Jak se dívat na předsezónní hru Vikings vs Saints online bez kabelu

Sledujte Vikings vs Saints online

Getty

Vikingové, kteří se vydali na rok, který jim chyběl v play off, přestože přistáli s velkým zadavatelem v Kirk Cousins, se snaží napravit loď směřující do druhého roku experimentu Cousins. The Saints are coming off a year that saw them go 13-3 and were a miss pass interference call away from the Super Bowl vzhled. V pátek se setkají v přípravném zápase 1. týdne.

Výkop je ve 20 hodin ET. Zde je přehled toho, jak sledovat Vikings vs Saints online bez kabelu, přičemž možnosti přímého přenosu závisí na tom, kde bydlíte:

Pokud je hra na vašem trhu

Nejprve budete chtít vědět, na jakém kanálu je hra. Je to na Liška v Minneapolis a Fox v New Orleans , a bude na ABC, NBC, CBS, Fox, CW nebo MyTV v jiných městech.

Pokud pak nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos jednoho, některých nebo všech těchto kanálů (na vybraných trzích) na počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých přenosů -Služby streamování televize:

Fanoušci v Minneapolis, New Orleans a dalších vybraných trzích: FuboTV

online seriál rick and morty 4, epizoda 5

Fox, CBS, NBC a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Vikings vs Saints na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Fanoušci v Minneapolis, New Orleans a dalších vybraných trzích: PlayStation Vue

tenisky brusle

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox, NBC, CBS, ABC a MyTV (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Vikings vs Saints na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Fanoušci Baton Rouge, Shreveport a dalších vybraných trhů: Amazon Prime

Pokud je hra na CBS ve vaší oblasti (jako je to v Baton Rouge, Shreveport, Cedar Rapids, Des Moines a Mobile) a nepotřebujete žádné další kanály, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

vše, co potřebujete vědět o tenisu

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Vikings vs Saints na svém počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.


Pokud je hra mimo váš trh

Každou předsezónní hru NFL mimo trh můžete sledovat online prostřednictvím NFL Game Pass , který za sezónu stojí 99,99 $ (nebo můžete zaplatit čtyři splátky po 29,99 $).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi NFL Game Pass právě zde , a pokud je hra mimo váš trh, můžete Vikings vs Saints sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postseonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos hry Vikings vs Saints a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .

učení se tenisovému podání

Náhled Vikingové vs Saints

Vikingům dochází většinou stejná ofenzivní jednotka jako v minulé sezóně, přičemž na linii došlo k největšímu přepracování. Stále představujeme dynamické přijímací duo Adam Thielen a Stefon Diggs, neočekávejte, že se v této sezóně hodně změní na ofenzivní straně fotbalu, protože Vikingové se snaží pokračovat v útoku, který je přivedl na hranici Super Vzhled mísy. To znamená, že běh zpět Dalvin Cook hledá odpočinkovou sezónu poté, co bojuje zpět se zraněním, aby zveřejnil slibnou kampaň pro rok 2018, a ukázal potenciál být impaktním hráčem jak v běhové hře, tak i jako lapač pasáží ze zákulisí.

Obrana Vikingů má stále Anthony Barra jako kotvu obrany, která zůstává většinou neporušená. Zatímco Sheldon Richardson již nedrží střed obranné linie, Vikingové přivedli Shamara Stephena, aby pomohl zaplnit prázdnotu, která zbyla na vnitřku linie. V důsledku toho očekávejte, že obrana Vikingů uvede čísla v souladu s tím, co zveřejnila jednotka z minulé sezóny.

Mezitím Svatí vyklusali tým, který vypadá neuvěřitelně podobně jako jejich 13-3 juggernaut z minulé sezóny. Zatímco přestupek chybí Mark Ingram, Alvin Kamara vypadá více než připraven nést zvýšené zatížení. Elitní přijímací zbraň Michael Thomas je zpět na novou smlouvu a znovu se ujímá své role vedoucího přijímače Drew Brees. Nový přírůstek Jared Cook vypadá, že se také prosadí v projíždějícím útoku a nabídne Svatých projíždějící zbraň z těsné koncové polohy, kterou několik let neměli.

Defenzivně také Svatí dojdou docela podobná jednotka. S několika novými hloubkovými kusy, které vyplňovaly prvních sedm, se Svatí nijak dramaticky nezlepšili ani se drasticky nezhoršili. Místo toho hledejte Svaté, aby předložili další ligovou průměrnou obranu schopnou vytvářet obraty a udržovat je ve hrách. Jedním zajímavým přírůstkem je bývalý výběr draftu v prvním kole Eli Apple, který doufá, že Saints může pomoci posílit sekundáře. Apple je stále extrémně mladý a má obrovský vzestup, přesto se však několik let rozchází ve velmi špatných obranných jednotkách Giants.


Populární Problémy

Rekurzivní úklona měří, jak těžké je strhnout zpět strunu. Bohužel mnoho lidí má ega o tahové váze, což znamená, že si na začátku vybírají příliš vysokou tahovou hmotnost. To je na újmu vaší schopnosti střílet ...

Zde je návod, jak můžete sledovat speciální sérii „90 Day Fiancé: Happily Ever After“ 5 Tell All online, bez kabelu. Část 1 se vysílá dnes večer ve 20 hodin. ET.

Jak zacházet s patlofemorální bolestí. Patellofemorální bolest je bolest, kterou můžete mít kolem nebo za kolenním kloubem (čéška). Tato bolest se někdy nazývá „koleno běžce“, jak je běžné u sportovců. Patellofemorální bolest se může zhoršit, když ...

Jak si hrát s prasátkem. Téměř každý ví, jak si hrát se štěnětem nebo kotětem, ale věděli byste, jak si hrát s prasátkem, kdybyste měli možnost? Jako většina mladých savců jsou selata v mládí hravá. Můžete hrát s ...

Redaktor Sports Illustrated Swimsuit M.J. Day vyšel na podporu Naomi Osaka v důsledku japonské online plivance s americkou novinářkou a televizní moderátorkou Megyn Kelly.

Jak napsat odhad. Pokud pracujete jako nezávislý pracovník nebo nezávislý dodavatel, vědět, jak správně napsat odhad, je zásadní pro získání stálého proudu zákazníků. Nejprve musíte důkladně vyhodnotit práci, kterou po vás chtějí ...