Pět věcí, které jste o Mischovi Zverevovi nevěděli

Mischa Zverev napsal ve čtvrtém kole jeden z rozruchů Australian Open tím, že ohromil světovou jedničku Andyho Murraye.Včera jsme byli svědky dvou největších rozruchů na Australian Open, protože světová jednička, Andy Murray a Angelique Kerber, vypadli z Australian Open ve čtvrtém kole. Zatímco Murray prohrál s Mischou Zverevem ve čtyřech setech, Kerber se pro Coco Vandeweghe jako 36 nevyrovnalthzařazená Američanka ji porazila ve dvou setech.

Nicméně Zverevův triumf nad Murrayem byl jedním z rozrušení v soutěži, když to pouze Denis Istomin vyhrál nad Novakem Djokovičem ve druhém kole. Zverevovo slavné vítězství z něj udělalo senzaci na všech sociálních médiích a očekává se, že po skončení turnaje jeho umístění stoupne minimálně o 16 míst.Zbývá jen několik hodin, než se Němec utká s Rogerem Federerem ve čtvrtfinále, pojďme se podívat na pět věcí, které jste o devětadvacetiletém mladíkovi nevěděli.


#5 Má rekord 3: 1 proti bývalému světovému č. 1 Juanovi Carlosovi Ferrerovi

Zverev má bilanci 3: 1 proti bývalému světovému č. 1 Juanovi Carlosovi Ferrerovi

Zverevova šoková výhra nad Murrayem byla jeho první proti Skotovi ve čtyřech setkáních a jeho vůbec první výhra nad současnou světovou jedničkou 1. Během své kariéry porazil několik nejlepších 10 hráčů, ale jeden jeho rekord v zápase, který stojí za to. to je proti 2003 French Open šampion a bývalý světová jednička 1 Juan Carlos Ferrero.I když byl Španěl daleko za vrcholem, když ho Zverev porazil, jeho hodnocení bylo mnohem lepší ve srovnání s Německem ve dvou ze tří případů.

Poprvé se oba tito hráči setkali na dnes již zaniklém PTT Thailand Open v Bangkoku v roce 2006, kdy byl Ferrero zařazen na 18. místotha Zverev byl zařazen na 196th. Zverev zajistil zápas ve třech setech a pokračoval ve svém prvním čtvrtfinále ATP.

Jejich druhé setkání bylo ve druhém kole Wimbledonského mistrovství 2008, když byl Ferrero zařazen na 21. místoSvatýa Zverev 92nd. Němec vyhrál první dva sety 6: 4, než Španěl během třetího setu odešel kvůli zranění podkolenní šlachy.Jejich třetí setkání proběhlo v posledním kvalifikačním kole Rome Masters, když byl Ferrero zařazen na 104tha Zverev 54th. Zverev se vrátil ze setu, aby odehrál zápas ve třech setech a kvalifikoval se do hlavního tahu. Toto byl jediný případ, kdy byl Španěl zařazen níže než Zverev. Ferrero však vyhrálo své závěrečné střetnutí ve druhém kole Barcelona Open 2011 ve dvou setech.

Populární Problémy

Nick Kyrgios ve Wimbledonu překonává drsného českého veterána Radka Štěpánka

Šerm je bojový sport, ve kterém se dva konkurenti pokoušejí zasáhnout jeden druhého na cíl, aniž by byli sami zasaženi. Je to náročný sport, který vyžaduje, aby hráči byli velmi obratní, rychlí a fit. Protože však oplocení je ...

Zkoušení sportovního týmu na střední škole se může na první pohled zdát zastrašující, ale nebojte se - zvládnete to! Stačí odhodlání. Pracujte na tom, abyste získali dostatek praxe a vylepšili svůj jídelníček, než půjdete na zkoušky. Před odchodem...

Váš průvodce streamováním 'High School Musical' online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Andy Murray se v pondělí utká s Alexandrem Zverevem v 32. kole na Western & Southern Open. Murray vypadal v otvíráku v dobré formě, zatímco Zverev se poprvé od obnovení turné postavil na dvůr.