Pět věcí, které jste o Mischovi Zverevovi nevěděli

MELBOURNE, AUSTRÁLIE - 22. ledna: Andy Murray z Velké Británie blahopřeje Míši Zverevové z Německa po zápase ve čtvrtém kole sedmého dne turnaje Australian Open 2017 v Melbourne Parku 22. ledna 2017 v australském Melbourne. (Foto: Clive Brunskill/Getty Images)

Mischa Zverev napsal ve čtvrtém kole jeden z rozruchů Australian Open tím, že ohromil světovou jedničku Andyho Murraye.

Včera jsme byli svědky dvou největších rozruchů na Australian Open, protože světová jednička, Andy Murray a Angelique Kerber, vypadli z Australian Open ve čtvrtém kole. Zatímco Murray prohrál s Mischou Zverevem ve čtyřech setech, Kerber se pro Coco Vandeweghe jako 36 nevyrovnalthzařazená Američanka ji porazila ve dvou setech.

Nicméně Zverevův triumf nad Murrayem byl jedním z rozrušení v soutěži, když to pouze Denis Istomin vyhrál nad Novakem Djokovičem ve druhém kole. Zverevovo slavné vítězství z něj udělalo senzaci na všech sociálních médiích a očekává se, že po skončení turnaje jeho umístění stoupne minimálně o 16 míst.

Zbývá jen několik hodin, než se Němec utká s Rogerem Federerem ve čtvrtfinále, pojďme se podívat na pět věcí, které jste o devětadvacetiletém mladíkovi nevěděli.


#5 Má rekord 3: 1 proti bývalému světovému č. 1 Juanovi Carlosovi FerreroviZverev má bilanci 3: 1 proti bývalému světovému č. 1 Juanovi Carlosovi Ferrerovi

Zverevova šoková výhra nad Murrayem byla jeho první proti Skotovi ve čtyřech setkáních a jeho vůbec první výhra nad současnou světovou jedničkou 1. Během své kariéry porazil několik nejlepších 10 hráčů, ale jeden jeho rekord v zápase, který stojí za to. to je proti 2003 French Open šampion a bývalý světová jednička 1 Juan Carlos Ferrero.

I když byl Španěl daleko za vrcholem, když ho Zverev porazil, jeho hodnocení bylo mnohem lepší ve srovnání s Německem ve dvou ze tří případů.

Poprvé se oba tito hráči setkali na dnes již zaniklém PTT Thailand Open v Bangkoku v roce 2006, kdy byl Ferrero zařazen na 18. místotha Zverev byl zařazen na 196th. Zverev zajistil zápas ve třech setech a pokračoval ve svém prvním čtvrtfinále ATP.

Jejich druhé setkání bylo ve druhém kole Wimbledonského mistrovství 2008, když byl Ferrero zařazen na 21. místoSvatýa Zverev 92nd. Němec vyhrál první dva sety 6: 4, než Španěl během třetího setu odešel kvůli zranění podkolenní šlachy.

Jejich třetí setkání proběhlo v posledním kvalifikačním kole Rome Masters, když byl Ferrero zařazen na 104tha Zverev 54th. Zverev se vrátil ze setu, aby odehrál zápas ve třech setech a kvalifikoval se do hlavního tahu. Toto byl jediný případ, kdy byl Španěl zařazen níže než Zverev. Ferrero však vyhrálo své závěrečné střetnutí ve druhém kole Barcelona Open 2011 ve dvou setech.

Populární Problémy

Popadnutí kola je skvělý způsob, jak zapůsobit na přátele nebo vypadat skvěle na kole nebo na motorce. Ačkoli je to jeden z nejjednodušších triků, jak se ho naučit, pokud nemáte správnou rovnováhu, může být obtížné ho zvládnout. Zrychlením ...

Jak nasadit držák. Příchytka je zařízení vyrobené na zakázku, které má po odstranění rovnátek „udržet“ nebo udržet polohu zubů. Správné vložení do úst způsobí, že vaše rovnátka zůstanou a zůstanou ...

USA Jack Sock nastoupí proti Uruguayi Pablovi Cuevasovi v úvodním střetnutí na US Open 2020. Bude se také opakovat loňské úvodní kolo, které Cuevas vyhrál ve dvou setech.

O první várce semifinalistů se rozhodne ve čtvrtek na finále WTA 2015 v Singapuru, z nichž Sharapova a Halep s největší pravděpodobností postoupí.

Přišel můj čas, cítí se ruské tenistky Kirilenko

Jak udělat jahodový banánový koktejl. Jahody a banány jsou klasickou kombinací. Proč je místo v mléčném koktejlu, jehož základem je zmrzlina, nezkusit místo toho v smoothie? Vyrobte si z jogurtu nebo mléka a ledu, ...