Jak přesunout nábytek na koberec

Posuvný nábytek po koberci ve vás zanechá pocit únavy. I když vám mohou pomoci další lidé, zážitek je bez správných technik časově náročný a stresující. Odpovědi na tento problém by mohly ležet kolem vašeho domu. Například kousky lepenky a alobalu se skvěle hodí na posuv menšího nábytku. Pro přesun těžšího nábytku je užitečné speciální vybavení, jako jsou posuvníky nábytku a ramenní panenky. Nenechte se zastavit tvrdohlavým kobercem!Metoda 1 ze 2: Používání běžných domácích potřeb

 1. 1 Posuňte malý nábytek na koberec kousky lepenky. Malé stoly a židle jsou dobrou volbou, protože pravděpodobně nebudou příliš těžké. Najděte prázdnou lepenkovou krabici a nakrájejte ji na kousky, které jsou dostatečně velké, aby sklouzly pod nohy vašeho nábytku.
  • Aby nábytek nesklouzl z lepenky, ohněte hroty nahoru a vytvořte bariéru. Možná budete muset spojit bariéru silnou páskou nebo lepidlem, aby zůstala ohnutá. Zkuste lepicí pásku nebo šílenou stopu. Jen se ujistěte, že se nelepí na nábytek.
  • Aby byla lepenka odolnější, připevněte několik kusů dohromady (2 nebo 3), než je položíte pod nohy. Použijte pásku nebo lepidlo.
  • Alternativně můžete k posuvu nábytku po koberci použít celé lepenkové krabice, například prázdné papírové krabice. Stačí zasunout nohy do otvorů.
 2. 2 Pomocí kusů alobalu posuňte malý nábytek. Roztrhejte dostatek kusů hliníkové fólie, aby se vklouzly pod nohy vašeho nábytku. Hliníkovou fólii můžete přitlačit k nohám nábytku, které ji udrží na svém místě. Nezáleží na tom, kterou stranu fólie použijete proti koberci.
  • Aby byla fólie dostatečně silná, možná ji budete muset 1 až 2krát rovnoměrně složit, než ji položíte pod ni. Tím zajistíte, že se při sklápění nábytku nedrtí.
 3. 3 Zkuste ten nábytek posunout plastovými víčky nebo kontejnery. Vyberte si takové, které se budou hodit k vašemu nábytku. Otočte víčky dnem vzhůru, aby oblasti zajišťující kolem kontejnerů směřovaly nahoru. Umístěte víčka nebo nádoby pod nohy nábytku a zasuňte je na požadované místo.
 4. 4 Použijte frisbees k posouvání nábytku na delší vzdálenosti. Jejich odolný plastový design usnadňuje sklouznutí po koberci. Ujistěte se, že nejsou příliš velké na použití. Otočte frisbee dnem vzhůru a položte nohy nábytku na spodní stranu. Nohy budou zajištěny křivkami frisbees směřujícími vzhůru.
  • Nepoužívejte frisbee s otvory uprostřed.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Stěhovací nábytek se speciálním vybavením

