5 nejlepších hráčů z turnaje WTA Tour 2017

Venus WilliamsováTurnaj WTA 2017 byl plný překvapení, protože jsme viděli, jak se objevuje řada neohlášených hráčů, na rozdíl od turné ATP, kterému dominovali veteráni Roger Federer a Rafael Nadal. Neznámí hráči jako Jelena Ostapenko a Sloane Stephens se stali známými po svých prvních grandslamových titulech. Čestné uznání patří současné světové jedničce Simoně Halepové, která během roku získala jeden titul ve dvouhře - Madrid Open.

Zde je pohled na 5 nejlepších hráčů WTA sezóny 2017:
#5 Venus Williamsová

Zkušená tenistka z USA všem ukázala, že i ve svých 37 letech je schopná porazit mladé zbraně a způsobit rozrušení. Venuše v roce 2017 měla druhý nejlepší poměr výher a ztrát na grandslamech, 20: 4, což je pouze za Garbine Muguruza.

Přestože Venuše v roce 2017 nezískala ani jeden titul, její jméno si v tomto seznamu zaslouží zmínku. Williamsová se probojovala do finále Australian Open a Wimbledonského mistrovství, jediná hráčka, která se v roce 2017 probojovala do 2 grandslamových finále. Ukončila rok na výslní, dostala se do semifinále US Open a finále finále WTA, které končí rok.

Populární Problémy

Super Bowl LV s Mahomesem a náčelníky vs Brady a Bucs je konečně tady. Zde je návod, jak můžete hru sledovat na konzole Xbox One nebo Xbox Series X/S.Po bouřlivém začátku své doby jako světové jedničky byla Naomi Osaka posílena příchodem Jermaine Jenkinsové.

Jen málo věcí překonává relaxaci ve stínu a chladném jarním večeru na verandě. Houpačka, kterou jste si sami vyrobili. Pro ty, kteří mají nějaké základní elektrické nástroje a dovednosti, aby je mohli používat, je to zábavný projekt, který vypadá ...

Box je klíčovou součástí basketbalu, protože brání vašemu soupeři v doskakování. Boxování v basketbalu je technika, kterou hráč používá k tomu, aby se po chybě střely co nejlépe odrazil. Je to tak ...Zion dělá svůj dlouho očekávaný debut v NBA, když Pelikáni dnes večer pořádají Spurs. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.