Jak sledovat UFC 244 v televizi, telefonu nebo streamovacím zařízení

Sledujte UFC 244 v televizi

Getty

UFC 244: Masvidal vs Diaz PPV si můžete objednat prostřednictvím ESPN+ právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.
Welterweights Nate Diaz a Jorge Masvidal se v sobotu setkají na hlavní akci UFC 244 v newyorské Madison Square Garden.Hlavní PPV kartu UFC 244 si můžete objednat přímo zde prostřednictvím ESPN+ . K dispozici je několik různých cenových možností, takže zde je úplný přehled toho, co potřebujete vědět o ESPN+ a nákupu UFC 224.


Jak objednat UFC 244 PPV na ESPN+

K nákupu UFC 244 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti pro objednání se liší podle toho, zda již jste předplatitelem ESPN+:kde se dívat na bažinu

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 244 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.Tento balíček můžete zakoupit přímo zde výběrem možnosti Upgradovat a koupit. Poté budete moci sledovat kartu předčasných příprav UFC 244 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV) na jakékoli digitální platformě ESPN (více o tom níže).

Pokud již máte ESPN+ : Na této stránce si můžete koupit UFC 244 PPV sám za 59,99 $ a poté kliknutím na odkaz Získat za 59,99 $ zde. Nebo pokud vyberete Upgrade & Buy, můžete získat speciální cenu balíčku, i když již máte ESPN+. V takovém případě jednoduše prodloužíte své současné předplatné ESPN+ o rok a získejte UFC 244 PPV za celkem 79,98 $.
Kde sledovat UFC 244

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Masvidal vs Diaz, Gastelum vs Till a kompletní hlavní PPV kartu UFC 244.Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.

bodování tenisových tiebreakerů

UFC 244: Masvidal vs Diaz Preview

Masvidal (34-13 v MMA, 11-6 v UFC) a Diaz (20-11, 15-9) budou bojovat o neoficiální pás BMF (pro nejhorší matky), který byl navržen UFC a inspirován komentuje Diaz při vyzvání soupeře.

Diaz se vrátil ze tříletého propouštění nejlepšího Anthonyho Pettise jednomyslným rozhodnutím v srpnu na UFC 241. Když Masvidal sledoval klec v Honda Center v Anaheimu v Kalifornii, Diaz si všiml svého respektu k 34letému muži a vyzval k boji.

Poté svou výzvu zopakoval na tiskové konferenci po boji.

Nyní bojujeme za nejhorší matku - v herním pásu, a to je moje. Chtěl bych to tedy obhájit proti Jorge Masvidalovi, Řekl Diaz . Pokud tedy chcete být tou nejhorší matkou - ehm, tak to uděláme.

Na tiskové konferenci v září prezident UFC Dana White vysvětlil vznik boje a titul BMF.

Takže víte, toto je jeden z těch bojů, které si po tom rozhovoru začaly budovat vlastní život prostřednictvím fanoušků a médií, Řekl White . Vážně jsme o tomto boji začali mluvit až o pár týdnů později na schůzce, kde se dohazovaly zápasy.

Řekl jsem svým chlapům: „Poslouchejte, řekněte mi, jestli jsem se zbláznil, ale co si myslíte o tom, že vlastně máme tu nejhorší matku - ehm v herním pásu?“ A moji kluci to milovali a začali jsme o tom mluvit. Šel jsem tedy s designérským týmem do UFC. Začali jsme ho navrhovat. Fyzicky budu mít ten pás, až se vrátím do New Yorku. Bude to připraveno.

Benson Henderson, nyní z Bellator MMA, porazil oba bojovníky-zajistil si jednohlasné vítězství nad Diazem v roce 2012, což je jedna z jeho tří úspěšných obhajob titulu v UFC v lehké váze, a o tři roky později zvítězil nad Masvidalem. .

Dal jsem výhodu Jorgeovi, ale jak už bylo řečeno, teď jsem měl čas o tom přemýšlet a vlastně to zpracovat, myslím, že pokud jde o shodu, myslím, že je to dobrý zápas pro Nateův styl, řekl Henderson podle MMA feťák . Myslím, že Jorge se nebude hýbat tak, jak by měl - jen tam bude stát. Aby se Nateovi dařilo, potřebuje, aby jeho protivník jen stál před ním a nechal ho házet spoustou úderů. Dělá dobře, když je jeho počet úderů opravdu vysoký. Pokud tam ale nejste a on na vás nemůže udeřit, jeho počet úderů klesá.

Karta UFC 244

Hlavní karta (22:00 ET na PPV)

Jorge Masvidal vs. Nate Diaz, welterová váha

je racquetball dobré cvičení

Darren Till vs. Kelvin Gastelum, střední váha

Stephen Thompson vs. Vicente Luque, welterová váha

Derrick Lewis vs. Blagoi Ivanov, těžká váha

Gregor Gillespie vs. Kevin Lee, lehká váha

tenisová služba pro začátečníky
Předběžná karta (20:00 ET, na ESPN2)

Johnny Walker vs. Corey Anderson, lehká váha

Shane Burgos vs. Makwan Amirkhani, muší váha

Brad Tavares vs. Edmen Shahbazyan, střední váha

Andrei Arlovski vs. Jairzinho Rozenstruik, těžká váha

Předběžná karta (18:30 ET na UFC Fight Pass/ESPN+)

Jennifer Maia vs. Katlyn Chookagian, dámská muší váha

Lyman Good vs. Chance Rencountre, welterová váha

Julio Arce vs. Hakeem Dawodu, muší váhaPopulární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalové utkání Iowa vs Indiana online, pokud nemáte síť Big Ten Network.

Karolina Plíšková čelí v prvním kole US Open 2020 neohrožené Ukrajince Anhelině Kalininové. Plíšková, která se v roce 2016 probojovala do finále US Open, stále hledá svůj první grandslamový titul.

Objevte nejlepší pánské a dámské tenisové boty v roce 2021. Kromě toho si přečtěte užitečné tipy, které byste měli mít na paměti při nákupu nového páru, abyste našli to pravé.

Tomic dostal pokutu 10 000 $ za výbuch US Open u hecklera

ATP Tour míří do Toronta na 140. ročník Canadian Masters, který začne 9. srpna.