Jak se stát populární Preppy Girl

Popularita je vzácná, ale obdivovaná věc. Chcete být jako populární, preppy dívky, ale je to nestálá věc, kterou chcete dosáhnout. Cesta tam vyžaduje úsilí a dobré pohyby a některé z těchto pohybů jsou vysvětleny zde. Jen si uvědomte, že výsledky se mohou lišit v závislosti na tom, kdo jste, kde jste a jak vnímáte popularitu.

Metoda 1 ze 2: Prezentujte se

 1. Obrázek s názvem Noste bílý blejzr Krok 12

  1 Noste preppy oblečení. Jedna důležitá věc na vzhledu preppy je vzhled. Noste nejnovější styly, ale zkuste přidat svůj vlastní šmrnc. Zde je několik základních návrhů:
  • Košile: Noste kvalitní košile v preppy barvách. Můžete také nosit pestrobarevné košile, ale zkuste je spojit pastelem.
  • Kalhoty: Vlastněte asi dva páry tmavých úzkých džín a riflových šortek (v závislosti na počasí). Mějte alespoň jeden pár khaki a pár vzorovaných kalhot v pruzích, kostkované atd.
  • Boty: Vlastníte pár hnědých jezdeckých bot, Tomů, Uggů, mokasínů, topsiderů, plátěných bot, bytů nebo fuzzy bot - jakákoli z těchto bot bude skvělá. Mějte také jeden pár kvalitních tenisových bot.


 2. Obrázek s názvem Vyberte si večerní šaty podle barvy, krok 20

  2 Příslušenství. Příslušenství je zábavná část a může být velmi stylové. Vyzkoušejte perlové náušnice v uších, které mohou vypadat docela preppy. Vždy mějte s sebou kabelku. Noste hodinky, barevné nebo nápadné - FitBit by v dnešní době nezabloudil. Mějte jiný než šperky perly, jako je kouzelný náramek nebo náhrdelník. Některá preppy kouzla pro kouzelný náramek jsou diadém a tenisová raketa. Pořiďte si cvočky, stříbrný náhrdelník a malé kruhové náušnice.
  • Nezapomeňte na vlasy. Mějte hezké mašle do růžové, zelené a/nebo tmavě modré, pomocí kterých si vlasy sepnete do vysokého culíku nebo copů. Je také skvělé získat luky v barvách vaší školy/týmu.
 3. Obrázek s názvem Přejít z černé na blond za jednu noc, krok 2

  3 Pečujte o vlasy dobře. Šampon a kondicionér každý den a poté vysušte, pokud je to vaše věc. Udělejte si vysoký culík s rozkošnou mašlí do vlasů. Můžete si také dát vlasy do drdolu, dát si je do copů nebo do francouzského copu. Dokonalý účes má dlouhé vrstvy, boční ofiny a je rovný. Při zvláštních příležitostech noste vlasy v kadeřích.
 4. Obrázek s názvem Choose Makeup Step 17

  4 Make -up udržujte velmi světlý. Nějaký čistý lesk je opravdu vše, co potřebujete. Pokud máte špatnou pokožku, použijte přípravky na čištění obličeje. Neklepejte na základ, ale naneste řasenku a začervenejte se. Tenká linie oční linky vypadá elegantně. reklama

Metoda 2 ze 2: Jemné doladění stylu vaší oblíbenosti

 1. Obrázek s názvem Emulate Dylan Schoenfield Krok 9

  1 Mějte důvěru a převezměte moc. Chcete -li být populární dívkou, nemůžete být zahlceni všemi dívkami, které vám kladou otázky. Musíte umět rychle a pohotově odpovědět, jasně a dobře. Vydávejte auru ovládání a vždy znějte jako autorita v daném tématu.
 2. Obrázek s názvem Porozumění gayům, mladistvým, krok 7

  2 Mít preppy osobnost. Buďte elegantní, příjemní a často se usmívejte. Mít temperamentní, pepřovou a odchozí osobnost. Vyhněte se používání slov, která všichni ostatní nadužívají - výborně porozumíte jemnějším slovům v angličtině.
 3. Obrázek s názvem Buďte blízkými přáteli s chlapem, kterého máte rádi, krok 5

