Pět nejpůsobivějších statistik kariéry Angelique Kerber, když se vrací na turné jako matka

Trojnásobná grandslamová šampionka a bývalá jednička se tento týden vrací jako maminka na turné v United Cupu.Návrat Angelique Kerberové k profesionálnímu tenisu je téměř tady – trojnásobná grandslamová šampionka a bývalá jednička se tento víkend vrátí jako maminka na turné na United Cup.

Jako připomínku dosavadních neuvěřitelných kariérních úspěchů Němky uvádíme pět nejpůsobivějších statistik v jejím životopisu:18letý tenista

Je jednou z pouhých dvou hráček, které porazily Serenu Williamsovou ve více než jednom grandslamovém finále . Kerberová se probojovala přes Serenu a vyhrála v roce 2016 titul Australian Open 6-4, 3-6, 6-4 a znovu vyhrála titul ve Wimbledonu 2018, 6-3, 6-3. Porazila Karolínu Plíškovou a získala svůj další grandslamový titul na US Open 2016 6:3, 4:6, 6:4.

Jedinou další hráčkou, která porazila Serenu v několika grandslamových finále, je Venus Williamsová z US Open 2001 a finále Wimbledonu 2008.

Byla nejstarší první jedničkou v historii žebříčku WTA . Poté, co se Serena, Maria Šarapovová a Victoria Azarenková držely na prvním místě téměř půl dekády, Kerberová se po vítězství na US Open v roce 2016 ve 28 letech a 7 měsících konečně vyšplhala na nejvyšší příčku.Je třetí nejstarší první jedničkou na okruhu WTA nebo Historie žebříčku ATP, po 30letém Johnu Newcombovi a 29letém Andy Murraym.

Snad nejneuvěřitelnější statistika ZÁPASU Kerberovy kariéry – ve finále Wimbledonu 2018 proti Sereně trefila 11 vítězných bodů na pouhých 5 nevynucených chyb.

3 nástěnný raketbal


Je jedinou Němkou kromě Steffi Grafové, která vyhrála major v Open Era . A to je pěkné, dosti dobrá společnost – Graf vyhrála ve své kariéře 22 majorů (čtyřikrát Australian Open, šestkrát Roland Garros, sedmkrát Wimbledon a pětkrát US Open).

Je jedinou Němkou kromě Grafové, která se dostala na první místo v historii žebříčku WTA . Je také jednou z pouhých tří leváci stát se jedničkou na okruhu WTA po dalších dvou absolutních legendách – Martině Navrátilové a Monice Seleš.

topspin sloužit tenisu

A nakonec, je jednou z pouhých tří žen v historii WTA, které překonaly 10 milionů dolarů na odměnách v jediné sezóně . Během své nejlepší sezóny 2016, která zahrnovala nejen její první dva grandslamové tituly na Australian Open a US Open, ale také finále na třech dalších největších turnajích roku – Wimbledon, olympijské hry a finále WTA.

Další dvě ženy, které zaznamenaly sezóny 10 milionů dolarů, jsou Serena (která to dokázala dvakrát v letech 2013 a 2015) a Ashleigh Barty (která to dokázala v roce 2019).

Populární Problémy

Švýcarská legenda popřála Nadalovi brzké uzdravení ze zranění a řekla, že by ho rád viděl znovu v capri kalhotách.

Námořní fotbal v sobotu otevírá sezónu proti Svatému kříži. Zde je návod, jak sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat novou minisérii Showtime 'Escape at Dannemora', i když nemáte kabel.

Jak naplánovat volejbalový turnaj. Plánování volejbalového turnaje je velká zodpovědnost, ale s trochou pečlivého plánování to můžete úspěšně zvládnout! Začněte výběrem data a rezervací místa pro turnaj. Po...

Poté, co Kyrgios odstoupil ve čtvrtfinálové fázi, je Roger Federer v semifinále bez úspěchu.