Uprchlý ženich Rory McIlroy odvolává zasnoubení s Caroline WozniackiRory McIlroy a Caroline Wozniacki během šťastnějších časů

Nejčastěji se o sportovním páru v poslední době hovoří o rozchodu. Vztahy mezi Rory McIlroyovou a Caroline Wozniacki, krmené Twitterem, skončily za nejdramatičtějších okolností.

nejlepší ortéza na bolest lokte

Pár, který se zasnoubil loni na Silvestra, začal minulý víkend rozesílat pozvánky na svatbu. Ale v náhlém obratu vydal McIlroy dnes poměrně strohé prohlášení, ve kterém oznámil své rozhodnutí vztah ukončit.

Dublinská manažerská firma, která spravuje záležitosti golfisty, vydala toto prohlášení jménem Ir: „Neexistuje správný způsob, jak ukončit vztah, který byl pro dva lidi tak důležitý. Pozvánky na svatbu vydané o víkendu mě přiměly uvědomit si, že nejsem připraven na vše, co manželství obnáší. Přeji Caroline všechno štěstí, které si zaslouží, a děkuji jí za skvělé chvíle, které jsme měli. V žádném prostředí nebudu o našem vztahu říkat nic víc. '

Obě sportovní hvězdy jsou ve vztahu od roku 2011 a před tímto náhlým zvratem událostí vypadaly připraveny na manželskou blaženost. Poté, co se minule v různých dobách šířily zvěsti o blížícím se konci romantiky, pár na začátku roku důrazně odpočinul. Na začátku letošního roku zveřejnili zprávu o svém zasnoubení a zveřejnili obrázky rozkoše a diamantu velikosti malé skály.

'Šťastný Nový Rok všichni! Mám pocit, že to bude skvělý rok !! ' tvrdil tehdy McIlroy. „Moje první vítězství v roce 2014 #shesaidyes !!“

Wozniacki tweetoval, aby nikdo nezůstal pozadu, „Rory a já jsme zahájili rok 2014 třeskem! Řekl jsem ano!!!!'

V posledních měsících se také zdálo vše v pořádku. Wozniacki byl viděn Caddying pro McIlroy v předvečer Masters na začátku tohoto roku. Zdá se však, že se zdá, že McIlroy cítil, že je příliš brzy na to, aby se oženil. Toto oznámení bylo velkým překvapením, zvláště poté, co dva zveřejnili své fotografie na romantické večeři z Nobu v Monte Carlu.

Ti dva se měli vzít v srpnu a asi 200 slavných světových hvězd se chystalo ozdobit svatbu na tajemném místě někde v Evropě.

Dánku to rozhodnutí musí rozbít, když v posledních týdnech mluvila o své ochotě vzdát se tenisu kvůli mateřství a rodině. McIlroy se obviňoval z náhlého zvratu událostí a také tvrdil, že to zveřejnil po více než dvouleté diskusi se svým krasavcem.

radši zavolej saul sezóně 4 epizoda 1 putlocker

Můžeme jen doufat, že se s tím ti dva v klidu vypořádají a brzy se vrátí do svého zvoleného hracího pole.

Populární Problémy

Získejte přehled o tom, jak sledovat sezónu 33 seriálu The Challenge: War of the Worlds MTV online prostřednictvím živého přenosu.

Zde je návod, jak sledovat Deontay Wilder vs Tyson Fury 2 na televizi, telefonu, Roku, Fire Stick, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení.

Djokovičův postup bude Nadala znepokojovat v závodě o koncové světové místo č. 1.

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v říjnu? Tento měsíc bude k dispozici nepřeberné množství filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů.

Pokud budete nosit tenisky - ať už sportovat nebo jen tak pro svůj den - budete chtít, aby se boty cítily zlomené, než je začnete delší dobu nosit. Existuje několik způsobů, jak se můžete natáhnout ...

Nadal si stěžuje na chladné počasí v Paříži