Jak sledovat Nastia Liukin Cup 2020 online bez kabeluFoto Chris Trotman/Getty Images Nastia Liukin soutěží v americkém poháru 2008 v Madison Square Garden.

Během 11. ročníku Poháru Nastia Liukin v Milwaukee se v pátek večer představí 36 nejlepších juniorských olympijských gymnastek.

Akce začíná ve 20 hodin. ET a bude vysílán živě na olympijském kanálu. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat Nastia Liukin Cup 2020 živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Olympijský kanál je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu a přichází s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Nastia Liukin Cup 2020 na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat událost na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

FuboTV také zahrnuje NBC Sports Network, která bude mít zpožděné pokrytí poháru Nastia Liukin 8. března v 17 hodin. ET.

sada pro tenis

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Olympic Channel je součástí balíčků Max, Xtra a Ultimate a balíček Max je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos Nastia Liukin Cup 2020 na svém počítači na webu AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

bílé dodávkové tenisky

Balíček Max také obsahuje NBC Sports Network, která bude mít zpožděné pokrytí poháru Nastia Liukin 8. března v 17 hodin. ET.

Sling TV

Balíček Sling Blue + Sports Extra od Sling TV obsahuje celkem 59 kanálů, včetně olympijského kanálu. První měsíc to stojí celkem 30 $ (poté 40 $ měsíčně), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s olympijským kanálem, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Pohár Nastia Liukin 2020 sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sling Blue zahrnuje také NBC Sports Network, která bude mít zpožděné pokrytí poháru Nastia Liukin 8. března v 17 hodin. ET.

Hulu s živou televizí

Součástí je olympijský kanál Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

live stream alabama vs georgia

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Nastia Liukin Cup 2020 na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Hulu With Live TV také zahrnuje NBC Sports Network, která bude mít zpožděné pokrytí Nastia Liukin Cup 8. března v 17 hodin. ET.


Náhled poháru Nastia Liukin 2020

V pátek se na Fiserv fóru ve Milwaukee ve Wisconsinu koná 11. ročník poháru Nastia Liukin Cup, na kterém se představí 36 špičkových amerických juniorských olympijských gymnastek.

Zlatá medailistka z olympijských her 2008 Nastia Liukinová a USA Gymnastika se v roce 2009 spojily a vytvořily Pohár Nastia Liukin, který uspořádal své první vydání v roce 2010 ve Worcesteru ve státě Massachusetts.

Liukin vyrovnal americký rekord v gymnastice u většiny medailí získaných na jedné olympijské hře na olympijských hrách v Pekingu 2008 s pěti. Během své slavné kariéry si také odnesla devět medailí z mistrovství světa.

Série Nastia Liukin, která představovala sérii 18 nejlepších pozvánek na gymnastiku v zemi, se konala za účelem určení kvalifikace o pohár Nastia Liukin. Do páteční soutěže v Milwaukee postoupilo 18 mladších a 18 starších gymnastek.

Seniorní gymnastky musí být 16 let nebo starší, zatímco juniorské gymnastky musí být 15 nebo mladší. Datum určení věku je 31. prosince 2020.

Klikněte tady pro úplný seznam kvalifikátorů.

Gymnastky, které se kvalifikovaly na pohár dostane šanci setkat se s Nastií Liukinovou spolu s možností zúčastnit se a být uznán na sobotní akci Amerického poháru, na které se představí nejlepší světové gymnastky v akci. Spolu s těmito příležitostmi dostanou gymnastky také trikot Nastia Liukin a rozcvičku od GK Elite.

páskování na tenisový loket

Vítězi poháru Nastia Liukin Cup, který se konal v Greensboro v Severní Karolíně v roce 2019, se stali Makarri Doggette (Senior All-Around Champion) a Gabrielle Gladieux (Junior All-Around Champion).

Podle Web Nastia Liukin Cup , veškerý výtěžek z akce jde na fond Nastia Liukin, charitativní fond v rámci Národní nadace pro gymnastiku.

Pohár Nastia Liukin se koná noc před prestižním americkým pohárem, který bude mít letos ještě větší význam.

Americký pohár bude poprvé součástí kvalifikačního procesu na olympiádu, která probíhá letos v červenci v Tokiu. Americký pohár je součástí série čtyř světových pohárů Mezinárodní gymnastické federace. Na konci série získají tři nejlepší země v hodnocení mužů a žen jedno další místo v kvótě pro olympijské hry 2020.

Americký pohár zahrnuje některé z nejlepších světových gymnastek pro muže a ženy. V poli stojí dvojnásobný olympionik Sam Mikulak a dvojnásobný mistr světa Morgan Hurd. Pokrytí začne v sobotu ve 12:30. ET na NBC a bude pokračovat později odpoledne v 17 hodin. ET na NBCSN.


Populární Problémy

Felix Auger-Aliassime je po svém působivém výkonu v Granby Challengeru oslavován jako tenisový fenomén.

Video: Angelique Kerberové se podařilo zlomit rukojeť rakety!

S vůlí dodržovat tréninkový režim a potenciálním posunem ve vašem dietním chování se můžete posunout ke svému cíli získat štíhlé paže. Mějte však na paměti, že nemůžete zhubnout z jedné konkrétní části těla ....

Jak použít pěnový váleček na nohy. Pokud vás cvičení bolí, použití pěnového válečku na nohách vám pomůže masírovat je a uvolnit svaly. Válcování pěny, neboli self-myofascial release, je proces samomasírování ...

Zde je návod, jak můžete sledovat sérii 10 „Married at First Sight“ online, bez kabelu. Epizoda 4 s názvem „One Night Manželka“ se bude vysílat ve 20 hodin. EST. na celý život.

„Hip Hop Uncovered“ nový šestidílný dokumentární seriál, který má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.