem) a několika vystoupeních na červeném koberci. Když se síť rozhodla restartovat Polévka Catta-Preta provedla několik testů na obrazovce, navrhla scénář a zjistila, že hledí dolů na dědictví komiků, kteří před ní přišli, ohlásila Fast Company .


Populární Problémy

Bucs a Packers se setkají v neděli na mistrovství NFC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak můžete online epizodu 3 seriálu „American Horror Story“ s názvem „Slashdance“ online bez kabelu.

Jak do března. Marching je formální typ chůze, který zahrnuje udržování stálého rytmu paty a kadence. Pochodování je nedílnou součástí vojenského života a je také důležité pro pochodové kapely a formace strážců barev. Každý...

Jak zabavit své morče. Morčata jsou zvědaví a zvídaví mazlíčci, kteří si rádi hrají. Morčata jsou bohužel citlivá na příznaky podobné depresi v prostředí, kde se cítí znuděně a osaměle. Je důležité ...

Zde je pět nejzábavnějších napodobenin jednoho tenisty druhým.

Barcelona a Mallorca v sobotu pokračují ve hře La Ligy. Pokud žijete v USA, zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online zdarma.