Australian Open 2017: Mischa Zverev posílá světové jedničce Andy Murrayovi balení

Andy Murray

Agonizující porážka pro Andyho Murraye

Svět č. 50 Mischa Zverev způsobil obrovské rozrušení a srazil Andyho Murraye, 7-5 5-7 6-2 6-4 , ve 4. kole Australian Open. Mischa je starší bratr 19letého Saschy Zvereva, který včera natáhl Rafaela Nadala na pět setů.

jak se píše tenis?

Protichůdné styly tenisu vystavovaly zápas lahůdkou na sledování. Protiúder Murraye od základní čáry perfektně splynul s Mischovou hrou na volej při podání.

Zatímco pro Andyho bylo na začátku zápasu obtížné vypořádat se se Zverevovými výpady do sítě, ke konci druhého setu rychle získal míru své hry a zdálo se, že má zápas pod kontrolou. Mischa však nebyl tím, kdo by odešel, protože držel krok se světovou jedničkou a odpovídal mu střelou za střelou.


1. sada - Zverev ukazuje charakter

Zverev prokázal neuvěřitelnou bojovnost, když se vrátil z toho, že byl dvakrát pokažen v této sadě, jednou za stavu 3: 1 a další za stavu 5: 3, když Murray podával na set.

Ve skutečnosti zlomil Murraye ohromujícím třikrát v jedné sadě, což je výkon, kterého se nepodaří dosáhnout mnoha hráčům na turné.

Poté, co v první hře pohodlně držel podání, měl Murray okamžitě bod zlomu na podání Mischy, nedokázal proměnit. Murray však využil své příležitosti v další Mischově hře o servis a rychle se zvýšil na 3: 1.

Nicméně poté, co byl v další hře na Murrayově podání 40: 0, Němec vyrobil jeden ze svých nejlepších tenisů v zápase, aby Murrayho okamžitě zlomil a dostal zápas zpět na podání. Poté, co držel podání, měl Zverev dvě příležitosti jít do brejku, ale Murray je oba zachránil nějakou spojkovou porcí.

Murray zlomil Zvereva hned v další hře a zvýšil na 5: 3, ale Mischa spěchal neuvěřitelně dobře, aby zlomil Murraye a poté se držel pro skóre 5-5. Znovu zlomil Murrayho za 5-5 a pak ukázal nervy z oceli, aby sloužil sadě k lásce.

způsob odpalování míče v tenise

2. sada - Murray to zvyšuje

Druhá sada navazovala na svižnou povahu 1. sady, s velkými přestávkami. Na řadě byl Murray, aby znovu prolomil a rychle se dostal do vedení 3: 0.

Mladý Němec však znovu ukázal, že není jedním z těch, kteří by se postavili proti světové jedničce, ale hrál se srdcem, aby zlomil Murrayho a stáhl skóre zpět na 3-2.

Ale s mentálním odhodláním, o kterém je Murray známý, okamžitě znovu zlomil Zvereva a přeměnil svůj druhý bod zlomu. Ale Zverev ještě nebyl hotov. Vyrazil základní shromáždění proti Murrayovi, smíchané s příchodem na síť, aby znovu prolomil Murrayovo podání.

Při podání 4-5 a 0-40 dolů Zverev ušetřil tři setpointy pomocí chytré porce, aby to srovnal na 5-5.

Murray však ukázal, proč je v následujících dvou hrách světovou jedničkou. Poté, co držel podání k lásce, hrál jednu z nejlepších návratových her, které kdy bylo možné hrát, aby prolomila Mischovu službu lásce, aby snesla druhý set 7-5.


3. sada - Lekce přesnosti od Zvereva

Mischa Zverev

Mischa Zverev zpívala

jaká velikost tenisové rakety pro 6 let

Zverev byl tím, kdo v této sadě vyvolával střely. Teenager udělal pouze jednu nevynucenou chybu v rozehrávce světové jedničky 6: 2.

Murray vlastně zkoušel všechno, co mohl. Murray si všiml, že Zverev má potíže s návratem pomalejších podání, zpomalil svoji první rychlost podání v této sadě. Obvykle je posílá rychlostí asi 200 km / h, ale snížil to na zhruba 170 značek, aby způsobil Mischovi potíže. Zdálo se však, že Zverev má všechny odpovědi.

Ve skutečnosti to vypadalo, že to funguje docela dobře, až do stavu 2-2, kdy Mischa přinesl 3 brejkboly při podání Murraye. A pak jednoduše zahráli jeden z nejúžasnějších bodů zápasu, aby vyvolali přestávku. Návrat hluboko, příchod do sítě a odpálení dvou salv při plném natažení, aby se přestávka zvýšila na 3-2.

Hned v další hře Murray zasáhl řadu lobs a kolemjdoucích vítězů, aby přinesl bod zlomu, ale Mischa to zachránil. A poté poslal dolů dvě velká podání, včetně esa, které právě chytilo lajnu, aby udržel podání na 4-2.

Zverev si pro sebe připsal další dva brejkboly poté, co vytáhl chyby z forhendu Murraye a při druhé příležitosti proměnil poté, co se Murray pokusil podat volej jako Mischa, nedokázal voleť míč, který mu směřoval do tváře.

jak dlouhá je tenisová raketa

Murray neměl žádné odpovědi na volební podání Mischy v této hře a Mischa rychle držel set 6-2.


4. sada - Zverev uzavírá dohodu

Od 40 do 15 prohrál Murray hned v první hře svou servisní hru, s laskavým svolením špičkového tenisu od Mischy Zvereva. Při dvojce Mischa nejprve vytvořil neskutečného forhendového přihrávajícího vítěze, aby přinesl bod zlomu. A pak kopal v rally s Andy Murrayem, aby vytáhl chybu z Britů, aby si zajistil vedení 1: 0.

Poté zachoval klid a udržel si náskok 2: 0 a při každé příležitosti pokračoval v útoku na síť.

Několik rutinních pokusů rozšířilo vedení Mischy na 4: 2, protože Mischa podával Misray pod obrovský tlak, takže měl 2 hry daleko od letu zpět domů do Skotska.

Sloužil 3–5 dolů a Murray měl několik nervózních okamžiků. Po dlouhé hře se však udržel.

Pro Mischu bylo těžké zvládnout zápas s Murrayem, protože v takovýchto situacích příliš často nebyl. Ale zachoval svůj klid neuvěřitelně dobře, sloužil ve velkém, aby se vyhnul deficitu 15-30, aby vyhrál zápas!

Populární Problémy

Stát se kapitánem lodi může být časově náročný, ale obohacující proces. Kapitánský průkaz není nutný, pokud si jen chcete vzít vlastní loď na výletní plavby, ale je vyžadována, pokud za svou loď dostanete jakoukoli náhradu ...

Jak změkčit ručníky. Není to žádná legrace osušit se tuhým, poškrábaným ručníkem. Je běžné, že oleje, špína a chemikálie na tkanině tvrdnou, takže je drsná a špatně se s ní manipuluje. Příčinou může být váš prací prostředek, vaše návyky při praní nebo ...

Někdy, když se natáhnete určitým způsobem, můžete si všimnout praskání nebo praskání v kloubech. Pokud vás bolí a bolí kotník, strečink tak, že vám záměrně praskne kotník, vám někdy může poskytnout potřebnou úlevu ....

Patriots and Chiefs se setkají v kolosální odvetě loňského vzrušujícího mistrovství AFC. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Poté, co Rafael Nadal ve svých prvních dvou zápasech porazil dva Australany, nastoupí na svého třetího australského soupeře v tolika zápasech.