 1. 1 Přesuňte těžší nábytek pomocí posuvníků koberců. Oni mohouefektivně pracovat na kobercidíky jejich hladkému designu. Přicházejí v různých tvarech a velikostech. Toto zařízení je obvykle vyrobeno z tvrdého plastu a odolné gumové pěny. Mírně zvedněte nábytek a vystřeďte jezdce pod nohama. Podle potřeby zatlačte nebo zatáhněte.
  • Najděte posuvníky nábytku v obchodech s hardwarem nebo domácím zbožím, jako je Lowe's.
  • Ujistěte se, že je pěna přímo pod nohou a plast je proti koberci.
 2. 2 Připevněte ramenní panenku, abyste zvedli těžší nábytek přes koberec. Ramenní panenka používá vaše nohy a ramena ke zvedání předmětů. Náklad je lehčí, protože vám uvolní ruce. Ohýbání není nutné, což umožňuje správné vzpřímené držení těla. Toto vybavení obsahuje popruhy a postroje pro 2 osoby, takže se ujistěte, že máte partnera. Je univerzální a nastavitelný do různých výšek.
  • Ramenní panenka může zvednout až 1000 liber. Plynule přesouvá nábytek po koberci a dalších površích.
  • Protáhněte popruh sponami a připevněte jej k sobě. Umístěte popruh přímo pod nábytek a opatrným zvednutím jej přesuňte na požadované místo. Pomocí rukou stabilizujte nábytek, aby se nepřevrhl.
 3. 3 Pro usnadnění cestování připevněte k předloktím popruhy vysokozdvižného vozíku. Tyto popruhy fungují podobně jako ramenní panenka. Jediným rozdílem je umístění popruhů na těle a jejich design. Tato metoda přinutí vás a vašeho partnera položit ruce na nábytek, aby se stabilizoval při pohybu po koberci.
  • Upravte popruhy podle rozdílů ve výšce mezi vámi a vaším partnerem.
 4. 4 Přesuňte nábytek na pohyblivou panenku přes koberec. Pohybující se panenka se obvykle skládá z kol připevněných k rovnému povrchu. Nábytek můžete umístit na rovný povrch a posunout na požadované místo. Některé pohyblivé panenky mají držadla, která můžete uchopit pro naklápění a stabilizaci nábytku při jeho otáčení.
  • Přestože jsou kobercové vozíky určeny k přepravě dlouhých a těžkých kobercových rolí, můžete je použít k přesunu nábytku po koberci. Vyberte typ, který vám umožní úplně umístit nábytek na rovný povrch.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Před stěhováním nábytku si stanovte plán. Rozhodněte se přesně, kam chcete nábytek přesunout, což šetří čas.
 • Před přemístěním nábytek zcela vyprázdněte. Díky tomu je nábytek méně těžký a snáze se pohybuje. Odstraňte předměty z povrchu nábytku, aby nespadly a nerozbily se.
 • Vyhněte se zvedání pouze zády. Snažte se mít trup co nejrovnější, zatímco při pohybu pevně zapojujete ruce a nohy.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud máte zdravotní problémy, jako je artritida nebo bolesti zad, možná budete muset při stěhování nábytku požádat o pomoc někoho jiného. To závisí na tom, jak je nábytek těžký a jak dlouhá je vzdálenost k jeho přesunu. Požádejte rodinu nebo přátele, aby vám pomohli. Je lepší být v bezpečí, než litovat.
reklama

Populární Problémy

'The Alienest' se vrací pro 2. sezónu v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Jak si vyrobit oděvní linku. Sušení prádla na prádelní šňůře je zelená možnost. Sušičky jsou jedním z domácích spotřebičů, které spotřebovávají nejvíce energie, takže používání šňůry na prádlo nejen pomáhá Zemi, ale také vám ušetří peníze. Vytváření vlastních ...Zvládli jste pár základních strunných postav a chcete rozšířit své dovednosti? Eiffelova věž může být zábavná, ale náročná smyčcová figura. Může to vyžadovat určitou praxi, ale jakmile se seznámíte s různými způsoby výroby ...

Péřová bunda je ta, která je naplněna prachovým peřím ptáků, obvykle kachen a hus. Často se používá k plnění termoprádla, ložního prádla a spacích pytlů, protože materiály plněné prachovým peřím jsou teplé a lehké. Čištění prachového peří ...

Mirza mohla připravit velký čtvrtfinálový střet.Jak vyhrát v Kick Ups. Kick ups, který je také známý jako keepie-uppies, je praxe žonglování fotbalového míče s nohama, stehny a hlavou. Je to skvělý způsob, jak si procvičit ovládání míče, a je to také cvičení. Výhra v soutěžním kopu ...