Jak sledovat Primal Season 1B online zdarma

Stále z Primalu na Adult Swim

Cartoon Network Stále z Primalu na Adult Swim

Loni na podzim měla Adult Swim premiéru první poloviny show s názvem Původní , docela emotivní příběh o jeskynním muži a jeho přátelství s dinosaurem. Zadní polovina první sezóny má premiéru v neděli 4. října ve 23:30. ET/PT na plavání dospělých.

Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Původní streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Cartoon Network, Adult Swim a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Původní živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

sledujte mayans mc online zdarma

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Cartoon Network, Adult Swim a 65+ dalších televizních kanálů přes Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Původní žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živé přenosy Cartoon Network, Adult Swim a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zahrnout zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Původní živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

strečové tenisky

Náhled „Primal“ na sezónu 1bHrát si

Primal Genndyho Tartakovského (pět nových epizod) | 4. října | plavání pro dospělé Přežije jen divoch. #Primal Genndyho Tartakovského se vrací 4. října ve 23:30 ET/PT na #adultswim. Podívejte se na prvních pět epizod na HBO Max. REGISTRACE: bit.ly/AdultSwimSubscribe O Adult Swim: Nechte si opravit Adult Swim, kdykoli a kdekoli, na www.winswim.com nebo stažením aplikace Adult Swim. Přehánějte maratony nebo sledujte vybrané epizody… 2020-09-15T16: 00: 09Z

Po úspěšném vydání prvních pěti epizod v říjnu 2019 série oceněná cenou Emmy Původní se vrací s pěti zcela novými epizodami letos v říjnu na Adult Swim.

Kombinace umění, emocí a ploché akce, Genndy Tartakovsky’s Původní sleduje příběh jeskynního muže na úsvitu evoluce, když si vytvoří nepravděpodobné přátelství s téměř vyhynulým dinosaurem, píše se v tiskové zprávě Adult Swim. Série pochází od Genndyho Tartakovského, vizionářského tvůrce, který stojí za sérií oceněnou cenou Emmy Samuraj Jack .

Přehlídka se odehrává v prehistorickém světě, kde se jeskynní muž jménem Spear a tyrannosaurid jménem Fang snaží přežít, protože se každý vzpamatovává ze ztráty svých dětí a setkává se s různými nebezpečnými zvířaty a lidmi, kteří žijí v jejich světě.

S napětím, žalem, vzrušením, láskou a strachem, bez jediného slova dialogu, je série obrazem ožívajícím a spoléhajícím se výhradně na hudbu a grafické snímky, které vyprávějí příběh dvou nepravděpodobných spojenců, kteří procházejí zrádným světem . Po spojení nešťastných tragédií se zdálo, že se navzájem stanou jedinou nadějí na přežití proti společnému nepříteli.Hrát si

Spear Fights the Tyrannosaurus Pack | Primal | Nová animace od Genndyho Tartakovského Spojeni tragédií, jeskynní muž a dinosaurus tvoří nepravděpodobné spojenectví. Úžasná nová animace od tvůrců Samurai Jacka. Přihlásit se k odběru všech 4: bit.ly/2waVDIt Watch FULL EPISODES: bit.ly/2Tk4ghx Sledujte více na kanálu Adult Swim UK: bit.ly/2J8Cq3Q #Primal #GenndyTartakovsky #AdultSwimUK #All4 2020-01-25T08: 00: 02Z

Když jsme naposledy viděli Spear a Fanga, zdánlivě dosáhli klidné oázy, ale jejich štěstí nemělo dlouhého trvání, když na ně zaútočil začarovaný kmen lidoopů. Spear se musel proměnit v brutální monstrum, aby zachránil Fanga před ubitím na smrt v bojové jámě opic. Poté, co nakonec zničil všechny opičáky, vrhl se na Fangův bok, když nehybně ležela.

V ukázkové upoutávce na dalších pět epizod jsou Spear a Fang vidět, jak se vzpamatovávají z utrpení lidoopů. Nakonec se však musí vydat zpět do nelítostného světa, kde však narazí na smečku zlých vlků, nějaké tajemné postavy, které třímají kouzelné zelené plameny, a nemrtvé dinosaury, kteří je pronásledují divočinou.

Druhá polovina Primal's první sezóna se koná v neděli ve 23:30 ET/PT na plavání dospělých. Síť již také objednala 10-epizodovou druhou sezónu show.


Populární Problémy

Jak zasadit avokádový strom. Až budete příště jíst avokádo nebo ho použijete v receptu, uložte pecku nebo pecku. Pěstování vlastního avokádového stromu je zábavné a snadné. Je to perfektní úkol pro všechny věkové kategorie - na zahradu, do interiéru a také ...

Roger Federer se ve čtvrtek zúčastnil kontroverzního momentu během své čtyřsetové výhry nad Marinem Cilicem ve druhém kole na Roland Garros.

Jak se přestěhovat do Francie. Francie je krásná země plná historie, kultury a vzrušení. Mnoho lidí chce emigrovat do Francie, ať už jde o krátkodobé přemístění nebo o trvalé stěhování. S několika jednoduchými a praktickými kroky ...

Federer je ve skvělé formě a je nejlepším uchazečem o zisk rekordního sedmého titulu ve finále ATP World Tour Finals.

Jak vyhrát, pojďte se mnou povečeřet. Pokud jste někdy sledovali kanál 4's Come Dine With Me a myslíte si, že byste mohli udělat lépe, pak je to takto. Zde je obsáhlý seznam vítězných tahů! Pojďte se najíst se mnou, můžete se přihlásit na ...

Zde je návod, jak sledovat premiéru dr. Pimple Poppera ve čtvrté sérii na TLC, pokud nemáte kabelové předplatné.