Jak se stát populární Preppy Girl

Popularita je vzácná, ale obdivovaná věc. Chcete být jako populární, preppy dívky, ale je to nestálá věc, kterou chcete dosáhnout. Cesta tam vyžaduje úsilí a dobré pohyby a některé z těchto pohybů jsou vysvětleny zde. Jen si uvědomte, že výsledky se mohou lišit v závislosti na tom, kdo jste, kde jste a jak vnímáte popularitu.Metoda 1 ze 2: Prezentujte se

 1. 1 Noste preppy oblečení. Jedna důležitá věc na vzhledu preppy je vzhled. Noste nejnovější styly, ale zkuste přidat svůj vlastní šmrnc. Zde je několik základních návrhů:
  • Košile: Noste kvalitní košile v preppy barvách. Můžete také nosit pestrobarevné košile, ale zkuste je spojit pastelem.
  • Kalhoty: Vlastněte asi dva páry tmavých úzkých džín a riflových šortek (v závislosti na počasí). Mějte alespoň jeden pár khaki a pár vzorovaných kalhot v pruzích, kostkované atd.
  • Boty: Vlastníte pár hnědých jezdeckých bot, Tomů, Uggů, mokasínů, topsiderů, plátěných bot, bytů nebo fuzzy bot - jakákoli z těchto bot bude skvělá. Mějte také jeden pár kvalitních tenisových bot.
 2. 2 Příslušenství. Příslušenství je zábavná část a může být velmi stylové. Vyzkoušejte perlové náušnice v uších, které mohou vypadat docela preppy. Vždy mějte s sebou kabelku. Noste hodinky, barevné nebo nápadné - FitBit by v dnešní době nezabloudil. Mějte jiný než šperky perly, jako je kouzelný náramek nebo náhrdelník. Některá preppy kouzla pro kouzelný náramek jsou diadém a tenisová raketa. Pořiďte si cvočky, stříbrný náhrdelník a malé kruhové náušnice.
  • Nezapomeňte na vlasy. Mějte hezké mašle do růžové, zelené a/nebo tmavě modré, pomocí kterých si vlasy sepnete do vysokého culíku nebo copů. Je také skvělé získat luky v barvách vaší školy/týmu.
 3. 3 Pečujte o vlasy dobře. Šampon a kondicionér každý den a poté vysušte, pokud je to vaše věc. Udělejte si vysoký culík s rozkošnou mašlí do vlasů. Můžete si také dát vlasy do drdolu, dát si je do copů nebo do francouzského copu. Dokonalý účes má dlouhé vrstvy, boční ofiny a je rovný. Při zvláštních příležitostech noste vlasy v kadeřích.
 4. 4 Make -up udržujte velmi světlý. Nějaký čistý lesk je opravdu vše, co potřebujete. Pokud máte špatnou pokožku, použijte přípravky na čištění obličeje. Neklepejte na základ, ale naneste řasenku a začervenejte se. Tenká linie oční linky vypadá elegantně. reklama

Metoda 2 ze 2: Jemné doladění stylu vaší oblíbenosti

 1. 1 Mějte důvěru a převezměte moc. Chcete -li být populární dívkou, nemůžete být zahlceni všemi dívkami, které vám kladou otázky. Musíte umět rychle a pohotově odpovědět, jasně a dobře. Vydávejte auru ovládání a vždy znějte jako autorita v daném tématu.
 2. 2 Mít preppy osobnost. Buďte elegantní, příjemní a často se usmívejte. Mít temperamentní, pepřovou a odchozí osobnost. Vyhněte se používání slov, která všichni ostatní nadužívají - výborně porozumíte jemnějším slovům v angličtině.
 3. 3 Zapojte se a najděte si koníček. Musíte mít alespoň jednu preppy aktivitu. Vybírat můžete z jízdy na koni, póla, tenisu, squashe, atletiky nebo lakrosu. Můžete také dělat balet, jazz, lyriku, step, roztleskávání, basketbal, softball, fotbal nebo volejbal. Dokud děláte jednu preppy aktivitu, můžete dělat jednu neproppy aktivitu.
  • Připojte se k mnoha školním klubům.
  • Kandidujte na prezidenta školy nebo na jiné důstojníky.
 4. 4 Postarejte se o své studium. Získejte dobré známky a dobře se rozhodujte. Zkuste získat A nebo alespoň B+ průměr. Studie přicházejí před mimoškolní výuku.
  • Mluvte jazykem. Zvažte, zda ve škole zvládnete francouzštinu a ve svém volném čase se naučíte italsky, německy nebo španělsky. Naučit se jakýkoli jiný jazyk je také dobré. Pomáhá také latina. Vezměte čínštinu a eso.
 5. 5 Zůstaňte v dobré kondici. Cvičte denně. Preppy dívky nejsou nikdy nevhodné. Jezte zdravě. Pijte bylinkový čaj a zapijte dostatečným množstvím vody.
 6. 6 Užijte si zábavnou místnost, kam si můžete vzít přátele domů. Ozdobte místnost tak, jak byste chtěli, ale zajistěte, aby byla aktuální a moderní, stejně jako skvělé místo k posezení.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když jsem ošklivý a tlustý a všichni ostatní jsou nádherní a hubení? To, jak vypadáš, nemá nic společného s tím, jak dokážeš být preppy! Mnoho dívek, velkých i malých, je preppy. Vynakládat úsilí na svůj vzhled s trochou péče o pleť také pomůže, ale je to všechno o důvěře. Jak již bylo řečeno, ujistěte se, že všechno vaše oblečení sedí správně. Obchody jako Torrid prodávají oblečení určené pro větší postavu.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Buďte sportovní a sportovní. Pokud chcete být populární, zapojte se do několika sportů.
 • Pokud máte rovnátka, růžová a zelená jsou dobré preppy barvy. Fungovat může i světle modrá nebo světle růžová.
 • Ujistěte se, že budete o své zuby pečlivě pečovat.
 • Vyhněte se nošení úplně stejného oblečení každý týden. Zamíchejte je tím, že se naučíte, jak pár outfitů vypadat, jako by šlo o mnoho různých oblečení. Pinterest je dobrým místem k nalezení inspirace pro efekt mix and match pomocí základního pevného šatníku kvalitního oblečení.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Oblečení
 • Obuv
 • Příslušenství
 • Makeup

Populární Problémy

Dva z největších hráčů v historii tenisu se kvalifikují na koncové finále Nitto ATP Finals. .

Marc Lopez nedávno diskutoval o svých zkušenostech se ziskem zlaté medaile na Riu 2016 se svým nejlepším přítelem Rafaelem Nadalem. Lopez také ocenil bojovnost svého krajana, který událost odehrál se zraněním.Analýza losování dvouhry mužů ve hře Barcelona Open, která má začít od pondělí.

Po silném startu 5: 1 u hráče A-10 Duquesne hostí v sobotu VCU v klíčovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Nastavení správného nájemného pro vaši investiční nemovitost zahrnuje více než jen snahu dosáhnout zisku. Nájemníci mají tolik možností, pokud jde o pronájem nemovitostí, takže musíte dát vyniknout svým. To znamená nastavit správné ...