  3 Zapojte se a najděte si koníček. Musíte mít alespoň jednu preppy aktivitu. Vybírat můžete z jízdy na koni, póla, tenisu, squashe, atletiky nebo lakrosu. Můžete také dělat balet, jazz, lyriku, step, roztleskávání, basketbal, softball, fotbal nebo volejbal. Dokud děláte jednu preppy aktivitu, můžete dělat jednu neproppy aktivitu.
  • Připojte se k mnoha školním klubům.
  • Kandidujte na prezidenta školy nebo na jiné důstojníky.
 4. Obrázek s názvem Buďte populární na střední škole (pro dívky), krok 29

  4 Postarejte se o své studium. Získejte dobré známky a dobře se rozhodujte. Zkuste získat A nebo alespoň B+ průměr. Studie přicházejí před mimoškolní výuku.
  • Mluvte jazykem. Zvažte, zda ve škole zvládnete francouzštinu a ve svém volném čase se naučíte italsky, německy nebo španělsky. Naučit se jakýkoli jiný jazyk je také dobré. Pomáhá také latina. Vezměte čínštinu a eso.
 5. Obrázek s názvem Pěstujte svou přirozenou barvu vlasů Krok 5

  5 Zůstaňte v dobré kondici. Cvičte denně. Preppy dívky nejsou nikdy nevhodné. Jezte zdravě. Pijte bylinkový čaj a zapijte dostatečným množstvím vody.
 6. Obrázek s názvem Emulate Dylan Schoenfield Krok 16

  6 Užijte si zábavnou místnost, kam si můžete vzít přátele domů. Ozdobte místnost tak, jak byste chtěli, ale zajistěte, aby byla aktuální a moderní, stejně jako skvělé místo k posezení.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když jsem ošklivý a tlustý a všichni ostatní jsou nádherní a hubení? To, jak vypadáš, nemá nic společného s tím, jak dokážeš být preppy! Mnoho dívek, velkých i malých, je preppy. Vynakládat úsilí na svůj vzhled s trochou péče o pleť také pomůže, ale je to všechno o důvěře. Jak již bylo řečeno, ujistěte se, že všechno vaše oblečení sedí správně. Obchody jako Torrid prodávají oblečení určené pro větší postavu.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Buďte sportovní a sportovní. Pokud chcete být populární, zapojte se do několika sportů.
 • Pokud máte rovnátka, růžová a zelená jsou dobré preppy barvy. Fungovat může i světle modrá nebo světle růžová.
 • Ujistěte se, že budete o své zuby pečlivě pečovat.
 • Vyhněte se nošení úplně stejného oblečení každý týden. Zamíchejte je tím, že se naučíte, jak pár outfitů vypadat, jako by šlo o mnoho různých oblečení. Pinterest je dobrým místem k nalezení inspirace pro efekt mix and match pomocí základního pevného šatníku kvalitního oblečení.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Oblečení
 • Obuv
 • Příslušenství
 • Makeup

Populární Problémy

John McEnroe věří, že Novak Djokovic bude na olympijských hrách v Tokiu poražen, a nebude tak schopen dokončit kalendář Golden Slam.Obléci si převlek upíra může být vzrušujícím únikem z vašeho každodenního života. Můžete předstírat, že máte sílu, rozvahu a vytříbenou osobnost, aniž byste se museli starat o negativa, jako upír ...

Jen málo věcí je lepších, než začít den lahodnou dávkou palačinek. Bez ohledu na to, jak je rádi jíte, Bisquick je usnadňuje. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků. Zahřejte pánev nebo pánev na středně vysokou teplotu. Pokud používáte ...Vaše batole se může zdát, že má nekonečnou energii, ale někdy je budete muset vyzvednout a nosit, když jsou unavení nebo na nebezpečném místě. Když je čas přepravovat batole, nezapomeňte je bezpečně vyzvednout, abyste ...Mys lze použít pro módu nebo pro kostýmy. Je to docela přímočarý kus oblečení, který se po staletí používá k přidání tepla, zvýšení postavy nebo zlepšení vzhledu. Od Červené Karkulky až po molo, ...