Jak vyrobit kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru

Tento článek vám vysvětlí, jak vyrobit kouřovou bombu. Toto je zdaleka nejlepší recept a dokonce i začátečníci budou vařit kouřové bomby v žádném okamžikuKroky

 1. Obrázek s názvem Vytvořte kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru Krok 1

  1 Změřte 60 gramů dusičnanu draselného a 40 gramů (1,4 oz) cukru. Pokud nemáte žádné váhy, nebojte se, poměr je 3 díly dusičnanu draselného na 2 díly cukru, takže můžete použít lžíci nebo malé lžičky nacházející se v mléce pro kojence (např. Kráva a brána) , Optamil).
 2. Obrázek s názvem Vytvořte kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru Krok 2

  2 Získejte pánev, nejlépe nepřilnavou, a vložte do ní dusičnan draselný a cukr. Zapněte teplo tak nízko, jak to půjde. Tím se zabrání nechtěným nehodám.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru Krok 3

  3 Směs promíchejte. Míchejte nepřetržitě, ale ne prudce, aby nedošlo k připálení materiálu. Asi po 10 minutách si všimnete, že prášek začíná téct trochu jako voda. K tomu dochází, protože cukr karamelizuje.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru Krok 4

  4 Počkejte, až cukr zkaramelizuje. Po několika minutách se začnou objevovat hnědé hrudky. Po dalších několika minutách celá směs zhnědne a bude celá mokrá, trochu jako arašídové máslo.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru Krok 5

  5 Sundejte pánev ze sporáku a nalijte směs na fólii nebo na lepenkovou trubici. Je opravdu důležité, abyste si ho sundali, když vypadá jako arašídové máslo, jinak z něj bude čokoláda a nakonec začne hořet.
  • Chcete -li vyrobit trubku pro kouřovou bombu, stačí si pořídit tubu od toaletního papíru a spodní část přelepit elektrickou páskou nebo lepicí páskou.
  • Vyčistěte si pánev. Dobrou věcí by bylo pořídit si zapalovač a zapálit všechny zbývající kousky, abyste se ujistili, že dávka bude fungovat.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru Krok 6

  6 Jakmile je trubice plná, vložte pojistku. Pokud nemáte pojistku, není problém, směs je hořlavá, takže ji můžete přímo zapálit.
 7. Obrázek s názvem Vytvořte kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru Krok 7

  7 Celou věc překryjte elektrickou páskou nebo lepicí páskou a ponechte malý otvor, kde vyčnívá pojistka
 8. Obrázek s názvem Vytvořte kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru, krok 8

  8 Vyvrtejte malé otvory poblíž dna, asi 2–4. Tento krok je volitelný. To umožní úniku veškerého tlaku, který by se mohl vytvořit.
 9. Obrázek s názvem Vytvořte kouřovou bombu z dusičnanu draselného a cukru, krok 9

  9 Jděte ven a užívejte si! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je v pořádku dýchat kouř? Ne ve velkém množství. Kouř je podobný kouři vycházejícímu z hořícího dřeva, což znamená, že může dráždit plíce a oči.
 • Otázka Mohu pánev znovu použít pro normální věci? Ano. Protože je směs na vodní bázi, můžete ji jednoduše rozpustit v horké vodě a hned vyjde.
 • Otázka Co mohu použít místo dusičnanu draselného, ​​pokud žádné nemám? Dusičnan draselný snadno najdete v každém obchodě se zahradnictvím nebo domácími potřebami. Používá se jako odstraňovač pahýlů. Existuje několik značek, takže se podívejte po těch s více než 90% dusičnanu draselného (KNO3).

Populární Problémy

Nathan Chen a Alysa Liu titulují mistrovství USA v krasobruslení v roce 2021. Zde je návod, jak sledovat živý přenos soutěže online bez kabelu.Dveře za vámi zavřou, jen abyste si uvědomili, že jsou zamčené. Je to hrozná situace. V závislosti na denní době mohou být vaše možnosti omezené a zámečníci mohou být nákladní. Ale když jste mimo, nejste bezmocní ...

3. sezóna seriálu „Growing Up Hip Hop: Atlanta“ má premiéru dnes v noci 13. června v 9/8c na WE tv.VIDEO: Roger Federer vs. Andy Murray semifináleO milostném příběhu Sanie Mirzy