Klidný start Federera v Šanghaji

Federer-Cropped

Roger Federer na Shanghai Masters

Roger Federer zahájil kampaň Shanghai Masters tím, že se pomstil Albertovi Ramosovi Vinolasovi za postup do třetího kola.

Federer, jehož jediné předchozí zápasy od jeho kampaně na US Open skončily napínavou pětisetovou porážkou Grigora Dimitrova, byly na Laver Cupu, poměrně přímočaře odpálil soupeře, se kterým ve stejné fázi v roce 2015 prohrál.

odpalovač tenisových míčků na stlačený vzduch

Dvacetinásobnému grandslamovému šampionovi, kterému bránily problémy se zády při jeho prohře s Dimitrovem, stačilo na zhlédnutí Ramos Vinolas 6-2 7-6 (7-5) jen hodinu a 24 minut.

K ročníku měl Federer daleko, protože se dopustil 31 nevynucených chyb. Ramos Vinolas, který v úvodním kole vyřadil Marina Cilice, však nikdy nevypadal, že by jeho palebná síla zvládla další šok, protože Federer zahájil střet buď s Davidem Goffinem, nebo s Michailem Kukushkinem.

Federer v tie-breaku druhého setu táhl 4: 1, ale získal šest z následujících sedmi bodů, aby si zajistil postup, když hledal třetí titul v Šanghaji.

'Rychle jsem se dostal z bloků, odehrál dobrý zápas,' řekl 38letý hráč poté. 'Ramos měl své šance v tie-break-up 4-1, to byl pěkný comeback.'

Pravděpodobnost, že Federer, který seslal 32 vítězů, potřeboval návrat v jakékoli fázi, se nezdála vysoká, když proletěl první sadu.

Při podání zahodil pouhé dva body a při návratu se klinicky chopil svých příležitostí a třikrát zlomil Ramos Vinolas.

pravidla raquetball

Ve vteřině se Španěl ukázal být neoblomnější, přičemž ani jeden z hráčů neměl příležitost přerušit podání.

Opakování úspěchu Ramose Vinolase před čtyřmi lety vypadalo jako možné, když se v tie-breaku probojoval dopředu, ale Federerovi se nedalo upřít a posunul se o krok blíže k 29. titulu Masters 1000.

Populární Problémy

Losování 2021 Swiss Open v Gstaadu bylo odhaleno v sobotu. Čtyři z 20 nejlepších ATP budou v akci, včetně světové jedničky Denise Shapovalova.

Pokud jste někdy sportovali nebo jste pracovali v zaměstnání, které vás nutí používat opakující se pohyby paží, pravděpodobně jste pocítili tupou bolest v rameni. Když vás rameno bolí, když spíte nebo zvedáte ruku, vaše manžeta rotátoru ...

Jak namalovat vysoký strop přes schody. Malování stropu může být náročné i pro zkušeného malíře. Práce je obzvláště obtížná při malování přes schodiště, kde nemůžete snadno postavit žebřík, abyste dosáhli ...

Feliciano Lopez nedávno hovořil o svém krajanovi Rafaelovi Nadalovi a na čtyřiatřicetiletého muže chválil bohatou chválu.

Jak pomoci veteránům bez domova. Pomoc veteránům bez domova je skvělý způsob, jak ukázat své uznání za jejich služby. Veteránům bez domova můžete pomoci, ať už jste jednotlivec nebo organizace. Pokud jste jednotlivec, darujte jídlo, ...

Jak vyjmout litinovou vanu. Pokud potřebujete vyjmout nebo vyměnit litinovou vanu, můžete být v pokušení zavolat odborníka. Ale navzdory zdánlivě skličující povaze projektu není odstranění vaší vany tak těžké, jak si myslíte ...