Mnichov 2021: Casper Ruud vs John Millman náhled, head-to-head & prediction | BMW Otevřeno

Casper Ruud

Casper Ruud

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Casper Ruud vs (8) John Millman

Datum: 30. dubna 2021

Turnaj : BMW Open 2021

Kolo : Čtvrtfinále

pro tenisový svět

Místo : Mnichov, Německo

Kategorie : ATP 250

Povrch : Červený jíl

Odměna : 419 470 EUR

Načasování zápasu: Cca. 15:00 místního času, 18:30 IST

kluci bílé tenisky

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Casper Ruud vs John Millman náhled

Druhý nasazený Casper Ruud se snaží vydělat na své bohaté žíle jílovité formy a tento týden se postavit do Mnichova o titul.

Poté, co většinu své hardcourtové sezóny vykolejil zranění, vypadal Ruud ve svých zápasech na špíně zatím dobře. Na začátku tohoto měsíce Nor porazil Diega Schwartzmana, Pabla Carrena Busta a Fabia Fogniniho na Monte Carlo Masters, než prohrál v semifinále s Andrey Rublevem.

tenisový loketní ortéza cíl

Ruud byl ostrý i ve svém prvním kole v Mnichově, když porazil Pabla Cuevase za něco málo přes hodinu. Další překážkou na cestě 22letého hráče k prvnímu titulu ATP v letošním roce je osmé nasazení John Millman.

John Millman

John Millman

Millman ukončil sezónu 2020 na plné čáře a získal svůj první titul v kariéře v Nur-Sultan. Jeho start do roku 2021 však byl výrazně méně úspěšný.

Australan vyhrál pouze jeden ze svých prvních sedmi zápasů v tomto roce a dosud se na žádné akci nedostal do čtvrtfinálové fáze. Světová čtyřicítka ale vypadala od začátku antukové sezóny o něco lépe, když na povrchu vyhrála už pět zápasů.

Millman zahájil svůj týden v Mnichově nervózní třísetovou výhrou nad Alexejem Popyrinem. On pak porazil Guido Pella přes odchod do důchodu nastavit čtvrtfinále proti Ruud.

Casper Ruud vs John Millman proti sobě

Čtvrtfinálové utkání v Mnichově je prvním profesionálním setkáním Casper Ruuda a Johna Millmana, takže jejich vzájemný zápas momentálně stojí 0: 0.

jak zacházím s tenisovým loktem

Casper Ruud vs John Millman predikce

Casper Ruud vstupuje do čtvrtfinále jako nejoblíbenější a má k tomu dobrý důvod. Nor je specialista na jílovité kurty a letos již ukázal svou kvalitu na povrchu.

Ruudova agresivní základní hra, velký forhend a solidní první podání jsou silné zbraně na špínu. A jeho nedávné výsledky naznačují, že se zlepšilo i jeho soustředění a vyrovnanost.

Casper Ruud

Casper Ruud

John Millman má ze své strany dobře zahranou hru, která má své hrozby. Australan má slušné podání a díky jeho schopnostem proti úderu je obtížné přežít v dlouhých výměnách.

Vzhledem k nedávné formě a úrovni sebevědomí Ruuda je však těžké vidět, že Millman má z tohoto zápasu hodně.

Předpověď : Casper Ruud k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Khalil Mack se v pátek v omezené míře vrátil ke cvičení, ale nebude dost fit na to, aby nastoupil na New York Jets.

Jak milovat svou zemi. Mít velkou vášeň nebo lásku ke své zemi vám může pomoci seznámit se s historií vašeho národa a stát se lepším členem vaší národní komunity. Naučit se milovat svou zemi nebo se naučit milovat svou ...

Jak nechat vlasy vypadat krátce. Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly kratší, aniž by je ve skutečnosti stříhaly, existuje několik metod, které nevyžadují nůžky ani žiletky. S několika domácími potřebami, které pravděpodobně již vlastníte, ...

Novak Djokovic a Ashleigh Barty nadále vládnou světovému žebříčku mužů a žen. Je příznačné, že Djokovič zahájil rekordní 332. týden jako světová jednička.

Kickers a Punters jsou někdy přehlíženi, ale jsou velmi důležitou součástí týmu. Kopání nebo plavení nemusí být příliš těžké, pokud se budete řídit těmito radami. Vždy pracujte na síle nohou. Můžete to udělat spuštěním nebo jinou nohou ...

Jak vyrobit mouku Lefse. Lefse je obvyklý norský plochý chléb. Tři druhy se vyvinuly z různých geografických oblastí a různých způsobů použití chleba. Tento recept je na tenký dezert Lefse s názvem Tynnlefse. Další dva lefse ...