Jak dělat hinduistické kliky

Hinduistický push-up, také známý jako pes nebo pes směřující dolů, je komplexní tah složený z několika částí. Zapojuje celé vaše tělo a je to docela intenzivní verze kliky. Podobně jako u běžného shybu, i hinduistický push-up posiluje vaše tricepsy, prsní svaly a deltoidy, ale s tím dalším posílením hamstringů, břicha, zádových svalů a hýždí. Zvládněte hinduistickou kliku tím, že se naučíte, jak dělat každou část samostatně. Jakmile zvládnete každou část, budete moci plynule procházet pohyby.Část 1 ze 3: Umístěte se do výchozí pozice

 1. 1 Protáhněte se před provedením hinduistického kliku. Abyste předešli zranění, měli byste se před tímto cvičením protáhnout. Protahování uvolní vaše svaly a umožní vám provádět toto cvičení plynuleji.
  • Začněte protahovat vstáváním s chodidly roztaženými od sebe po ramena. Poté se ohněte, abyste se dotkli prstů na každé noze, a držte 10 sekund.
  • Případně se můžete protáhnout vsedě. Posaďte se na zem s roztaženýma nohama, podobně jako do polohy V. Sáhněte po prstech na levé noze, pravé noze a poté sahejte co nejdále doprostřed a vydržte 10 sekund.
 2. 2 Dostaňte se do výchozí polohy push-up. Chcete-li zahájit hinduistickou kliku, přejděte do normální výchozí polohy. Kolena pokrčená a dotýkající se země položte ruce na zem přímo pod ramena (paže by měly být rovné). Poté pomalu sundejte kolena z podlahy a prsty zabořte do země, abyste stabilizovali spodní polovinu těla. Měli byste být ve vysoké pozici prkna.
  • Pro začátečníky položte ruce a nohy trochu dále než na šířku ramen.
  • Pokročilejší účastníci mohou držet ruce a nohy blíže u sebe pro intenzivnější trénink.
 3. 3 Zvedněte záda do vzduchu. Jakmile jste v počáteční poloze push-up, začněte zvedat záda do vzduchu. Když zvedáte záda do vzduchu, držte ruce, nohy a záda rovně. V tomto okamžiku by se vaše oči měly dívat na vaše nohy. V této poloze budete vypadat jako vzhůru nohama V.
  • Tato poloha V je v podstatě počáteční polohou a do této polohy se vrátíte poté, co dokončíte každou kliku.
  reklama

Část 2 ze 3: Začátek push-up

 1. 1 Zhluboka se nadechněte. Než začnete s dalšími pohyby kliky, nezapomeňte se zhluboka nadechnout nosem.
 2. 2 Pokrčte lokty a sklopte hrudník. Při nádechu začněte ohýbat lokty směrem ven a snižte hrudník na zem. Zadní strana by měla být více rovně k zemi, ale v tomto místě stále směřovat mírně nahoru. Budete mít pocit, jako byste byli ve flexi v poloze push-up s hřbetem mírně směřujícím nahoru.
 3. 3 Prohněte dolní a horní část zad. Když se vaše hruď dostane níž k zemi, nabíracím pohybem zvedněte hlavu nahoru a prohněte spodní a horní část zad. Při tomto pohybu vydechněte ústy. V tomto okamžiku jste v podstatě na „spodní straně“ kliky. reklama

Část 3 ze 3: Ukončení push-upu

 1. 1 Narovnejte ruce a vzhlédněte. Poté, co naberete hlavu kruhovým pohybem nahoru a vyklenutím zad, narovnejte paže, zvedněte trup a podívejte se nahoru. Vaše boky by měly směřovat dolů k podlaze, ale nedotýkat se podlahy.
  • V tomto bodě jste již téměř dokončili hinduistickou kliku, ale stále se musíte vrátit do výchozí pozice.
 2. 2 Vraťte se do výchozí polohy. Chcete -li se vrátit do výchozí polohy, sklopte trup a zvedněte boky, abyste se vrátili do polohy V; použijte své abs a gluteus maximus, tj. svaly zadku, abyste zvedli záda do vzduchu. Když tlačíte zpět do výchozí polohy, zhluboka se nadechněte nosem a vydechněte ústy, dokud se nedostanete do polohy V.
  • Chcete -li se vrátit do výchozí polohy, nemusíte se vracet zpět zametacím a vyklenutým pohybem. Jednoduše zatlačte zpět do výchozí polohy.
 3. 3 Opakovat. Pokud jste začátečník, doporučuje se udělat tolik kliků nebo opakování, kolik jste schopni, například 3 nebo 5 opakování je v pořádku. Pokud si během cvičení potřebujete odpočinout, udělejte si pauzu ve výchozí poloze V. Jakmile se zlepšíte, můžete přidávat další sady a opakování. Můžete například udělat 2 sady po 3 opakováních nebo kliky. Pokud jste pokročilejší, můžete udělat více sad s více opakováními. Například 3 sady s 8 až 10 kliky nebo opakováním.
  • Tyto kliky by měly být prováděny plynule v širokém pohybu bez zpoždění mezi každou částí.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jsem muslim a nechci žádné kliky vynalezené křesťany nebo hinduisty, kteří jsou všichni nevěřící. Můžete popsat islámské push-up metody? Sám jsem muslim a chci, abyste věděli, že neexistují věci jako islámské, hinduistické nebo křesťanské kliky. Tyto kliky lze také nazvat „kliky na těsnění“ nebo „dandy“. Nebyli vynalezeni hinduisty - to je jen jméno, které dostali. Můžete to udělat, v islámském pohledu s nimi není nic špatného.
 • Otázka Co mám dělat, abych při tom zastavil bolest v ramenou? Dejte to na led, chvíli relaxujte a poraďte se s místním lékařem. Vědí, co je nejlepší, ne vždy důvěřujte internetu.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Při klecích nezapomeňte správně dýchat.
 • Nezapomeňte odpočívat ve výchozí poloze V.
 • Tyto kliky jsou intenzivní, takže nezapomeňte pít vodu.

reklama

Varování

 • Některé běžné chyby jsou nechat kolena a boky dotýkat se země a jít rovně nahoru a dolů a ne v obloukovitém pohybu.
reklama

Populární Problémy

V průběhu času se jehla na vašem přehrávači opotřebuje, což může narušit věrnost zvuku. Můžete si také všimnout, že vaše záznamy přeskakují více než obvykle, když je použit stylus, což je držák, ke kterému je připojena jehla ...

Svítidlo: Ugo Humbert vs Tallon GriekspoorDivadelní byty nebo kulisové byty jsou umístěny vzadu a po stranách jeviště a malovány, aby poskytly zázemí pro představení. Byty se dodávají ve dvou stylech. Broadwayský byt je vyroben natažením plátna přes rám, aby se vytvořil ...

V roce 2012 vstoupila 16letá Donna Vekic do svého vůbec prvního hlavního losování WTA-a nakonec se dostala do finále.

Jak nastavit konkrétní zemi v prohlížeči Tor. Tento wikiHow vás naučí, jak přidat vlastní vstupní zemi a výstupní zemi pro desktopový prohlížeč Tor. Pokud tak učiníte, Tor vyzve k použití konkrétních serverů v jiných zemích, což vám umožní ...Jak přimět 13letého chlapce, aby tě políbil. Pokus o to, aby vás někdo políbil, je děsivý a vzrušující zážitek. Pokud jste zamilovaní do 13letého chlapce, použijte tyto tipy, aby vás políbil. Připravte si svůj vzhled. V následujících situacích...